bugün

entry'ler (87)

5 haziran 2016 denizli lgbti onur yürüyüşü

Yazıları okudukça hüzünlendirten yürüyüştür.

Lgbti bireyi değilim, heteroseksüel kadınım. Üzülüyorum

Lgbti bireyleri siz hiç alınmayın burdaki yazarların zırvalıklarından. Benim çevrem sizi destekleyen, istediğiniz gibi yaşayabilmenizi baskılardan uzak kalmanızı temenni eden heteroseksüel/biseksüel kadın ve erkeklerle dolu.

Umudunuzu kesip yılmayın zira burda size laf atanlar sokaktaki kadını taciz etmeyi kendilerine hak gören, cahil maganda dediğimiz, her konuda bilgisinden ziyade fikri olan, aslında önemsiz olan fikirlerini beyan etme hakkını da 'kutsal penis'lerinden alıp heteroseksüel erkek olmalarına rağmen heteroseksüel erkek bireyler dışındaki her bireyin cinsel yönelimine/cinsiyetine laf sallayan insanlar.

kızlarıyla arası çok iyi olan babalar

Benim babam. O benim canım, en yakın arkadaşım.

saçı dizlerine kadar gelen kız

fön çektirmeden önce kuaförü korkutmamak için saçını topuz yapıp fön fiyatını sorduktan sonra saç tokasını çekerek saçlarını serbest bırakan kadındır.

çöpçü babamdan utanıyorum

Babam çöpçü de olsaydı yine benim en değerlim olurdu, iflas etse yine öyle olur.

Umarım sen de baba sevgisini hissedersin de utanırsın.

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

Çünkü çoğunu biz kırdık zaten.

Ben kendi adıma özür dilerim.

feministlerin çirkin olması

yok artık önermesi.

elçin sangu

daha güzel kadınlar var bence. bu kadın da güzel ama benim güzel kadın anlayışıma tam uymuyor. bir kez bakar bir daha lafını açmam bu yüzden. bu demek değil ki bence kadın çirkin.

benden bin kat güzel orası ayrı.

klitoris

Kadın vajinasının bir parçası.
Nitekim entry girenler hep erkek.

kızların her şeyi abartması

regl sancısı çekmemiş erkeklerin bik bik feryadıdır.

he evet he, bi sünnet oluyorsunuz bi askerliğiniz var adet ağrısı da neymiş bik bik bik.

erkeklerin doktora asılma meyili

(bkz: kadınların doktora verme meyili)

Egosu yüksek kadınların daha çekici gelmesi ya da belli kalıplar/fanteziler yüzündendir.

17 yaşında kız 25 yaşındaki erkek ilişkisi

Ya normal olabilir ya, istisna olarak.

Yapmayın etmeyin.

sözlük yazarlarının itirafları

Özledim.

bisiklette yanlışlıkla ön frene basıp takla atmak

Kaç kez yaşadım saymadım, diz kapaklarımda iki küçük hatıra duruyor.

Burnum kırıldı bir keresinde ama proydum ben. Elleri bırakır öyle sürerdik ayağa kalkar önümüze birini oturturduk.

Hey gidi hey

çarpık dişli erkeklerin sempatik olması

omuzdandır o yiğidim sempatikliğidir.

1 93 boyunda sarışın yeşil gözlü kaslı rus erkeği

çöp. sarışının adı esmerin tadı.

türbanlı kızların ortak özellikleri

türbanlı iki tane arkadaşım var, yedirmem onları.

yalan bu söylenen, tek ortak özellikleri kadın olmalarıdır. türbansız kadınların da keza öyle.

route 66

hiç tanımadığım yazar, ama sevgilisi varken yapılan bana yavşadı şunu yaptı bunu yaptı muhabbetleri hoş değil. maziyi dillendirmeye gerek yok, sana yavşamış ya da yavşamamış bu önemli değil. şu an sevgilisi var, onu seviyor, ona karşı bir şeyler hissediyor.

edebinizle yazın milletin işine karışmayın.

evlenmeden aynı evde yaşayan çiftler

sevgilimle asla yapmayacağım ama karşı cinsten bir arkadaşımla rahatlıkla yapabileceğim bir eylem.

sevgiliyle eve mi çıkılır saçmalamaz mısın tatlı yazar.

en güzel türk yemekleri

tavuk pilav.

namus bacak arasında değildir diyen insanlar

başlıkta muhtemelen bakire kalmak zorunda kalan bir kadının isyanını gösteren insanlardır. gelin bakın şöyle anlatalım olayı.

aklına zart gelir zurt gelir yediğin haltlardan utanırsın diyorsunuz ya, yok öyle şey. cinselliğini doyasıya yaşayan kadın zaten bu tür şeyleri zevk almak için yapan kadındır, ve bu önemli değil.

o kadar sinirliyim ki şu an düşüncelerimi toplayıp yazamıyorum bile.

kadını erkek kalıba sokmaya çalışıyor. erkek libidosuna hakim olamıyor kadın kapanıyor. erkek yine libidosuna hakim olamıyor tecavüz ediyor, iyi halden indirim alırken tecavüze uğrayan kadın orospu diye mimleniyor.

erkek cinselliğini tecavüz dahi ederek had safhada yaşıyor, ama ' namuslu bakire kadın ' istiyor, el değmemiş kadın istiyor ilk olmak istiyor diye kadın yine kölelik yapıp erkeklerden çok daha fazla zevk aldığı bir olgudan geri kalmalı. çünkü ataerkil yapı bunu gerektirir. dimi? düşünceniz bu dimi?

hepinizden iğreniyorum. şahsi zevklerinizi ve arzularınızı başkalarının üstünden prim yaparak başkalarına dikte ederek yapıyorsunuz çünkü. ben bu başlıktaki entryleri okuduğumda erkeklere yaranma çabasını da hissettim, kadın benim yoluma gelmeliyi de hissettirdim. sizin bir kadına bunları hissettirmeye hakkınız yok.

insanların doğrusunu eleştirip duygularını, zevklerini kalıba sokmaya çalışacağınıza kendi hayatınızla kendi düzeninizle uğraşın. kendi fikirlerinizi kendinize saklayın, sizin fikrinize uymayan insanları hayatınıza dahil etmezsiniz çok çok. örümcek ağı bağlamış zihniyetlerinizle insanları yargılamaya kalkmayın.

en çok üzüldüğüm şey de şu, kadın eziliyor, kadını kadın da eziyor. türk kadını şöyle böyle diyen erkeklere evet ihihi ne doğru söyledin ehehehe diye hak veriyor türk kadınları.

herkesin bekareti zevkleri kendine. namus da bekaret demek değil. siz gördünüz mü sinemada yiyişen türbanlı hatunları? başını kapatıp mini etekle gezen kadınları gördünüz mü?
eşini çocuğunu pazarlayan erkekleri gördünüz mü? zihinsel engelli çocuğa tecavüz edip erken boşaldığı için iyi hal indirimi alan adamı?
evli olduğu halde sosyal ağlarda çıplak fotoğraf paylaşan kadınları gördünüz mü? bu kadınlar da sadece eşleriyle birlikte olmuştu. çünkü toplum baskısından korktular.

hala sinirliyim, hala titriyorum. bu entry e eksi vericek olan yazarlar özelden de yazsın lütfen, adam akıllı tartışalım da entry bir işe yarasın.