bugün

bir trollün günlüğü

- '' sevgili günlük.. bugün sözlükteki tüm sağ görüşlülere laf attım.. onu bırak hakaret bile ettim. sonra gidip sol framenin ağzına sıçtım. seks ve ötesi tarzı başlıklarla tüm yazarları iğrenç fantezilerime alet ettim.. ateşli bayan profili çizip, sözlük abazanlarından mesaj yağmasını sağladım.. sonra sıkılıp, zenci olduğumu söyledim.. en son açtığım başlık hepinizin amına koyim oldu.. gerisini hatırlamıyorum zaten.. çayımı yudumlarken, bir de bakmışım çaylak olmuşum.. bugünlük bu kadar, yarın görüşürüz.. ''

- '' sevgili günlük.. yedek nickim ile bugün sözlükteki tüm sol görüşlülere küfür ettim. aşırı yobaz bi profile girip, karı-kız ne varsa ana avrat düz gittim.. mini etek giyen hatunları göt veren ilan ettim.. tüm yazarlara ayar verdim.. sonra gidip canciş kankiş entryler girdim nickaltlarına.. abuk subuk başlıklar açtım.. anketler yaptım. abazanlığımı tüm incelikleriyle sundum.. şimdilik çaylak falan olmadım.. ama gelecek planlarım uludağ'nın author'u olmak yönünde.. ekşi'de ki tüm entryleri, başlıkları copy paste yapmayı düşünüyorum.. seni seviyorum günlük, iyi varsın.. ''

- '' sevgili günlük.. bugün biraz ara verdim sözlük işlerine. zirveye gelsene lan falan dediler, korktum. bi süre gözükmiyim ortalıklarda diyorum.. ergenlik sivilcelerim tüm karizmamı bozuyor.. çok mutsuzum günlük.. elim nasır tuttu inan. sözlükte olmasa egom yerlerde vallahi.. kimse beni anlamıyor yaaaa! kendimi intihar edicem! annem çağırıyor sütümü içmem lazımmış of! neyse günlük, maceralarıma devam edicem.. öptüm! ''

+ eğer 8 yaşındaysanız ve trollseniz hayat gerçekten zor..
(bkz: cedric)

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
*