bugün

Keşke evde sabahları yüksek sesle telefonla konusmasan be annem.
seni eve kapatması kadar olağan bir şey yok. iki haftada kendine bir anahtar bile yaptıramıyorsan çıkma sen evden.
Canım annecim seni çok seviyorum seni çok özledim.
bütün bu çekilen cefalar sadece senin için canım annem. sen olmasan kimseyle işim yok biliyorsun. gelip helalliğini alacağım en kısa zamanda.
ya vay amk bunda bile şov yapanlar var wqkjdlkwq. mavi gömleği ütüle.
sana çok kırgınım ve affetmeyi asla düşünmüyorum.

son şansındı, kaybettin.
Üstüme çok fazla geliyorsun. Birgün vurabilirim seni.
Seni özledim.
annem seni çok özledim be..

iki sene olmak üzere hayatımdan gideli, dünyadan gideli...

iki koca sene be anne, allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın...

layıkıyla bir evlat olamadım, istediğin gibi bir evlat olamadım sana..
çok fena özledim seni.
anne seni kaybetmekten çok korkuyorum. bazen ölebileceğini düşündüğümde boğazımda bir şeyler düğümleniyor. şükür ki şuan bir hastalığın falan yok. ama olursa eğer, ne yaparım hiç bilmiyorum.
bugün de ölmedim anne.
Ben bu dünyaya alışamıyorum. Her şeye herkese yabancıyım anne. Keşke bebekken ölen ben olsaydım.
Susma kadın,göğsüne saklayarak yıldızları karanlığa gark etme ruhumu.Gözlerinden örülen geceyi kısaltma.Portakal çiçeklerinin hatrına,kokundan mahrum etme.Susma kadın! Sesin çiçeklerin nefesidir.
bazen sana kızıp bağırıyor veya suratsızlık yapıyorum biliyorum. ama seni o kadar çok seviyorum ki. bazen abilerimi ve kocanı benden daha çok sevdiğini düşünüyorum, hissediyorum. çok sinirleniyorum öyle zamanlarda. gözlerim doluyor.

akşamları bir halsizlik çöküyor ya üzerine, uzanıyorsun yatağa ve saatlerce kalkmıyorsun. çok korkutuyorsun beni öyle zamanlarda. ölmenden korkuyorum. en azından benim düğünüm gerçekleşmeden ölmenden. henüz birkaç yaşındaki çocuğumla beraber gelip haftalarca sende kalamadan ölmenden korkuyorum.

sana benziyor olmak nasıl gururlandırıyor beni bilsen. kaşlarımızın, gözlerimizin, saç ve ten rengimizin benziyor oluşu... nasıl mutlu ediyor beni.

şuan eve girdin. ve muhtemelen birazdan bu sigara kokusu ne diyeceksin. umayım da alma kokuyu, gelme bu odaya. ahahah duman gibi bir şey var evde dedi kokuyu fark etmedi canım benim ya.

keşke bunları yüzüne de söyleyebilsem. seni çok seviyorum, öpüyorum avuç içlerinden misim benim.
Normalde bu saatlerde aramazdın anne. Telefonu açamadım sessizdeydi.

inşallah kötü bir şey olmamıştır aileden birine.
saçlarına yıldız düşmüş koparma anne.
kahrımı çektiğin için tişikkirlir cancağzııımm.
Üsüdüm üstümü örtsene anne.
sanırım herkesi siler atarım , seni değil silmek sesini bir gün duymasam otur ağlarım.
Değerini bilemedigim zamanlar oluyo.beni affet derken bile çoktan affettigini biliyorum. Iyiki benim annemsin.
senden nefret ediyorum açık ve net.çocuk yetiştirmeyi bir türlü beceremedin.çocukluğumdan beri benim psikolojimi bozmaktan başka bir fiilin yok.en kötü anlarında gene yanında ben oldum ama senden umduğum saygıyı göremedim.sevgi zaten beklemiyorum.
bir anneler günü daha ve sen yine ortalıkta yoksun.

neyse...

anneler günün kutlu olsun.
Beni en güzel sen sevdin ve biliyorum hayatımın sonuna kadar da sen seveceksin. Belki de sırf bu yüzden sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duymuyorum.
bu hayatta ki dayanağımın %110 u.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar