bugün

her kosulda gerceklestirilecek, sabahlanacakkatilim listesinde olanlara son bilgilendirme mesaji atilmis olan zirvedir.

zirveye katilacak olan yazarlarin verdigi bilgilere gore;

+ metrobusle gelecek yazarlar:
en gec saat 18:30 da sogutlu cesme duraginda olmalari gerekmektedir. buradan satyrcan tarafindan karsilanacaklardir.

18:30 dan sonra gelecek olan yazarlar, metrobusten indikten sonra boga heykelinin oldugu altiyol otobus duragindan "4" veya "222" numarali otobuse binip "caddebostan" * duraginda inmeleri gerekmektedir.

-----

+ besiktas-kadikoy vapuruyla gelecek yazarlar:
en gec 17:45 vapuruna binmeleri gerekmektedir. kadikoy iskelesinde paintitblack tarafindan karsilanacaklardir.

17:45 vapuruna binemeyecek olan yazarlar, kadikoyden "4" veya "222" numarali otobuse binip "caddebostan" * duraginda inmeleri gerekmektedir.

-----

+ kadikoy'e diger yollardan gelecek yazarlar:
en gec saat 18:30 da "haldun taner" in onunde olmalari gerekmektedir. vapur grubu ile bulusarak gelinecektir.

18:30 dan sonra gelebilecek yazarlar, kadikoyden "4" veya "222" numarali otobuse binip "caddebostan" * duraginda inmeleri gerekmektedir.

-----

+ dogrudan zirve yerine gelecek yazarlar:
revolter00 tarafindan karsilanacaklardir. zirve baslama saati 19:00 olarak belirlenmistir, zirvede gorusmek uzere.

-----

+ tum cagrilara ragmen sesini cikarmayan ve zirveboxta kayitli diger yazarlar:
en azindan zirve ile ilgili bilgilendirmeleri takip etmis olmalari umulmaktadir.
isimlerini burada aciklarsam olay cikar, o nedenle susuyorum.
uzaktan sinsi sinsi izleyeceğim zirvedir. kim bilir belki de katılırım. *
(bkz: istanbul kızlar röntlüyor zirvesi)
ulan madem yakınmış alkol metremimi de * alıp katılabileceğim zirvedir. yanımda semaverim bana eşlik edecektir hatta. *
bi bira ama beni bozuyor be abi
bir aksilik çıksa da okullar açılana kadar ertelense denilen zirve. of ulan kaçar mı be?**
organizatörlerin baya ilgili olup, ciddiye aldığı zirvedir.
not: biri için farklı şey söylemiştim ama yapılanlar göz doldurdu, özür. *
vodafone ile yapilan anlasma sayesinde, gelemeyen kisiler ile 3g baglantisi kurulacak zirvedir.

yok lan bu da saka.

gelenin bir yuzu kara, gelir gibi yapip gelmeyen zenci.
gelmeyi deniyeceğim zirve.
ders çalışmam da lazım ama, kitabımı defterimi alıp bilen gelebilirim.
he bir de sabahlama konusunda söz vermiyim. gece ayazında tonlarca leş yazar birbirini ısıtmayacaktır umarım. *
calyx gidiyosa gitmem arkadaş zirvesi.
yanıma bir laz bulursam horon tepeceğim zirvedir.
caddebostanda denize düşerlerse kurtarmaya gideni iksinler zirvesi. *
enes gelmez ise benim de gelmeyeceğim zirve.
gidemeyeceğim fakat elimde biramla nick altı entryleri okurken gitmiş kadar olacağım zirvedir. önemli olan kalplerin bir olması zirvesidir.*
avrupa yakasında başlayan yağmurla lan acaba mı düşüncelerine gark eden zirvedir. organizasyonun çimlere branda çekip ıslanmamasını sağlayacağına dair umutluyum ama. anam yağmur fena bastırdı.
tanım: göt ıslatan zirvedir.
iptal edilmesi soz konusu olmayan zirvedir.

anadolu yakasinin ilgili bolgesinde henuz siradisi bir hava olayina rastlanmamistir. sabaha karsi yagis beklentisi olsa da aksama dogru parcali bulutlu gecistirilecek bir gokyuzunun ardindan parlak yildizlar bizleri orada bekliyor olacaktir. amen.
yağmurlu bir hava olduğu takdirde kıllı adamlarla romantik bir gece geçirtmeye gebe zirvedir. böyle pislik bir olaya gebe olursa sahiden kürtaj kaçınılmazdır. *
en az 50 kişinin gelebileceğini düşündüren dev zirvedir.organizatörleri kutlamak gerekir.
(bkz: ustalara saygı kuşağı)
saat 18:00 itibari ile yağışlı havanın marmara bölgesini terkedeceği ve bu yüzden yağmur tarafından baltalanmayacak zirve.
yerlerin ıslaklığı konusunda da her zamanki taktik olarak migros poşetleri kullanılabilir.

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/gunluk-tahmin.aspx
headbang bası olacagım zirvedir. *
her türlü hava koşuluna rağmen başlayacak zirve. zaten yağmur dindi, güneş açtı. *
klavyemi * alıp gelmeyi düşündüğüm zirve. şantör ceketim yok ama zaten ortamda bir disko topuna da ihtiyaç yok kanımca.
(bkz: alışmak sevmekten daha zor geliyor) *
duşumu aldım,cicilerimi giydim. gelmeye hazırım.
22,00 itibariyle soğuk biranın karaborsa olacağı zirvedir. (bkz: migros)
çok berbat bi zirve olmakla beraber yine de organizasyondaki arkadaşları tebrik etmek istiyorum, uğraştılar didiştiler falan ben hiç geri dönmedim onlara ama olsun. yine de tebrik etmek istiyorum. zirveyle ilgili tek yorumum var;

insanları tiplerine göre yargılayan bir insan değilim lakin bu zirveden sonra bütün fikirlerim değişti. gereksiz bir samimiyet, giderken sarılmalar falan. sanki zirveye değilde megadeth konserine geldik arkadaş nedir bu. itüye kurban olam ben.

zirvedeki en baba adamlar, kanka hadi yemek yiyelim ve pis sakallı donuk bakışlı idi. yemin ederim ki kankalarım olmasıyla hiç bir alakası yok.

(bkz: bi sktr git ya)
(bkz: t-shirt)
kanımdaki alkolü ve dumanı hissettiğim zirve. hala devam etmekte...
alkolle alakalı samimiyete göre yorum yapılan zirve. tutuk başlandı ancak süper gitti ve şahsım adına aynı süperlikte bitti. düzenleyenlerin ellerine sağlık.