bugün

baktığın yönde olan kızın kezban potansiyeli içerdiğini düşünürsem değil kafayı çevirmek koşarak kaçacağım eylemler silsilesidir.
otobüs ve minibüslerde sıklıkla karşılaşılan durum.
utanmış olamaz mı? herkes "hadi oğlum göster pipini amcalara" tarzında büyümemiş olabilir.
kafayı çevirmeyince yanımdaki arkadaşlardan "kızın içine düştün lan" gibi tepkiler alınca yaptığım hareket.
utanmaktan ileri gelen bir davranıştır.

biz öyle gözüne gözüne bakabilenlerden değiliz. şans, kader..
kıza önemsenmediğini hissettiren erkeğimiz, kızın kendisine gelmesini umduğu hayal kurduğu andır.
Kafayı çevirmesiyle hayaller alemine dalar.
çok sık hatta her kafamı bir tarafa çevirişimde yaşamak zorunda kaldığım durum. gözlerimin içine bakılmasından nefret ettiğim için özellikle de gözlerimin içine bakıyorlar sanki durmadan amk.
yapmaktan zevk aldığım egoistçe hareket. Tüm yaşanmışlıkların intikamı...
belki de umutsuz isteksiz bireyin yaptığıdır.
mesela;
tip desen tip yok...
Yaş geçmiş kırkı
yükler bükmüş sırtı.
Kimi zaman içi gitse de gudubetin, genç ve güzel kıza babacan bir gülümseme bırakır usulca... Sadece.
Bakmak... Bakışmak. Çok çok romantik. Bir o kadar genç işi. Utanma!
Hatta seviyorsan git konuş bence.!!!
kadın misali kadına kur yapmak.
kadınla kadın olmak.
Calogero'nun En Apesanteur'ünde çarpıcı biçimde işlenen olgulardan biri. Hormonal dengenin alt üst olduğu an. Beyninize giden kanın birden aşağı doğru hücum etmesi. Bu arada En Apesanteur (Ağırlıksızlık):

http://www.youtube.com/watch?v=3Zam6Js6cRc
tarafımdan sıkça yapılan eylem, ne yapayım arkadaş bir an kızla göz göze gelince, ateş basıyo yanaklarımı kıpkırmızı oluyorum, hemen kafa atıyor sağa sola. sebebini bende merak ediyorum acaba neden bu kadar utangaçım. yıllarca terbiyeli ol oğlum, insanları rahatsız etme mantığında büyütüldüğümden olsa gerek. gözlerimde rahatsızlık hissi vermemek için hemen dönüyor kafam.
genelde benim yaptığımdır, bir anlamı yok bakışmanın anlıktır. *
sen insanoğlu amacını gizledikçe mesaj falan veremiyorsun sadece kendini saklayınca bazı kadınlarda işe yarayan oo gözünü kaçırıyosa hemen bi veriyimdir. olum yapmayın lan
Erkeğin sevgilisi varsa ve sırf sevgilisi olduğu için bunu yapıyorsa tam bir delikanlılık işidir..!
göz göze gelecek daha güzel kızlar vardır çevrede, gücünü bu bakışmadan alır, amacı daha güzellerine yönelik kullanır.
her zaman yaptığım hareket.kızların bu duruma bozulduğunu bilmezdim.
öpbenis'i görsem saniye çevirmem kafamı öte yana, emin olunuz. seyre dalarım onu ben :*
yanında kıskanç bir kız olduğuna delalet eder.
-nereye bakıyorsun sen? şuna mı bakıyorsun?
-yook be garsona bakıyorum sipariş vereceğim!?&
ilgilenmiyorum demenin bir yoludur. Veya görmesini istemiyorsunuzdur. Veya cekindiginizdendir.
Sevgilisi varsa o da bakmasın arkadaş sen niye korkuyorsun.
Hem senin arkanda uludağ sôzlük var. Burası full erkek. *
Bir mesaj da geliriz.
Fazla yapılınca artık refleks haline gelen hareket.
Kur'ani kerime uyan. Sözünü tutan kimsedir. Nitekim kalbini ve aklını haram işler ile meşgul etmek istemez.
Çekingenliğin temsilcisidir.
Istemsizce yaptığım hareket. Kendimi kapattığımın bir göstergesiymiş.
(bkz: yok öyle bi dünya)
Kaç yaşıma geldim lan halen yapıyorum.