bugün

hoş gelmiş çocuk ruhlu yazar, koştursun bakalım.
böyle şirin yazarlar lazımdır sözlüğe.
hoş geldin bacanak. siktir et takma ufak tefek şeyleri.
hoş gelmiştir, hassas yazardır.
Lisanı düzgün olmayan yazar.
çaylak olmuş devrimci yazar.
" ulan ne güzel yazıyoduk bee bu gardaşımı silerseniz beni de silin! " diye içimden bağırmama sebebiyet veren yazardır.
don't you worry child şarkısını anımsamama neden olmuş yazardır. güzel şarkıdır armağan etmekteyiz.
Sabahın bu vakti beni derin düşüncelere sevketmiş yazardır. Sevkededur.
candır canandır götdür dağıtandır amdır kılsızıdır. Kankaların bi denesi. Benden özenip yazarlık açmış tatlı çocuk.
güzel tespitleri var takip edin bunu bak boşa yazmaz. *
(#20544059)

güzeldi.
kafası karışmış durumda olan yazar.

la anlamıyorum, benim yazarken bile güldüğüm aciip komiğime giden veyahut harbiden hissederek yazdığım şeyler kimsenin umrunda olmuyo; ulan sileyim ben bunu çok gereksiz kesin eksi üstüne eksi alacam dediğim ve silmekten vazgeçip kaydettiğim entryler istatistiğe giriyo.

biri açıklasın nolur, bende mi bi terslik var?
Mavi fuckin jojobo tanesi yazar. Git artık uyu yazarıdır. Yarın 8de kaldırmayav çalışırken zorlanacağım yazardır.
ev arkadaşı yazar. mg. ben onun.
nickinin başına 'the' koyması gereken yazar. lütfen ingilizcemize sahip çıkalım !
Manav Cafer abinin dükkanı patlasa bana ya salatalık ya patlıcan ya Cafer abi düşer hımk.
587,3 kilometre öteden sorunuma çözüm bulabilen, gizemli bir sihirli değneğin etkisindeki prens. *
canı çok sıkılan bir yazar.

(bkz: 1)
sözlükte bu saatte kimse kalmıyo lan tek başıma at koşturuyorum. dıgıdık dıgıdık. nickim biraz sol framede kalsın mutlu olayım. ehe. *
bu arada aranızda 10 entryle yazar olduğu için bi tarafı kalkanlar olduğunu duydum, ben 10 taneyi doldurmadan yazar olduydum. ha muhtemelen mod un biri üşenmiştir beni de aradan çıkarmıştır ama olsun. adam olun. *

edik; 6 entryle olunuyomuş. ben de 2 tane girip olmuştum zaten. *
benim nick altımda neden hiç troll olduğumu söyleyen entry yok lan. ve ben niye bunun eksikliğini çekiyorum. çok üzüldüm bak şimdi.*
isim yapmaya gelmiş vasat troll. sen istersin de ben deyivermem mi! *
http://www.uludagsozluk.com/e/24774630/

amca senin babandır, demek istedgiim yazar. *
Yeni bir liseli yazar kardeşimiz.
pişik gibi hissediyorum kendimi öylesine bacak arasında istenmeyen, öylesine acı verici.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar