bugün

yönetim olarak fena değiller ancak fikir, düşünce, ideoloji olarak kk çizgisinde olduklarını görüyorum hala.

bu ülkede doğru dürüst bir parti henüz yok. olanlar da hizaya sokulamıyor.
en azından kendisine oy vermeyenlere '' ben alkol alıyorsam sen de alacaksın '' demeyen politikacıların olduğu parti. alkol almadığı için kimsenin almamasını isteyenler var ama.
görsel
Kılıçdaroğlu sonrası CHP, tabanda, eskinin SHP-DSP-ANAP-DYP-MHP koalisyonu gibi... Bu doğru bir yön mü? Emin değilim.
Şuan kazanmış olabilirler
Ama bu 4 yıl içerisinde saçma sapan hatalar yapmaya devam ettikçe yine gerileyeceklerdir
Son 4 sene içerisinde neler olacak göreceğiz.
akşam alevi komşularım gece 2-3 te pompalı tüfekle ortalığın anasını siktiler bu mu sizin mutluluk anlayışınız amk.

size oy verilmeye mecbur bırakıldık keramet sizde değil yani çok sevinmeyin.
kutlama yapmayı bile bilmiyor adamlar.

akp'liler hele bir el atın, seçim kazanılınca neler yapılıyor şunlara bir anlatıverin, adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar, elleri ayakları birbirine dolaşıyor.
Başkalaşım geçirip canavar gibi oy yutan parti. Sevindirdi.
▪ CHP %39.03
▪ AK Parti %37.59.
görsel
çizgilerini o kadar çok bozdular ki, rahmetli ecevit'ten sonra başka hiçbir yere oy vermemiş beni bile kendilerinden iğreti ettiler ve 24 yıllık seçmenlik hayatımda ilk kez oy vermek istemediğim siyasi partidir.
sil baştan değişmesi gerekmese de radikal ve güçlü kararlar alarak geri dönebilecek parti.
bitmemiş ama hataları olan ve hatalarını düzeltip geri dönebilecek bir parti.
cehape. karanlık dönem gelir akıllara.
görsel
dedemin babası da oy verirdi ayağına 4 oydan 1ini cukkalayan parti.

seçimin ertesi sabahı da her seçim oranları değişen ak parti seçmenlerine koyun demesiyle meşhurdur.
Kemik bir kitlesi ve devletin kurucu partisi olmasına rağmen, Dünya tarihinin en başarısız muhaliflik örneğini sergileyen, bir an önce silkelenip kendine gelmesi gereken partidir.
Chpden bir cacık olmaz, ama akp ve siyasal islam tarafından yönetilen bir ülkeden de cacık değil kelek bile olmaz.
O kadar vasat bir parti oldu ki hala kaybeden adamı başa getirdiler
Keşke Kenan Evren gibi biri gelse de bu partiyi komple kapatsa.
bu seçimde kendisine oy vermem. oy veriyorum da ne oluyor? kazanamıyor, oy verdiğime pişman oluyorum, değişen şeyler var ama bazı iett hatları kısaltıldı maalesef ama metro da iyi aslında. mk97 seferlerini keşke iett arttırsa. kent lokantalarından memnunum ama. deniz otobüsleri de kış sezonunda hizmet vermeyecekmiş.
dersimli şeytanın partiye yaptıklarıyla artık y-chp veya cexap diye anılmaya başlamıştır. atatürk chp'si apayrıdır. başbuğ atatürk de zaten chp'nin bu hale geleceğini biliyordu..
bugün itibariyle AK Parti'nin oyunun %30'un altına indiğini ve konya'yı bile kazanacaklarına inanan Kafaları çok güzel abi ve ablalardan oluşan parti.
başlarındaki şahısta 13 seçim kaybettiği halde, hala partinin başında kalımcam diye bir yerlerini yıtrıyor.
bugün 100 yaşına girmiştir.
Halk tv ile tüm ilişiğini kesmiştir.
Atatürk bugün dirilse önce chpyi, sonra siyasal islamcı ve kürtçü partileri kapatır.