bugün

number 1 da yarışma programı sunan, ekranı saatlerce tek başına doldurabilen tatlı dil güler yüz kişisi.
(bkz: number one da bikiniyle program sunan hatun)
binnur bunu okuyorsan "uludağ sözlük cüler siz de arayın" de aramassam namertim. * *
arayan olmadığı zaman şarkılara kilp cekmesi ile yarmış insan. bir dans bu kadar edilebilir.

(bkz: bu dansı bana lütfedermisniz)
dün programın sonlarına doğru, "internet sitelerinde neler yazılıyor" şekilnde beyanda bulunarak yazdıklarımı/yazdıklarımızı kastetmiş sunucu.

kendisine burdan sesleniyorum/sesleniyoruz. ya biz herhangi bir forum sitesi gibi değiliz. uludağ sözlük tam senin karakterine uygun cıvıl cıvıl ve çok zeki bir oluşumdur.

yazar olmak istersen gel birşeyler yaparız/yaparlar.

hala "uludağ sözlükçüler sizde arayın" demedin bekliyoruz.

bu arada single ın da çıkacakmış, merakla bekliyoruz.
hatta single, görüntülü danslı bir klip şeklinde olsun.

(bkz: bulut şeklinde olsun)
saçlarını isteğim üzerine farklı sarı bir renge boyatmıştır. *

(bkz: uzatsan süper olacak)
(bkz: gaffur)
uludağ sözlük derse, sözlük olarak kuaför sponsorluğunu üstlenmeyi düşünebileceğimiz sunucu. *
en asil duygunun insani.
onu vj yapan zihniyete hayranım. adamlar bu işi biliyor. soyun kızım soyuun.

gerçekten tanışmak istedeğim, yanına gidince, "sen ne boka yararsın be kadın?" diye soracağım ve cevabını dinlemeden yanından uzaklaşacağım kadın müsvettesi. kalite sıfırın altında.
pilotmont'un takibindeki hatun.
number 1 daki programı bittikten sonra uzun süre ortalarda görünmemiş güzel insan. gönül bahçesi programına başlamış, içten başarı dileklerimi gönderiyorum. ve çok ciddi olarak sözlük yazarı olmaya davet ediyorum. neden başka biri değil de binnur uzuner sözlük yazarı olsun denirse, çok içten bir kaç sebep.
güler yüzlüdür. zekidir. içtendir ve farklı bir güzelliğe sahiptir. aramızda olsun.
kendi kadar güzel bir karaktere sahip olan esmer kiz, kendisi koyu bir besiktas taraftaridir.
fotoğraf galerisine buradan ulaşılabilen hatun.
http://www.onlinesitem.com/binnur-uzuner-resimleri-galerisi.html