bugün

seviyorsan heyecandan kaynaklanabilir.
sandığınızın aksine kızı kaybetmez, merak uyandırırsınız. tabi göz göze gelmekten kastınız kızın görüş açısına girmek için yırtınmak değilse...
napalım öküzün trene baktığı gibi bakmaya devam mı edelim.
Korkaklıktır. Aciz olmayı gösterir, çocuk musunuz olum.
Birdaha size bakmamasına sebep olur. Yapmayın böyle şeyler.
ikisinden de biraz. hem utanma hem gurur. o bakmış sayılsın bana ne.
çoğu sünepe sözlük erkeğinin yaptığıdır.
ardından buraya gelir ve bir cinsel seks bayanının nickaltısına yazılarak acısını hafifletir..
Sözlük kullanıcılarının ne kadar sığır olduğunu görmemizi sağlayan bir başka başlık. Ulan hiç mi sokağa çıkmıyorsunuz, Üç beş defa yüzünüze bakan kız çıkmıyor günde? Karşılıklı gülümsemiyorsunuz? Bu kadar ezik olunur mu? Sevgilim var demekmiş... He yav sevgilim var demek. NE güzel bulmuşsunuz cevabı.
sevgilim var demektir,ben öyle yapıyorum onu anlattığımı düşünüyorum.
utandığımızdan çeviririz. evet çünkü diğerleri gibi abazan piç değiliz. efendiyiz vesselam.
egoluluktan kaynaklanan bir şey değildir. hafif utanmayla karışık değişik duygulardır.
Utangaç,içine kapanık erkeklerin yaptığı eylemdir.
çeviririm, bacaklara doğru. benim için bacaklar çok önemli. sonra yavaşça tekrar yukarı çıkarım, zaman varsa tekrar göz göze gelirim.

(bkz: kadında bacakların yeri ve önemi).
Dön diğer tarafa tipini zzziktigimin bakış hali diyebiliriz.
eğer göz göze gelinen kızın kafasını çevirerek boynunu kırmadıydasız, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

not: aksi takdirde kaçın demiyorum ancak bir müddet koşun. yoksa yüksek tansiyona sahip olursunuz, başınız ağrır.

not2: yeşil veya mavi göz sahibi insanlara yapmayın bu hareketi.
Sık sık yaşadığım olaydır utanmaktır ama kanımca çok daha tatlı gözükürüz
Hakkında 10 tane saçma entri girilen şey. insanlar günlük hayatta, derslerde, yemekhanede, kütüphanede, iş yerinde, yolda, metrobüste vs. göz göze gelirler. Hatta normalde bir kez de değil, günde 10 sefer filan olur. Bu normal bir durumdur. Çoğunlukla da bir an sonra gözlerini başka yere çevirirler. Bu durumu, eziklik, efendilik, yüz vermeme vs. şekilde tanımlamak aptallıktır.
Ben de önceden bakıyordu da ben farkettim diye utandı kafasını çevirdi sanıyorum aq ihtimalleri düşünmemiştim. Hep bu filmler.
Kiz beni sapik veya ac zannetmesin demektir.

Ben o yuzden tanimadigim kimseyle goz temasi kurmam.
utanmaktır. günümüzde nesli çok az kalmışlardır.
senden hoşlanmadım demektir. bence böyle.
(bkz: sevgilim var) demektir. Hemen farklı yönlere çekmeyin sizi gibi cheeseburgerler.
Kaç yaşıma geldim lan halen yapıyorum.
Istemsizce yaptığım hareket. Kendimi kapattığımın bir göstergesiymiş.
(bkz: yok öyle bi dünya)
Çekingenliğin temsilcisidir.