bugün

cok uzun surdu cunku talep goruyordu. talep gormeseydi bir yil bile surmezdi.
Beyazıt Öztürk'ün şu açıklaması:

"Devamlı başladı, başlayacak diye haberler çıkıyor. Başlamak gibi bir niyetimiz var. insanların aklında çok güzel kalmıştı. Programın içini yeniden doldurup daha güzelini yapmaya çalışıyoruz"
Beyaz show çok uzun bir süre Türk halkını eğlendirdi.
çok şahane olur vallahi ya. öncekinde deprem araya girdi galiba.
yeniden başlayacakmış. boku çıktı boku.
1996 çok olmuş yoktum o zamanlar.
çocukken arada izlerdim.
özet bölümleride.
özlenendir. umarım yeniden başlar.
bir öğretmenin canlı yayına katılmasından sonra korkudan ara verdiği programına bir daha dönüş yapmaması çok acı. elbet teklifler geliyordur ama neden geri dönmediğini gerçekten merak ediyorum! gençliğimizin unutulmaz programlarından biriydi...
Beyazıt Öztürk bu programı tekrardan sunmaya başlamalı bence. Özletmiştir.
Ayşe öğretmen'in çocuklar ölüyor derken kimi kastettiğinden habersizdi ve alkışlattı, böyle provakasyon yapıldı ve karalandı, sosyal medyada linç yedi, programın reytingi düşürüldü ve bitirildi.
tekrarlarından beyazıt öztürk'e pay veriyorlar mı bilmiyorum ama vermiyorsalar çok ayıp. adamın arşivini kullanıp, sıfır masrafla beleşçilik yapıyorsalar üzücü. zaten masrafsız şekilde eskileri daha çok izleniyor diye show geri dönmüyor olabilir.
Dün aksam twitterda melisa lütfen beyaz showu kesfet etkinligi vardı. Melisadan degil de diger kızlarda istenebilir hatta sevgilisinden bile istenebilir. Sacma aleyna tilki dizisindense bu program neden tekrar yayınlanmaz. Ibo bile mezardan kalkıp program yapıyor yahu.
2000 li yıllardaki programlarını izletip vay bee dedirten program. Herkes ne kadar gençmiş.
90’ların sonu ve 2000’lerin başında en iyi dönemini yaşayan, azalarak biten -iyi ki de biten- talk show’dur.
bu gece türkiye televizyonlarının bir klasiği olan talk show bir geceliğinede olsa diriltilmiştir.
Kuzenim telefonla bağlanmıştı bir zamanlar hatta burada başlığı bile var (bkz: swh) uluyu da öyle keşfettim.
Adam zamanında Barış Mançoyla bile program yapmış. O zamanlar ince kuru bir delikanlıymış beyaz abi. Vay be nereden nereye. Program ben doğduktan 2 yıl sonra başlamış günümüze kadar gelmiş. Enteresan.
Bir türlü başka komedyen çıkaramadığımızın bariz göstergesi olan ünlü.

Yenileri nerede arkadaş.
bir zaman bir takım tiplemeler yapardı

kimi vasattı

kimi de ilgi çekici

sonra onlar kayboldu, biraz da boş muhabbetler geldi

ve

bitti.
sosyal medyada büyük sayfaların 1 aydır organize olarak gündeme getirdiği 20 yıllık televizyon programı.
Son seneler iyi değildi ama yine de izledikçe özlem hissettiriyor. Evet.
abiler konuk olursa,

görsel
diva nin memeler çok iyi.
Tekrarı gösterilen program. Özlemişiz be. Evet.
bu cumartesi haliç kongre merkezi'nde seyirci ile buluşmuş. konuklar hakan altun, merve özbey , jessica may, enis arıkan ve koray avcı'ymış. kaçırdık.
An itibariyle özlenip ah çektiren Tv showu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar