bugün

"iki resim arasındaki farklar nelerdir?" "resimde kaç tane balon var?" tarzında sorularla katılanlara para dağıtmayı vadeden programın sunucusudur.. hayır kimse de bilemiyor soruları.. kaçtır denk geliyorum her seferinde bikiniyle efenim bu kız.. hadi hayırlısı.. şu anda da yayında kendileri.. yine aynı tas aynı hamam..

number one da gece program yapan iki kizın level atlamış hali.. bir üst levelı merak ediyorum.. (bkz: son bölüm canavarı)
sıcaktan bunalmış olabilir.
klima çalışmıyor olabilir.
sadece bir adet bikini üstü olan bir bayan.
(bkz: ver desen verecek)*
aynı formatta program yapan 64298409024792 program olduğu için bunların arasından sıyrılıp havadan para kazandıracağı yalanıyla daha fazla insanı çekme amacıyla rtük izin verse üstsüz de program sunabilcek hatun.. sırf onunla konusmak için arayacak yalnız! yurttaşlarımız olduğuna üzülsem de eminim..
30 kilo fazlasını verse biraz daha göze hitap edebilir bir hatun haline gelebilecek hatun..*
(bkz: turk televizyonlarinda ilk kez)
kendinizi tv karşısında anne, anane, babane ve daha bilimum yaşlı insan gibi hissetmenize sebep olan kişi.yahu o nedir allasen kızım git üstüne bir şeyler geçir, vah vah gidişat kötü gibi şaşkınlık ve üzüntü dolu cümleler sarfetmenize sebebiyet verir.**
benden para kazanmak için çok arayın beni.... hadi ama.... aloo sana diyom .... o kadar kolaykine bu para kazanma olayı .. şeklinde acaip bi tarza sahip kadın.
yaptığı şebekliklerden dolayı acıdığım , milletin verdiği saçma cevaplarla midesi iyice bulunan, izleyenlerin araması için çırpınıp ne yapacağını şaşıran zavallı kişi.
http://img101.imagevenue....=00568_vj02_123_509lo.jpg

işte bu hatun.
kışın ne yapacağını merak ettiğim hatun.
kışın hayran katsayısını katlayacağı muhtemel kızımız. ama ramazanda ne yapar meçhul
hatuna bakmaktan soruyu çözemediğimiz program. güzel taktik.
son zamanların tv de para dağıtma furyasına olan rağbetin azalmasındanmıdr, yoksa ilginin arttığını gören yapımcı abilerimizin "tamamdır ya, bu hatunuda koydukmu arayan sızana kadar konuşur valla" diye düşünmelerindenmidir nedir vücuda gelmiş arkadaştır kendileri... "e benim telefonum hala neden çalmıyor" tarzı emrivakilerle ilgiyi taze tutmaya çalışmaktadır.. ama hala arayan varsa da olsundur.. devam etsindir..
erkeklerin en büyük zaafının kullanılmaya çalışılmasına alet olan zavallıcık.
(bkz: adı bilinmeyen taş hatunlar)başlığında kastettiğim kişi. birinizde çıkıp adını yazmadınız. **
(bkz: on air)
bikinisinin üstünü çıkarsa da çirkinliğini örtemeyecek tıntın kişi.
genelde aynı anda fashion tvdede çıkar*. hep gülümser, az birşey emel sayını andırır.
kısıtlı bir konu ile bu kadar sıcak iletişim sağlaması takdire şayandır.

pek fazla sürmez daha nitelikli programlarda görülür.

kelimeleri hiç takılmadan peşpeşe ve çok inandırıcı bir şekilde sıralamaktadır.

hangi durumda dans etmeye başlıyor diye merak uyandırmaktadır.*
cidden adı bilinmemektedir. resmen gizemli. *
kendim ettim kendim buldum.

adı (bkz: binnur uzuner) olan bayan.
gerçek ismi* adına açılmış başlığa bir tek benim yazdığım hatun.*
doğu alman güreş milli takımından kovulma spikerdir.
güncel Önemli Başlıklar