bugün

entry'ler (490)

çocuklarımıza hatıra

ileride çoluk çocuga karışınca, 'biz sıkıcı bir çift değildik çocuklar!!!' diye çığrınmak yerine henüz gençken kanıt toplayan bir blogun adıdır.
http://cocuklarimizahatira.blogspot.com.tr/null

rabia için ağlayıp soma ya kader diyen lider

Yavas yavas butun ona asiklarin utanacaklari adamdir. Bekliyoruz.

rte deli olabilir mi sorunsalı

Adi em ufak yolsuzluk, vs etik olmayan herhangi bir baskanin istifasini duyuyoruz sadece gururundan baska ulkelerde. Ama burasi, basbakanlarin koltuklarina yapistiklari bir ulke oldugu icin dogru bir sorunsaldir.

rte deli olabilir mi sorunsalı

Son donemlerdeki ani cikislari, sinir krizleri, herkesi tehdit olarak gormesi, tanidigim uzman tarafindan ciddi bir hastalik oldugu yonunde oldugundan, dogru olan sorunsaldir.
Elestiri kabul etmemek, agzindan cikani kulagi duymamak, sacma konusmak, ani sinirlenmek gibi belirtileri olan bu rahatsizligin geri donusu zormus.

12 yılda yapılan kötü işleri dillendirmeyen akp

Bu akp ayni zamanda bassagligi sirasinda adam dover.

ekşi sözlük kurucusuna hapis cezası verilmesi

Dayatmanin devam eden haberlerindendir.
(bkz: anayasa sıçmak)
(bkz: durmadan sıçıyorlar)

landessa

A101 de spot urun olarak satilmis ve butun magazalarinda tukenmis urun markasidir. Sahsen vanilyalisini icmistim. Pesine dustum ama bulamadim. O kadar abarttim ki sitesine girip almanlara ingilizce mail attim. O kadar guzeldi tadi.

hastası olunan sözler

Ne edersin kendine, edersin kendi kendine.

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

Rana Del Rey - Dark Paradise.

evde tek başına kalmak

koşa koşa markete gidilip abur cubur alındığı, öncelerden yüz bin kez izlenmiş bir film ve ya rastgele bir how ı met your mother sezonu bitirilerek geçen prenses günlerdendir. prenses günler.

ruffles burger king

hamburger menu yemekten farkı olmayan tatdır. Sınırlı sayıda diye paketin üzerine not düşerek tüketiciyi endişelendirir.

jimmy tudeski

Siteden uzaklaşmış bendenizi gece gece yardıran entryleriyle sözlüğe tekrar bağlayan yazar jimmy tudeski. teşekkürler

galaxy s4 ün 8 çekirdeğini neremize sokacağız

telefon daha turkiyeye gelmeden hepsiburada.com a ön siparis veren uzaylilarin muhtemelen cevabini bildigi sorudur.

arka sokaklar

Seyircilerinin Ben10 izleyenlerle aynı kişiler olduğu dizidir. Twitter dalga geçiyor Facebook dalga geçiyor kimse izlemiyor ama dizi cumaları tavan yapıyor. işte buda tek açıklaması. ilkokul bebeleri detected.

justin bieber la konuştuklarını sanan türk kızlar

Verilen videoda kızları kandırdığını sanan salak 'türkiye' yazıyor. Kızlarda kendisi kadar salak tabi ki farketmiyorlar.

hep çekingen erkeğe aşık olmak

Çekingen erkeğin dönüp sana bakmaması durumunda sonu hazindir.

seksi erkeği nickinden tanımak

(bkz: gulucuge odaklan)

buzdolabından facebook a girmek

Kilo yapar.

if you go away

Emiliana Torrini tarafından tekrar can bulan mükemmel kusursuz inanılmaz derece içten ve kalbinde fırtınalara sebep olan ölümsüz şarkıdır. Şarkıdan ötedir. Kalbin kurduğu cümleler toplamı gibidir.

dünyanın en güzel gözleri eşeklerdedir

Büyük gözlülere eşek gözlü denilmesinin nedenidir.