bugün

entry'ler (21)

nihavend longa

ulan allahsız, bu söz başta köpekler olmak üzere sokak hayvanları için kullanılan bir söz. daha ondan bihabersin etrafta müslümancılık oynuyorsun. şeytan.

hayvanseverlere itperest diyen orospu çocuğu

nihavend'i de yanında getirebilirsin bu arada sorun olmaz.

tamam sen dediğim gibi ekran görüntüsünü bana yolla bayramdan sonra yanındayım.

bundan 2 sene önce benzer bir tartışmayı yaşadığım elemandan adres istediğimde vermiş, aynı gün uçakla afyon'dan kalkıp ankara'ya yanına gitmiştim.

ev adresini değil, tedibr amaçlı yakınında bir kafenin adresini vermişti.

tam 6 saat onu orada bekledim. gelmedi.

aradım, açmadı.

mesaj attım, dönmedi.

sözlüğe girdim, nickaltına yazdım. bakmadı.

sözlükten mesaj attım, iplenmedim.

yine uçakla geri döndüm.

velhasıl, eğer samimiysen adresini yolla özelden.

ha bu arada. öyle fake adreslere kanmam artık. ekran görüntüsü olacak. sözlük hesabın açık, görülür halde olmalı. yanında da ev adresine dair bi fatura tutacaksın.

o adrese geleceğim.

albay kemal

rende binanın eniklerinden biri.

nihavend longa

ulan salak herif ben diyorum anya sen diyosun konya. 3 iq.

ama o da doğru. propaganda eğitim merkezlerinde " cevap veremediğiniz anlarda konuyu kendi arzu ettiğin alana çekip oradan devam ettirin " öğretileri boşa yerleştirilmedi zihninize.

" onlar allah'ın sessiz kulları " ymış...

sizin allahınız mı var lan. eed...

tüm hayvanları sahiplenmeyen sözde hayvansever

işte hayat, senin sikik düşüncelerin etrafında şekillenmiyor. o yüzden bir aradayız. yoksa senin o sikik düşüncelerine göre bu hayat şekillenmiş olsaydı muhtemelen bu toplum çoktan ortadan kalkardı, düşmana gerek olmadan birbirini yok ederdi çünkü senin gibi sikikler koca evrende sadece kendi düşüncesinin hakim kalmasını arzu eden tiplerdir.

ancak, sikimin başını alırsın. sorry. eed...

nihavend longa

biz yaptığı müslüman taklitlerinden yola çıkıp aynayı önüne koyuyoruz. eleman götünden yanıt uyduruyor.

bu akkölelerin zekası harbiden magma seviyesinde.

maca sekiz

gücü hayvanlara yeten sadist bir ezik.

nihavend longa

ben adamın müslümanlığına sığınmadım. bunun müslüman olmadığını zaten biliyorum. sadece ortaya aynayı koydum.

tüm hayvanları sahiplenmeyen sözde hayvansever

(bkz: sahiplenen yoksa öldürelim)

güzel kafaymış boş kafasına sıçtığım.

insanlar kendi barınma sorunlarını çözdü bir de hayvanları evinde besleyecek. aynen.

onu yapsa bu defa da " evde hayvan istemiyoruz havlıyor uyutmuyorlar " diye örgütlenir sizin gibi çakallar.

çöz insanların barınma sorununu, hepsinin altına müstakil ev, bahçe ve iyi imkanlar koy bak bakalım nasıl sahipleniyorlar.

yarattığın düzende insanlar 15 m2 evlere sıkışmışken bir de hayvanlara evlerinde bakamıyorlar diye o halde o hayvanları öldürmek sana hak oluyor yani öyle mi?

boş kafasını siktiğim.

nihavend longa

bu rezil ezik sorsan müslümanım diye dolaşır trollük yapar.

bizim çocukluğumuzda sokak hayvanları için " onlar allah'ın sessiz kulları " denir sahip çıkılırdı. bizim çocukluğumuz da türkiye'nin en muhafazakar dönemleri elbette. herkes kapalı, etekler bileğe kadar uzanır. o dönemler.

yani dindar, muhafazakar insanların söylemleri bunlardı.

ancak ak parti ve trolleri köpek nefretini örgütlü biçimde yayınca, bunun gibi sözde müslüman özde neidüğü meçhul tayfalar da elbette bu sürece eşlik edecek. ne din, ne ahlak, ne terbiye ne " allah'ın sessiz kulu " kavramı geride kalacak ve troll örgütlerinin propagandaları bunlar tarafından da sürdürülecek.

çünkü efenim, bunlar paraya pula her şeyini satar. her şeyini.

eed...

çocuk yemeden güne başlayamayan sokak köpeği

hesap sorulmak istenen sokak köpeğidir.

buna hesap sormaya çalışan salaklar da öylesine zekasız, öylesine ilkokul terk varlıklardır ki " sen suçlusun ! " tepkisiyle üstüne koşarlar.

neden?

çünkü bu salakların, karşılaştıkları sorunlara dair çözüm üretebilecek ne beyinleri vardır ne bir geçmişi, donanımı.

hiçbir şeyleri olmamasına rağmen maalesef dilleri ve parmakları olduğu için ya konuşur ya yazarlar. lağım sıçıp dururlar.

herkesi de kendileri gibi beyinsiz, düşük zekalı gördüklerinden maalesef kendileri gibi olanlarla çok çabuk birleşip fazla gürültü yaparlar.

bu gürültü, onların hakim konumda olduğunu zannettirir bu salaklara.

lakin, sokağa çıkıp hayvanlara saldırmaya yine götleri yemez. sokaklarda " hayvanları öldürün " diye bağırmaya da götleri yemez.

gizli kimlikler ardından, sosyal medyadan ağlarlar. o kadar.

hayvanseverler yüzünden dilediğini öldüremeyen tip

bir adet ezik orospu evladı olan tiptir.

içindeki vahşi tarafı, nefreti, kini kendisine karşılık veremeyecek olan varlıklardan çıkararak sadist duygularını tatmin etme arayışındadır ancak bunu dilediği gibi beceremez çünkü buna kalkıştığı anda toplumun topyekün tepkisiyle karşılaşacağını bilir.

bu yüzden sosyal medyada gizli kimlikler ardından nefret yaymayı ve toplumu birbirine kırdırmayı hedefler.

işte böyle su katılmamış kansız bir orospu evladıdır. eed...

su katılmamış orospu çocuğudur. temel hedefi hayvanseverleri hedef göstermek, şeytanlaştırmak, toplumda ikilik yaratmak ve insanlar arasına nifak sokup birbirine kırdırmaktır.

vatan hainidir ve muhakkak yargılanmalıdır.

uludağ sözlük köpek avlama timi

şimdi sen bana itperest lakabı taktın.

ben de sana orospu çocuğu lakabı takayım. sen bana sövmüş oldun ben sana. eşitlendi.

çözüm diyince aklına öldürmek gelen tip

yaradanın bahşettiği akıldan muaf, zihni çürük, hayat boyu karşılaştığı her sorundan kaçmış veya görmezden gelmiş bir eziktir.

gaaavvattır...

eed....

--spoiler--
istanbul’da olsam bende katılırdım.köpek sorunu biran önce çözülmeli.
--spoiler--

bak katıldın şu an.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

ulan vasat, sen sözlükten çıkacan da sokakta köpek arayacan ha. sie. eed...

ne eşek herifmiş

ayrıca, kooooossskoca cihan imparatorluğu,

yarın atacağı adımların kaderini 1 adamın 2 dudağına mı hapsetmiş? ( oh shit, bu bana bi şey hatırlattı )

o 1 adamdan ses çıkmadı diye napolyon'un mısır'da olduğunu anlayamamış olmak acziyet değilse nedir?

geçiniizz..

hayatınız üstten sorumluluk atmak ve hiçbir şeyi kabullenmemek üzerine. geeeeeeeeç... eed....