bugün

gündüz feneri.
etiyopya ve zimbabye´li zenciler olabilir.
efendim kendisinin zencilikle uzaktan yakından alakası olmayıp bildiğin süt mısır oğlandır kendisi. bembeyaz, aceyle intihar denemiş gibin. ayrıca çaylak olmuş *
(bkz: yaran nickler)
yeşil şehirden küçük sibirya dediğimiz eskişehir'e arz-ı indam etmiş hoş sohbet dost. birlikte 06 16 26 diye bağırmak dileğiyle *.
(bkz: fener zenci sever)
(bkz: zenci fener sever)
belediyelerin fen işlerindeki asfalt şantiye calısanlarıdır.
(bkz: zifte kavrulmuş işci)
(bkz: #4046511) entrysi ile yarmış yazardır. *
nickini kıskandığım yazar. her gördüğümde vays diyorum ne güzel nick. burnuma gelen kahve kokusu tadında yazar. * *
(bkz: hamdım piştim yandım)
teşekkür ettiğim bir yazardır.

gece 12 den önce takılabileceğini düşünüyorum bazı yerlere.
tuvaletteyken entry girmeyi tecrübe ettiğini (#5824915) nolu entrysinden görebildiğimiz yazar. kendisini kutlar, hayatta başarılar diler, waterproof laptop'ların çıkışı için acele edilmesini dilerim. saygılar, sevgiler.

(bkz: bir dost)
kardan eski sevgili yapıp uçan tekme atmak başlığı ile ben ve ekip arkadaşlarımın içmiş olduğu kahvelerin burnumuzdan çıkmasına sebep olmuş yazardır.*
(bkz: gül gül öldük)
beşiktaş ile bir alıp veremediği var ama nedeni nedir çözemedim.
var bi acısı ama...
futbol taraftarıyım deyip fenev'i tutanlardan.
aga utanma söyle ya...
edit:
--spoiler--
takımlarına laf söylettirmeyen narinler tarafından eleştirilen, futbol taraftarı.
00:31
--spoiler--
--spoiler--
fenerbahçe'yi tutmanın, futbolu sevmeye yani futbol taraftarı olmaya engel olamayacağını düşünemeyenlere çok gülendir..
00:34
--spoiler--
(bkz: bambaşkaymışsın)
(bkz: zenciye bak ne büyük tarra var)
fenerbahçe'yi tutmanın, futbolu sevmeye yani futbol taraftarı olmaya engel olamayacağını düşünemeyenlere çok gülendir..
tıraşı doğru yazabilen ender yazarlardan biri olmasıyla takdir ettiğimdir.
(bkz: #10222074) sağlam güldüren yazar.
Kendi ülkesinin takımını tutmaktansa bir ingiliz takımını tutmaktan yana olan yazarımız.
espirili eğlenceli bir 5. nesil yazar.
gırgır yeteneği üst seviyede olan, nicki kadar entryleride kaliteli olan takip edilesi yazar.
(#10235163) (bkz: ailecek severek izliyoruz)

güldüren yazardır. çok yaşasın
iki kere rafine edilmesi gereken yazardır.
(bkz: emre aydın ile eski sevgilisini barıştırmak) başlığı yüzünden eleştirilen yazar.

anlamıyorum ki birilerine birşey ispat etmem gerekiyor mu benim. insan bu konuyu bir yere bakmadan düşünemez mi? hepiniz çok akıllısınız zaten. ayrıca bu başlık dışında, herhangi bir habere benzeyen tek bir tane başlığım dahi bulunmamaktadır.