Gözlerinin önünden kaybolmadığımı ifade edebilir.
tipik kezban hareketidir.
artık benim bile normal gördüğüm kızdır. şimdi kalkıp ona iyi erkekler de var desem olmaz, bir şekilde yine karşısına kötü biri çıkar, neme lazım.
bir kızın namuslu olup olmadığına belli klişeler üzerinden karar veren erkekle aynı kafada olan kızdır. sapık erkekler vardır da, sapık kızlar yok mudur? zira, düzgün kız kadar da düzgün erkek vardır.
olay erkek - kız meselesi değil zihniyet meselesidir.
haklı kızdır..

hepsi abazandır çünkü.
vajinismustur ya da lezbiyendir bence o.
baskı altında büyüdüğü şüphesizdir. erkeği düşman olarak kodlatmışlardır ona. şu saatten sonra ne dense boşaç
bütün kızları kaşar olarak gören erkekle evlenmesi gereken kızdır.
tanışmışlığımız vardır.
babasına bile sapık gözle bakar, zira anasını bellemiştir.
uff snne be slq .s.s diyen kızdır.
azıcık delidir, deli efendim delidir.

bütün erkekler ona bakıyor, hepsi onunla çıkmak istiyor, bütün mahalle bunun arka tarafındaki nazik etleri seyrediyor, herkesin duvarlarında bunun resmi var, bütün erkekler onun düşünerek yatıyor, uyurken tüm erkeklerin rüyasında, sakal tıraşı olurken bile onu düşünüyormuşsunuz lan!

söyle hanginiz yaptı? sen değil, o değil, bu değil, şu hiç değil, ben kendimi bilmem mi zaten!

kimse yavşamamış.

kız rüyasında görmüş! cidden bütün erkek nüfusunu görmüş.

beyler lütfen dağılalım, bu cinsleriyle hiç uğraşmaya gelmez.

değmez zati.
Çok da haksız olmayan kızdır. Ancak doğal karşılayıp erkeklerin ne olduğunun farkında olarak yaşantısını sürdürmelidir.Eğer bu durum çok anormal geliyorsa kendine kutsal bakirelere katılabilir.
sapıklığın ne olduğunu tam olarak bilmeyen kızdır. eğer sapıklıktan kasıt cinsellik ise, bu insanın doğası gereğidir. o takdirde bu kız frijit olabilir.
babası dahil hayatına giren bütün erkeklerden ağır hasarlar almış kızdır.
yalnızdır kimse bakmıyordur ve 'ben evlenmicem zaten' deyip hiç bir erkeğe pas vermiyor havalarına giriyordur.
hasta ruhludur.
selam, merhaba, kolay gelsin, iyi günler, iyi akşamlar gibi sözlerde bile ima arıyan kızlardır. Evlat olsa sevilmeyecek ve her zaman o beyniyle mutsuzluğa mahküm olasıcadır.
mutlulugu bulamicak olandir. genelleme yapmasin.
alayı ev de kalmış kızdır. aynı şey erkekler için de geçerli. onlar da 35 yaşına gelse evlenemez. zira güvenmez kadınlara, hep kafasında '' kesin benden önce biriyle olmuştur, kesin sevişmişdir '' düşüncesi vardır. güvensiz ve çekingen götlüdür. özetle ikisi de salaktır amk. allahın malları.
genelde baska care birakilmayan kizdir.
özellikle türkiye sinirlarinda, güzel bir kiz olmak cok zor istir.
erkekler size bakip, bakmak icin degilde yemek icin bakiyorsa, bu durumda ne düsünebilirsiniz.
ülkede ne rahatca giyinebilirsiniz nede rahatca soyuna bilirsiniz. bu bir gercek!
cok yerini acan kiza, "acmasaydi bakmazdim", diyen zihniyet ayni anda, "bu kiz cok kapatmis, kim bilir altinda ne cevherler var" diyebiliyorken, erkeklere sapik gözüyle bakmicaklarda, üstüne madalyami taksinlar.
ayrica tüm erkeklere sapik gözüyle bakmak diye birsey yoktur. sapik olmayanla evlenebiliriz cünkü. bu acidan mustekbal kocaya sapik gözüyle bakilsa nikahimiza almayiz yani.*
kendini bir bok zanneden herkesi kendisine asılıyor zanneden tipik kezban.
belki uludağ sözlük sol frame'sini okuyordur.
"ay salak gişeci parayı verirken elime dokundu yaaaa!" şeklinde yakınan kızdır.
(bkz: otobüste bir erkekle yan yana oturmayan kız)