bugün

nick altıma bir baktımda vakti zamanında silik olmamı isteyen yazarların büyük bir çoğunluğu silik olmuş. feto'nun bedduasımı tuttu nedir.
nickinin hakkını veremeyen yazar.
Andrea pirlo.
Greawraimcalhawi hazretleri nickli asildaşıma ithafen yazılmış entrysini okudum. Eleştirilerin kendisinden başka bir şey ilgimi çekti.
Yüce dionysos, bu nasıl bir kibir, öz güven, kendinden eminlik... iq testine soksan ancak ağzındaki diş sayısıyla yarışabilecek bir insanın bu değin etkin bir kibre sahip olması... Ben mi? Ben tözüm.
(bkz: #32944857)

Belki de bir kumpastı ve düştüm.
Adınız artık solda swh.

Edit: korkuyorum.
(bkz: Bay j)
Sözlükte kalan kaliteli birkaç yazardan biridir muhabbeti güzeldir.
Sevmem ama delikanlı madamdır.
Kürt mü akp li mi anlamadık ki.
(#31731794)

15 yaşında olup başımıza hümanist kesilen velet

Sana oyuncak alsam sözlükte yazmaya devam eder misin?
Lobiya tanesi büyüklüğündeki Beyni, kafatasının içerisinde genel bir özerklik halinde takılan yazardır.
15 yaşında olup azeriler türk değil diyen velet bunun ileri versiyonu kazaklar, Kırgızlar, Uygurlar türk değil hatta Türkiye de türk yok a gidecek

Buralar sana uygun değil çocuk git oyuncaklarınla oyna.
Bonjour madam.
Aslında
görsel
(#31107768) entry okunmayan bir yazarımsı daha

Senin soyun sopun belli değil diye başkası da senin gibi olmuyor merak etme.
tarz nickli yazar için dünyayı karşısına alacak olan yazar. tarz'ı çok sever. açık ve net.
Ey dostlar:
Kadim dostum òncelikle cezandan dolayı geçmiş olsun.
Seni kim şikayet ettiyse burdan ona duyurmak isterimki ona birşey takıcam ama ne takacagıma henuz karar veremedim. Ha buldum sanırım (kolye).
Kaliteli yazarlardandır.
Bazı kıskanç yazarların hunharca eleştirdiği müthiş kaliteli beyefendi yazar.
inşallah ateisttir.
Italyan öşeği.
Şahsımı kinamis yazar. 22 yy a girerken Sözlükte dönen başka dalaverelere bakıp benim köhne fake hesabıma hoşgörülü olmasi gerek.

Ayrıca silindi gitti. bi tarafımdan bişey eksilmiş mi ? Bakayım. . Hmm . Hayır.

Asıl bununla prim yapmaya çalışan kardeşlerimize bir faydamız olduysa ne mutlu yaani. Yazık be *
italyan kökenli kürt yazar.
italyan göçmenidir.
Nickiyle uyum sağlamayan yazar.
Mutlu yıllar dilediğim yazar.