bugün

-depresyona girme nedenidir.
Evet yaz bitti çöl sıcaklıkları başladı.
Salak misin olm haziran yeni biti daha ahahah.
mevsim olarak düşünülebilir lâkin sıcak havalar kasım'a kadar sürer. Zira daha 3 gündür "off çok sıcak" demeye başladı insanlar.
içimi neşe kaplamasına sebep olan bir olay.
Bahar varken kim yazı ne yapsın.
Her yıl olan doğal bir döngüdür, bu sene de yazın bitiyor olması.
kocaman bir oh çektim. bu yaz cehennem fragmanı gibiydi. umarım kış cennetten bir köşedir.
28 ağustos olmasiyla daha da bir hissedilen uzucu realite.
Huzurla ilk yağmuru bekleyip , o ilk ceketinizi giydiginizde yaşadığınız mutluluga sabirsizlanmak bile heyecan veriyor ,

Yaz denen samimiyetsiz , sıcak ve bunaltıcı zaman diliminin bitmesi kadar güzel bir duygu yasamak hmm ...

Bir de dip not duseyim eğer sıradan bir insanoğlu degilseniz , bu gereksiz mevsimi seven insanlardan uzak durun sığ ve gösterişçi insan tipleridir geneli , kötülemek amaçlı değil sadece dikkatle gozlemleyin .
Saçmalıktır, bir şey anlaşılamamıştır.
Zaaa benim okulum bitti, okuyun gençler. Ulan çok mutluyum ya tarif edilemez bir mutluluk var içimde okula gitmemek bir başka ya hu...

Yazın bitmesi okula gidenler için üzücü bir durumdur. Japonya da ne güzel, öğrenciler okula bahar ayında başlıyorlar böyle çiçekler açmış, böcekler, kuşlar vs. insanın içi neşe doluyor okula gidesi geliyor. Ama bizde böyle kış ayına girmemizle okula başlıyoruz, kar, çamur, kara bulutlar, yağmur böyle insanın içine karamsarlık çöküyor, okula gidesi gelmiyor üzülüyor. Bu hava durumları bence insanın psikolojisine etki ediyor, bence okullar bahar ayında başlamalı hatta Japonya gibi bir eğitim sistemine ihtiyacımız var.
Yaşasın kış. Yaşasın mont. Yaşasın kazak..
Beni sevindiren haber.Bunun nedeni sıcağı,güneşi sevmemem.Iliklerime kadar soğuk istiyorum.
ciddi ciddi ömrün bitiyor olması kadar endişe verici değildir.
Kışın geleceğine işarettir. gelse de rahatça motosiklet sürsek botlarımızı derilerimizi giyip. Heyecanla bekliyoruz.
Allahın bir lütfu antalyada çekilmiyo ya.
Umarim tekrar gelmez. Elveda babalık. Arkan bile bakma soğuk su atarım.
Kışın geliyor olması insanı mutlu ediyor. Bıktık sıcaklardan.
görsel
Sonbahar geliyor diye sevinilecek durum yaşasın melankoli mevsimi.
insanı üzen ve ' ne çabuk bitti yahu' şeklinde şaşırtan olaydır.
ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü.
Fakirler icin biten bir mevsimdir.. Ama zenginiseniz her zaman yazı yasayabilirsiniz..
bitsede gitsek.
Yazin bir kelimeden ote anlam tasimadigi realitesi. Burada hic yaz olmadi, hep kis ve soguk.