bugün

sergen'in 4 büyükler rekorunu kırabilecek tek oyuncu gözüyle baktığım burak'In muhtemel transferidir.
03.04.2012 tarihinde saat 15.55 te borsaya bildirilen yılın transferidir.
karşılığında 9 milyon euro+hakan balta verilmiştir.
(bkz: kaynak götüm)

edit: tamam amına koyim, hak verdim sana. yeni tanım:

yılın transferi. gerçekten müthiş bir heyecan yarattı. yazar kardeşime de teşekkür ediyorum bu haberi duyurduğu için.

edit 2: fena göt oldum ama çok sevindim bu göt oluşuma. aslında pırlanta gibi insanım bakma. selçuk-burak çok yan yakacak amk, çok iyi transfer yaptık. (bi entryde bu kadar "götüm demek hayra alamet değil ya du bakalım.)
bir gs taraftarı olarak umarım 3 nisan şakasıdır dediğim olaydır. burak yılmaz topçu ise fotbolu bırakıp gidelim.
yılın transferidir.
haber ilk okuduğumda inanmamıştım ama resmi açıklamayı görünce bi yuh çektim.
kamuoyu aydınlatma platformuna bildiri yapabilmek için borsa'nın açık olması gerektiğini düşünen cahil* yazarları ortaya çıkarmıştır.

http://www.kap.gov.tr/yay...etID=958&paketTipi=-2
(bkz: asparagas haberler uludağ sözlük şubesi)
muslera+12 milyon Euro karşılığında gerçekleşmiştir mnskym.
görsel
(bkz: sazan avi)
ünal başkan isterse alır. o kadar.
şampiyonlar ligi için oldukça gereksiz ve boş bir transfer olacaktır. adam önemli maçlarda yokları oynuyor.
burak yılmaz'ın twitter'dan 'trabzonspor'a ve tüm taraftarlarımıza bugüne kadar verdiği destekler için çok teşekkür ederim' demesiyle doğrulanmıştır.
gs en fazla 3 verir o da eski dostluklarından ileri gelir.
An itibariyle gerçekleşmiş durum. burak yılmaz istanbul'da kendisini 4 yıllığına Galatasaray'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı
henüz gerçekleşmemiş ama muhtemel transferdir.
geçtiğimiz günlerde trabzona istanbuldan geç dönüp istanbulda galatasaraylılarla kafelerde buluşması ile sinyallerini verdiği durumdur.
doğruysa şimdiden başarılar dilerim, yerli bir golcü transfer etmek oldukça mantıklı bir hareket. umarım seneye de galatasaray'da gol kralı olur.
necati kalitesinde vasatı aşamayacak bir futbolcudur, dolayısı ile hiç gerek yoktur. galatasaraya, atletic bilbao takımının 19 yaşındaki forveti Muniain Goni lazımdır.
gerçekleşmemesi iyi olacak transfer.burak yılmaz galatasaray ın oynadığı oyun tipinde fazla etkili olamaz maalesef.
etikdiışı transfer. eğer doğruysa.
emenikeyi türkiyeden kaçıran ve nefret ettiren bazı gerzekler şimdi de konuşsun. hem de daha bariz.

10 golü de geçerse helal olsun.
balotelli'yi almasını beklediğimiz başkanın ilk bombası olabilir.
trabzonspor açısından çok iyi olarak değerlendirilebilecek transferdir.
kötü transfer diyenler ya galatasaraylı değil ya da futboldan anlamıyorlar, burak'ı hiç izlemediler. burak şu anda türkiyenin tartışmasız en iyi forvetidir. üst düzey bir futbolcudur. tam da galatasarayın ihtiyacı olan futbolcu karakterine sahip. amatör ruhlu aynı zamanda son derece profesyonel. son vuruşları son derece iyi. fırsatçı. adam neredeyse bulduğunu kaçırmıyor. hava hakimiyeti yüksek. kuvvetli, fizik gücü yerinde. hırslı. yıpratıyor. yıkılmıyor. yılmıyor, en önemlisi formanın hakkını veriyor... en büyük artılarından biri de türk statüsünde. var mı bunun gibi başka türk? bu adama kötü transfer demek ahmaklıktır.
yüzde 50 dir. M city ile galatasaray arasında tercih yapacakmış. Sözleşmesinde "5 milyon avro getirirse serbest kalır" maddesi bu ihtimali güçlendirmektedir. Ayrıca kendisi de trabzondan ayrılma isteğini şenol güneş e bildirmiş. Bence bize gelecek, şampiyonlar liginde kesik yemeden oynayacağı ve kankası selçuk inan ile oynayabileceği tek kulup galatasarayımız. Gel ortalığı kaldıralım amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar