bugün

(bkz: lahmacunun kıymaya doyduğu an ın günlüğü)
lan günlük;
bugün bu salakların iyice salak oldukları kanaatine vardım. neden bilmiyorum ama ben onlara "mal"sınız dedikçe daha bir mal gibi görüyorum hepsini. farklı bir boyutta yaşadığım hissine kapılıyorum sürekli. sanki onlarla aynı tür canlı değilim ya da evrim olayında bir yerlerde kırılma oldu. adamlar tutturmuş bir ahlak, fakir edebiyatı, insanlık,hümanizm gibi saçmalıklarla yaşıyorlar. gerçi arada iyileri çıkıp anama avradıma sövüp beni onurlandırıyor ama bunların artması gerek.
en kızdığım şey ise, benim gibi troll olmaya çalışan ve bu çalışmaları sırasında bana * destek çıkmaya çalışan kişiler. sen git kendi kendine madafaka yap lan ibne terörist!
sanım sıkıldı sözlük. git gide boka sarıyoz!
sevgili günlük, bugün yine haykırdım sayfalar dolusu; 'beni ziken yok muuuuuuuu?'
sevgili dümbük bu gün benim en kötü günüm. çünkü yeni evimizdeki ikinci yılımızın ikinci gününe girmiş bulunmaktayız. ısınamadım daha bu eve. her sabah uyandığımda aynı duvarı görmek, aynı agız kokusunu tatmak, herr mannelig diye uyandıgım alarm, saat 8 de işe gitmek 5 te dönmek , çok bunaldım artık.gün gelip devran dönüyor ama ne beni buluyor ne başkasını...
- '' sevgili günlük.. bugün sözlükteki tüm sağ görüşlülere laf attım.. onu bırak hakaret bile ettim. sonra gidip sol framenin ağzına sıçtım. seks ve ötesi tarzı başlıklarla tüm yazarları iğrenç fantezilerime alet ettim.. ateşli bayan profili çizip, sözlük abazanlarından mesaj yağmasını sağladım.. sonra sıkılıp, zenci olduğumu söyledim.. en son açtığım başlık hepinizin amına koyim oldu.. gerisini hatırlamıyorum zaten.. çayımı yudumlarken, bir de bakmışım çaylak olmuşum.. bugünlük bu kadar, yarın görüşürüz.. ''

- '' sevgili günlük.. yedek nickim ile bugün sözlükteki tüm sol görüşlülere küfür ettim. aşırı yobaz bi profile girip, karı-kız ne varsa ana avrat düz gittim.. mini etek giyen hatunları göt veren ilan ettim.. tüm yazarlara ayar verdim.. sonra gidip canciş kankiş entryler girdim nickaltlarına.. abuk subuk başlıklar açtım.. anketler yaptım. abazanlığımı tüm incelikleriyle sundum.. şimdilik çaylak falan olmadım.. ama gelecek planlarım uludağ'nın author'u olmak yönünde.. ekşi'de ki tüm entryleri, başlıkları copy paste yapmayı düşünüyorum.. seni seviyorum günlük, iyi varsın.. ''

- '' sevgili günlük.. bugün biraz ara verdim sözlük işlerine. zirveye gelsene lan falan dediler, korktum. bi süre gözükmiyim ortalıklarda diyorum.. ergenlik sivilcelerim tüm karizmamı bozuyor.. çok mutsuzum günlük.. elim nasır tuttu inan. sözlükte olmasa egom yerlerde vallahi.. kimse beni anlamıyor yaaaa! kendimi intihar edicem! annem çağırıyor sütümü içmem lazımmış of! neyse günlük, maceralarıma devam edicem.. öptüm! ''

+ eğer 8 yaşındaysanız ve trollseniz hayat gerçekten zor..
(bkz: cedric)

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
*
sevgili günlük,

bugün de iyi besledi beni uludağ sözlük, bugün de doydum hamdolsun.. uludağ sözlük'e zeval vermesin Allah. zall versin birkaç tane daha... biz de cirit atalım daha rahatça. doğru orantıda dans edelim vesair. ne güzel vapurlar filan.. yalan yanlış tamlamalarlan! *
sevgili sözlük;(böyle diye diye azdım zaten)

bugün sabah ereksiyonuyla uyandım her zaman ki gibi,yüzümde ki çapaklar 3 günlük henüz temizlemeye gerek duymuyorum,oturdum bilgisayarın başına önden bir postayla güne merhaba dedim böylelikle içimde ki ki azgın erkeği biraz olsun bastırdım. yazılarımla beni bekleyen okuyucuların imdadına koştum hemen,açtım sözlüğü ve döşemeye başladım...
naber lan günlük bozuntusu,
bugün yine coştum valla. ne güldüm ne güldüm. aklıma geleni yazıyorum entry diye. sonra bazı mallar da laf sokmaya çalışıyor entrylerinden. onların o çabalarını gördükçe daha çok gaza geliyorum yazdıkça yazıyorum. nickaltımda dolmaya başladı. zaten bütün bu çabalarım nickaltıma hakkımda yazsınlar diye. çok başarılıyım lan ben bu trollük işinde. çok sevdim devam edicem. zaten modlar da böyle şeker olmaya devam ederlerse daha çok nickaltıma yazı yazılır.
hadin kaçtım lan günlük. biraz daha insanların canını sıkayım. öptüm, kib, aeo, bb!
sevgili günlük,
bugün yine yazacaktım yazamadım 2 tane adam tuttum parasını verdim yazdırdım. birini ermeni yaptım birini pkk sempatizanı aferin çocuklara işlerini iyi yaptılar bol bol küfür yediler , günlük neden bilmiyorum ama küfür yemek hergün daha da hoşuma gitmeye başlıyor, internete giremediğim zamanlarda gözüme uyku girmiyor o zamanlarda bi adam tutup kendime küfür ettiriyorum, ana bacı girdimi kendime geliyorum. neyse günlük benim mesaim bitti troll abi paramı versin gidicem hadi bye .
tanım: sözlük bünyesinde yetiştirdiğimiz bir troll'ün yaşadıklarıdır.

16 şubat 2011

akşamın sakinliğinde koltuğuna oturmuş kahvesini yudumlarken bir yandan da ülker bisküvisinden yiyordu. gözleri kızarmış kirpiklerinin kapanması sıklaşmıştı. ama bu eğlenceyi bırakamazdı. hayır , asla !!

ögleden beri açtığı başlık ve girdiği entrylerle sözlüğü allak bullak etmişti. kelime oyunlarıyla dalga geciyordu sözlükle.

ne kadar kolaydı değil mi? delinin birinin kuyuya taş atması ve tüm akıllıların(!) el birliği ile taşı çıkarma yarışı yapması izlenmeye değerdi. sadece birkaç tuşa basması yeterli idi.

bugun konu kemalistlerdi. zaten sınır yoktu uçsuz bucaksız taş(!) örneklerinde. yeterki sazanın biri atlasın !!

önce biri sonra diğerleri. avlanmanın böylesi. fish card bile bir anda bu kadar uyeye ulasamazdı. tek yem ve bir kova sazan.

yazmanın sınırı, dilin kemiği yoktur. yarrardddııırrrrr...yeni çıkmış lazer yazıcılı printer'lar gibi.

açtıgı baslıkta yazılan yorumalr artarken diğerine geciyordu. her girilen 4.entry diğer başlığın açılması demekti. yardırr...

ama kurallara da uymak gerekiyordu. açılan başlıklar alt alta gelmemeliydi. yoksa göze çarpardı. yoksa yazarlar umursamamaya başlar, işin esprisi kalmaz, tüm eğlenceyi yitirirdi.

başlık sıçmaya da gerek yoktu. uzun ama etkili, zeka pırıltısı taşıyan başlıklar açmalıydı. demode olmayıp dikkat çekecek, sazanları meraka sevkedip tuzağa çekecek başlıklar.

ayrıca başlıkalr birbirini tekrar etmemeliydi aksi halde diğerlerine ebnzer ve anlamı kalmazdı, tüm öğleni boşuna harcamış olurdu.

derken msn ışığı yanıp sönmeye başlar;
- hacı süppersin
+sana dmeiştim di mi bunlar dayanamaz diye
- aferin böyle devam ufak ufak
+ ayyıpsın
- aman dikkat * çakozlamasınlar işi
+ merak etme bu akılla asla anlayamazlar. baksana nasıl da yiyorlar birbirlerini...

arkaya dogru yaslanır, yüzünde büyük bir iş başarmış misali gülümse belirir
sevgili salak günlük,
seni hiç bir zaman tutamadım, hoş seninde tutcağım bi yanın olduğu söylenemezdi. hep başımı bir belaya sokmuşsundur zaten. yinede burdan bela getirmen olasılığı şuan yazmamı engelleyecek kadar büyük değil. ne garip günler gelip geçiyor be günlük. bugün hep kavgacıydım. stresli hassas bebek olarak gezdim. aslında pek gezemedim. gezdiğimde ağladım ağladığımda gezdim. bağırdım küfrettim ve yedimde ağladım bir ara sokağın kaldırımıydı ağlarken popomu koyduğum yer. ve ıslaktı yeni paltomun ağzına sıçtı. iki üç kedide mal mal bana bakarken bende onlara öylece, durduk pilav yiyordu bitanesi. dedim ye. Babannemde hep ye derdi aman ye guzum ye ki büyü. büyüdüm noldu? ee kaybettiklerimin yanında büyüyünce kazandıklarım ne halt ediyor? hiç. Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı. hadi öptüm.
bugün onlarca yazarı daha çileden çıkardım , delirttim onları. yine mutlu giriyorum yatağıma. yarın yine aynı şeyleri yazmak üzere görüşürüz sevgili günlük.
sevgili günlük, öyle ironiler yapıyorumki sevdiğim yücelttiğim gibi gösterdiğim kişilere hakaret edilmesini sağlıyorum,
bunun yanısıra tarzımla prim yapıyorum, ne büyük bir içi boş kişilik olduğumu elime klavyeyi aldığımdan beri unuttum bile denilebilir.
içgörüsü iyi bir troll ise muhtemelen buna benzer şeyler yazıyordur.
sözlüğün içine sıçmak ile başlar sözlüğün içine sıçmakla biter.
sözlüğü ideolojiyle germekten başka bi sik düşünmeyerek gece uyur. sabah uyandığında deliler gibi başlık açar. karşı düşünceye deli gibi hakaret yağdırır. bu sayede karşı düşüncedeki insanlar kenetlenirler. bu ters psikolojiyle etkidir.