bugün

haydin bu pazar çaya zirvesinde tanıştığım yazar. ilk zirvesiymiş umarım memnun kalmıştır yazarı.
zirveye sınavdan çıkıp gelmiş, azmini ve hırsını herkeslere göstermiş, oo sen bu azimle kesin kazanırsın türü laflara maruz kalmış yazar kişisi.*
benim gibi ilk zirve yazarı. fazla muhabbet etme fırsatı bulamamaktan şikayetçiyim.
o da ilk zirve yazarıymış. kendisiyle tanışmaktan memnun olduğum, sessiz sakin, pek bir sempatik yazar. o bakışlar kesin sınavı başarır. kazanmış yazarıdır.
sözlükte üslubuyla, yazılarındaki okunurluğuyla sözlüğün yeni gelen kaliteli yazarlarından. çabuk sözlüğe ısınmış ve sözlüğü en ince ayrıntısına kadar düşünmüş örnek olacak yazar olduğunu düşündüğüm yazar.**
sol frame ile aralarında bir ilişki olup olmadını düşündüğüm yazar. sözlüğün en normal saatlerinde böylesine müstesna başlıklar açtığına göre bir bildiği vardır muhtemelen..
adaş
genetikte çok para varmış , gel sana laboratuvar açayım köşe olalım diyen yazar. aslında çok mantıklı da ne ben de o kadar beyin ne de sen de o kadar para vardır. yine de aklımda bulunsun. *
ilk zirvemde tanışıp konuşmama, msn adresini alıp onunla sohbet etmeme rağmen beni unutup aramızda şöyle bir diyaloğun geçmesine sebebiyet veren yazar kardeşim.
_oğlum nerdesin?(beraent)
#ağa ben kartaldayım gelsene.(ben)
_ne kartalı oğlum. kafan mı güzel senin?
#yok oğlum bir şeyim gel işte beni al takılalım.
_bir dakikaya sen kimsin.
#allah allah berat sen değil misin??(ampuller yanıyor bu arada)
_ne beratı hakan ben eren..!
_bir dakika ya sen sözlükten misin?
#evet yaa tabi yaa sen şu nargilenin devrildiği yerde oturan çocuksun.. ***
usb sorunumu bir çırpıda çözmüş yazar. tabi bu işi imageshack.us yok print screen şu bu falan bayağı uğraştıktan sonra halletse de trixx'den sonra bana bayağı yardımcı olan yazar. bilgisayar üstadı.i
(bkz: işte budur üstad)
tamam bize ortak iş buldum. bioinformatik olayına girelim. hem bilgisayar hem genetik. yırtıcaz. yapcam ben yapcam.*
rumuzunu söylediğinde insanların bir an berat(ulanberat)'la karıştırmasından muzdarip üçüncü nesil yazardır.*
hebelehubele'yi kaldırmaya çalışan yazar. ama yememiş anadolu çocuğu. ha bu arada karga'nın fotoğraf makinesiyle pek bir haşir neşir olup gözlerimizin nurunu alan yazar..
paylaşkan yazar.*
yahu diyorum o kadar ben denk gelmedim o dans topluluğuna ama anlatamıyorum ki efendim "yazarı". *
(bkz: muhabbetperver)
eski günlerdeki gibi burada da beraber olduğum büyük yürekli insan...sabah akşam kağıt oyandığım, halı sahalarda top koşturduğum beşiktaşlı kişi...*
ilk zirvemde tarafından kabak, patlıcan ve türevleri olarak tanıtılmış olmakla birlikte; 3. nesil yazar insanı *olması hürmet edilesidir. pek eğlenceli birine benzer gibidir. *

nick neydi bu arada, berat mı? *
makina zirvesinde uyuya kalmış yazardır..prag lafıyla gözleri fal taşı gibi açılmıştır..*
hoşsohbet yazadır kendileri. Ayrıca beni sözlük efsanelerinin pençesinden bir çırpıda kurtarmıştır. * *
ciddi duruşlu vede saygın kişiliği olan yazardır kendileri. anladığım kadarıyla şaklabanlıkdan hoşlanmaz. klasik bildiğiniz kişi, değildir efendim. farklıdır işte.
entrylerini ciddiyetle takip ediyoruz.
cidden cok zeki bir adam. ben bunu bilir, bunu soylerim.

cok guzel bir program yazmis.

zall'in da onayi alindiginda, merakli sozluk yazarlari cok ama cok sevinecek.

ellerine saglik.
yazmış olduğu bir program, mozillaya kurulduğunda sol altta son girilen entryleri gösteriyor. başka bir siteye bakarken bile takip edilebiyor, güzel bir şey tabi.

http://www.beraent.com/uludagsozluk.rar
"firefox kullanan meraklı yazar"
bişi bişi icad etmiş yazar. aslında iyi çocuk...
Hoş bir firefox eklentisi hazırlamış insan. Sağol yazar.