bugün

Az önce bir sivrisinekten gelen bildirim. Cevap vermiycem. Isırıyo sonra.
Emrah Karaduman Olmasa Berbat Olan Şarkı
bu saçma şarkı neden bu kadar çok izlendi acaba. altyapı olmasa hiç bi albenisi olmayan (gerçi altyapıyla da bana göre hala berbat ama) saçma sapan bi şarkı. klibiyle ilgili yorumu yazmıştım zaten buraya (#33809560) o da iğrenç bi şey bildiğin çocuk istismarı. ne diyeyim kızımızın yolu açık olsun ama böyle saçma şarkılarla gelmesin bi daha karşımıza.
replay tusuna tecavuz ettiren sarki.

cocuk istimariyla ne alaka ? arkadaslar siz su cukunuze bir hakim olamiyor musunuz ? acik secik bir durum yok. kiz sadece kot pantolonu ile dans ediyor. abazanliginizin ta orta yerine tukureyim.
Heralde sırf bugün 20 kez dinledim.
Oradan buradan duyarak resmen ezberlediğim pop şarkısı. Yalnız şöyle bir durum var, şarkıyı bir defa dinledikten üst üste dinlemeye başlıyorsunuz, garip bir şekilde sadece onu dinlemek istiyorsunuz. Normalde pop şarkı dinlemeyen ve sevmeyen birisi olarak, bu durumdar tiksinsem de kendime karşı koyamayıp, kafamla ritim tutturarak bu şarkıyı dinliyorum.
hala dinliyorum.

gozune isik tutulmus tavsan gibiyim. nasil sarki yaptiniz siz yaf.
1-2 hafta daha çalınıp sertaç ortaç şarkılarının yanına kaldırılacak olan şarkıdır.
Bugun son model bi arabada giden biyikli bir amca son ses sesini acmis dinliyodu bu sarkiyi.

Ulkecek zor gunler geciriyoruz.
mükemmel bir şarkı.

biraz sons of anarchy, biraz lana del rey, biraz oryantal

harika bi şey ya uffffff

şaka amq şaka bunu dinleyenin kulağını sikim bu ne amq.
16 yaşındaymış lan kız. ben 16 yaşındayken okulda altıma sıçmıştım aq. yeni nesil hormonlu geliyor alimüyüm.
Bir dj neler yapabilir onun göstergesidir. Seste oynama had safhada en az 4 defa üst üste basılmış vokal arada ekolar falan. Cooledit sağolsun. Tilki falan hikaye. Emrah karaduman parayı cukkalar tilki nin sonu ebru yaşar. Net.
Bence Türk Müzik tarihinin gelmiş geçmiş en güzel şarkısı.
Dün dinledim ben bunu. Anladım neden bu başlıkta 20 entry varken aleyna tilki çoşmuş.
"Izdıvapsız çınlama" şeklinde algılanan.
aleyma tilki denen ergen kızın şarkısı. iğrenç.
aleyna tilki şarkısıdır. işin garibi, aslında adı "emrah karaduman ft. Aleyna Tilki" olmasına rağmen emrah karaduman'ın şarkının hiçbir yerinde bulunmamasıdır. tilkimiz kurnazlığıyla şarkıyı çalmış amk.
Araçta genelde radyo dinlerim. Ayıptır söylemesi ses sistemim fena değil. bir apaçi görse hayran kalır o derece kuvvetli. Bu makas atanların neden böyle basli maslı şarkı dinlediğini bugün anladım. Bu şarkı çalınca saçma bir biçimde gaza yüklenip makas falan atmaya başladım. Enteresan...
Daha güzeli için :
https://www.youtube.com/watch?v=zZ-rBZOwdh4
evetfkdjf .
youtube'da yorumlara kapatılmış aleyna tiki şarkısı. iyi olmuş. iyi etmişler.

görsel
tilki aleynanın söylediği şarkıdır.
sebebsizce Güldüm.
Bir Her yerde okyanus sen boğuldun derede değildir bence bak karının sesi yine çınladi kulağımda zamanla unutulur aklın nerede. Bir adet piyasa sarkısıdır işte.
a kişisinin, b kişisinin arkasından analı bacılı kaymasından dolayı kulağı çınlayan b kişisinin, bu çınlamaya karşılık vermemesi.
gayet güzel bir şarkıdır. kim söylerse söylesin bu şarkının türkiyede tutmama ihtimali yoktu zaten.
güncel Önemli Başlıklar