bugün

onu rahat bırakmayan şahıs ceza kanunundaki cinsel taciz suçunu işlediği için cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulunması gereken kızdır. Tacizcisini, Güvenlik kameralarının olduğu bir yere çekebilmesi veya olaya tanıklık edecek bir iki şahıs bulması halinde toplumu bir kirden temizlemesi kaçınılmazdır.
"aşkımı ispat etmeye hazırım" diyip ikna edilecek kızdır.
bu durumda kızın kolunu tutmalısınız.

örnekteki gibi:
http://video.uludagsozluk...un-diyen-k%C4%B1z-119821/
Keske oyle dese. Bi anda cekilmesin ortadan.
Kendisine durmadan sms tacizinde bulunan erkeğe onu rahat bırakmasını kendisinden haz etmediğini numarasını verdiği güne pişman olduğunu ve nicesini anlatmaya çalışan kızdır.
Tabi er kişi rahat bırakmaz genelde bu tür durumlarda.
abazanların birinin kafayı taktığı kızdır. istemiyorum demesine rağmen hala taciz eden zavallının bir an önce psikiyatr ya da pskiloga gitmesi hem kızın hem kendisinin hem de ilerde kafayı takabileceği kızların yararına olacaktır.

zaten kızların istemediği bu tipte kişiler ya benim olacaksın ya kara toprağın tribine düştüğü anda gazetelerin üçüncü sayfasında yine bir kadın cinayetiyle karşı karşıya kalmaktayız, inkar edemez de kimse.
rahat birakilmasi gereken kizdir.
rus kızıysa, evet demek istiyordur.
alman'sa içki ısmarlamanı bekliyordur.
türk'se kaçın.
o benim işte..

beni rahat bırak istemiyorum diyorsa istemiyordur abi bi bas git ne olur

biri var.. en son bir öpücük versene diye tavan yapan. yanlış anlamayın bu adamın yaşı ergenlik çarpı 2-3 falan. sene olmuş 2014 yaş olmuş bilmem kaç adam bana bir öpücük versene dedi.. ben ne dedim "ya manyak mısın sen, çok durduk burada hadi gidelim"

ya gerçekten beni rahat bırak.. seni istemiyorum. istesem emin ol 1.5 yıl naz yapmazdım. düş yakamdan.
bırakılması gerekir. zorla güzellik olmaz dersiniz ama bıraktığınız zaman yine aynı kişi tarafından, bıraktığınız için fırça yersiniz.
haklı kızdır neden insan istemiyorsa rahatsız edesin ki.
- kes sesini, soyun.

Bunu derseniz o kız ayakta boşalmaz ise gel bu kardeşini bul. *
ileride evde kalacak olan sadece ergenlikten dolayı bir yerin peşinde olan erkeklerden yüz bulmuş, ileride de bir tane adam gibi adam çıkmadı diye söylenen kezbanın kalp kırmaya yönelik cümlelerinden biridir.
agzina cakip sus lan gadin s.kerim seni demek vacip olan kizdir.
acilen rahat bırakılması gereken kızdır. bırakın köşede ergenliğini bitirsin. ondan sonra karar verip ağzından çıkan kelimeleri kortekse bağlamaya başlar.
(bkz: zorla güzellik olmaz)