bugün

"kartal kalkar dal sarkar" şeklinde devam eden ve söylerken "karkaltartal" tadında peltek maymunlaşmalara sebebiyet veren, yazarkense peygamber vitesi rahatlığı uyandıran tekerleme.
Beşiktaş tribünlerinde görmek istediğimiz pankart.
beşiktaşlı olduğunu tahmin ettiğim, değilse dilediğim yazardır.
dal buna sarkınca kalkan kartal olan yazar. (bkz: elleyince sertleşen başka yerlerimde var)
Takım tutmayan ama besiktasa sempatisi olan (ee ne de olsa baba takımi) öylesine biri.

Edit: bildiğin beşiktaşlı.
taşak kalkar , dal sarkar diye devamı varmış.
duygusal entrilerini okuyup hislenince burcunu merak ettim. meğerse balık burcuymuş. * tam balık burcu özellikleri taşıyor yahu. güzel insan iyki var sözlükte. sait Faik'in kitaplarını bir an önce okumasını ve hoşuna giden bölümleri sözlükte paylaşmasını diliyorum. *
baştacı.
Bir tabiat kanunu.
Üşenmeyip baktın mı? benim kendimden haberim var merak etme.kimseye saldırdığım yok ya hu bu ne şiddet bu celal ben zaten benimde hatalarım var hemde zil zibil demişim yazma sebebimide açıklamışım doğru yazmaya da dikkat ediyorum elimden geldiğince kpss işin şakası ortada kişisel bir şey yok. neden bu kadar tepki? Dikkat çekicem diye insanlara sarmayın lütfen hayır nickaltı olan yazar yazsa eyvallahta size noluyor?

Edit: o de ler özellikle birleşik belirtmek isterim anlayana.
Dün gece yazım kuralları birliği üyelerinin ağır eleştirilerine hedef olmuş yazardır.
Her insan hata yapar bu hayatta. Bunun üzerine ne besteler yapıldı hey gidi hey. Hatasız kuuuuullll olmaaaazzz... Neyse konumuz bu degil ama sarkının güzelligini dile getirmeden gecemeyeceğim. iste bu yazar kardeş de yazımda hata yaptı yapan kardeşimizi elestirdi falan filan. Olsun. Olabilir. Hata yapıp uyarmak uyarılmak gayet doğal bir şeydir. Mühim olan o hataları devam ettirmektir. Ay pardon burası böyle degildi. Ama o kadar da mühim değil. Siz kafanıza göre takılın. Canınızın istedigini yapın. Lakin sadece şuna dikkat edin. O da kalp kırmamaya. Kırdıysak affola.
Not: gerci o kadar da gaddar değildim ben ama icime dert olmuştu.

Simdi iyi yazsın dursun.
Asii ruh'un dediği gibi canımız sağ olsun. Teşekkür ederim hepinize iyi yazmalar.
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim asi kız. Kesinlikle iyiki şey takıntım varmış da yazmışım.

Hiçbirinin önemi yok kim ne demiş ne nasıl olmuş kim ne yapmış o zamanda umrumda olmadı şimdi unuttum bile. Hayatı bile ciddiye almazken şu küçücük ekranı mı ciddiye alacağız? He artısı belki nadir sen gibi güzel insanları karşımıza çıkarıyor başkada bir esprisi yok. Senin kalbinin güzelligi dilinin tatlığı yeter.

Atanmayı bekleme kop gel günahlarından.

Parola mahmut stayla.(sımayli)