bugün

yeni bir ilişkinin başlaması için yaşanması gereken andır.
Orta yol bulma ümidiyle yapılan tartışmaların artık yapılmadığı andır. Biriyle artık kavga bile edemiyorsanız, ilişkinizin ömrü bitmiş demektir.
(bkz: aşk nerde ölür haberin olmaz)
tokat yersin. zira çok sevildiğinizi gösterir.
Sen ayrılmaktan korkarken,
Farkında mısın? Cebinden çoktan düştüm ben.
Az önce şahit olduğum an. Bazen iki taraf için de daha iyi olabiliyor.
hiçbir zaman iki tarafın birden bitirebileceği şey değildir.

bir tarafın aklı hep diğerinde kalmıştır.

yalnızca bedenler ayrılmış olabilir, oysa ki evrende dolaşıyor şimdi o güzel anılar.
Tek anda bitmeyendir.
Bir ay önce biter fiilen ama haftada bir iki kişiyi yoklar hatta gün aşırı. Ama o mutlaka kafada dönüyor.
Tilkilerim sağ olsun unutturmuyor.ama o unuttu tabi. Bazen insan o kadar çok yanıyor sonra sıktır et diyor. Biraz daha zaman lazım diyebilirsiniz.
kafaya takılmayacak şeydir. bittiyse napalım yani biz de mi ölüp bitelim?
"kırılır mı diye düşünmeden, aklından geçen saygısızlığı yaptığın ilk gündür."
yanındayken başkalarına bakıp cilve yapıyorsa siktirsin pezo.
kabul edilemeyenlerin, kabul edilebilenleri geçtiği andır. böyle dolar, dolar, dolar; sonra bir damlada taşarsın.
Olan bitenin hemen idrak edilemediği,kafasının sonradan geleceği an.
limon yalamış gibi bi tat kalır ağzında bilirim.
Onu unutmaya bir omur daha kalan andir. Gercekten seven bir insan asla unutmaz, unutamaz.

Insanlar basit sebeplerden ayrilmamali. Basit olmayan iliskiler basit sebeple sonlanan aski hak etmiyor.
Yalan söylendiği andır.
boşluğa düştüğün andır. aslında onsuz hiçbirşey olduğunu farkettiğin andır.
Biri diğerinden vazgeçtigi an. Kırılması uzulmesi acı çekmesi uykusuzluğu gözyaşı ne zaman ki umursanmaz, işte o an bitmistir.
Güveninin sarsıldığı, kendini kimsesiz bir çocuk gibi hissettiğin, sanki içinde cam kırıkları var da batıyormuş gibi olan andır.
+tarık, anlıyor musun bitti diyorum, bitti!
-ben shaggy nin öldüğüne inanmamış adamım, bana bunlarla gelme ayça...
Öyle ona buna bitmez kolay kolay. Bir ilişkide kalpte beyinde bitirmeden bitti denilmez.
Göğüs kafesinde bıçak yarası hissettiğin o ilk andır.
Zihinde bittiyse kalp, kalpte bittiyse zihin paşa paşa kabullenir. Bir iki gün iştah kaçar, uyku tutmaz, acaba napıyordur der. Sonra lan bana it gibi davrandı resmen aşağıladı. Olmaz bundan deyim yoluma devam edersin.
Aradaki güvenin bittiği yerde başlar.
Artık bırak konuşmayı, kavga etmek bile iÇinden gelmiyorsa bitmiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar