bugün

bir kış insanı olarak seviniyorum. ama yine de tabi üstümde bir tür zırh olmadan dışarı çıkabileceğim bu günleri özleyeceğim.
Evet yaz bitti çöl sıcaklıkları başladı.
görsel
Ciddi ciddi şarzın bitiyor olması olarak okuduğum başlık. Yaz da biterse bitsindir. Bir bok olduğu yok zaten.
Sonbahar geliyor diye sevinilecek durum yaşasın melankoli mevsimi.
Kışın geliyor olması insanı mutlu ediyor. Bıktık sıcaklardan.
Zaaa benim okulum bitti, okuyun gençler. Ulan çok mutluyum ya tarif edilemez bir mutluluk var içimde okula gitmemek bir başka ya hu...

Yazın bitmesi okula gidenler için üzücü bir durumdur. Japonya da ne güzel, öğrenciler okula bahar ayında başlıyorlar böyle çiçekler açmış, böcekler, kuşlar vs. insanın içi neşe doluyor okula gidesi geliyor. Ama bizde böyle kış ayına girmemizle okula başlıyoruz, kar, çamur, kara bulutlar, yağmur böyle insanın içine karamsarlık çöküyor, okula gidesi gelmiyor üzülüyor. Bu hava durumları bence insanın psikolojisine etki ediyor, bence okullar bahar ayında başlamalı hatta Japonya gibi bir eğitim sistemine ihtiyacımız var.
mevsim olarak düşünülebilir lâkin sıcak havalar kasım'a kadar sürer. Zira daha 3 gündür "off çok sıcak" demeye başladı insanlar.
Beni fazlaca üzen durumdur. Bitmesen olmaz mı?
Saçmalıktır, bir şey anlaşılamamıştır.
Beni sevindiren haber.Bunun nedeni sıcağı,güneşi sevmemem.Iliklerime kadar soğuk istiyorum.
ciddi ciddi ömrün bitiyor olması kadar endişe verici değildir.
Kışın geleceğine işarettir. gelse de rahatça motosiklet sürsek botlarımızı derilerimizi giyip. Heyecanla bekliyoruz.
Allahın bir lütfu antalyada çekilmiyo ya.
Salak misin olm haziran yeni biti daha ahahah.