bugün

içler acısı durumdur. kirletilmiş bir mendil gibi bir köşeye atılmıştır kullanılmış mendili ben neden tekrar kullanayım.
içinde tuhaf sorular barındıran durumdur. zira;
--spoiler--
kim namusunun bu denli ayaklar altına alınmasını ister ki?
--spoiler--

el cevap: ben isterim. beni kirletmek isteyen çükümü hunharca deforme etmek isteyen kızlara kapım her zaman açık.
sizi farklı kılar. ne güzel işte başka kadınlar sadece kirletebilmiş siz temizleyin.
o nasıl bir kirletmedir ki o sevgili halen oğlandır...cık becerememiş demek ki, dert etmeye lüzum yok. *
vibratör fabrikasında çaycı olarak çalışan asgari ücretli ablalara dert olmuştur.

(bkz: kirlenmek güzeldir)
igrenc bir seydir herkesin optugu dudaklari opcem? yeak yeaaaaa!
teni el degmemis olmalidir. acilmamis bir gonca gibi.

bakir erkek istiyok!
erkeklerin ancak bir kadın ile ilişkiye girdiğinde çükünün renginin değişmesi sonucu empati kurabilecekleri(şuanda kurmaya başladınız). kadınların bildiğimiz kadarıyla yaklaşık 2000-3000 yıldır maruz kaldıkları duruma bir göndermedir...

(bkz: keşke olsa)
(bkz: hayat müşterek)
namus iki bacak arasından sarkan bir şey değildir.
bir tenasül organına sahip olan kişi olarak hak verdiğim olay.
çamaşır suyuyla geziyoru mben erkek temizleyicisi olaraktan, o yüzdne sorun yoktur.
kirlenmek güzeldir.
başlıktan anlaşıldığı üzere mars kadınlarının kirlettiği erkekle ilişki yaşamaktır.
başka kadınlar o oğlanın bedenine sahip olmuşlardır belki ama ruhuna asla, içiniz rahat olsun.
şöylede bir şey var ama kadınlar kirletmese eli kirletecek eline dava açsa kazanır.
gerçek erkekle sevgili olmaktır.

başka kadınları düdüklemiş olduğuna göre, artık erkek olmamış mıdır sence de ablası?
nedir bu ? sevgili olup ayrıldıktan sonra kirlenmek nedir ? kirlenmek bu olmamalıdır. kirlenmek namusla olur sevgili yapmakla değil.
bunu düşünen kadının kaderinde evde kalmak vardır.
kadın trollde hiç çekilmiyor.
Bu zamanda bozuk olmayan erkek bulan olursa bana da söylesin. Hiçbiri tutamıyo ki çükünü. Ahlaksızlar. Bi de bunlarla evlenip yuva kuracaksın. çocuğun baba diyecek. Başka karıların amlarında zıplarken öğrendi bunlar babalığı. Görünen o ki daha çok bekar kadın gezecek ortalıkta. Hey allahım sen nelere kadirsin. Belki çıkar bi gün karşıma helal sütü emmiş bi oğlan. O an direk basıcam nikahı.
(bkz: kızlar kötü erkekleri sever ben de kötü erkeğim)
kendi ayaklarınızla gidiyorsunuz sizi tutan yok
(bkz: yav he he)
günün birinde süzme bir piç ile evlenip "benim kocişim benden başkasına dokanmadı" diyecek birisinin hezeyanı.
bizim gibi iffet sahibi erkeklerin sayesinde gerçekleşmeyecek olay.
namusuma el sürdürtmem, biz atadan böyle gördük, kötü niyetli kızlar boşuna heves etmesinler.
(bkz: oha herkes beni kirletmek istiyor)
Kirlenen kirleten kalpler olduktan sonra sevgilinin ne olduğu önemsiz..
sevgili olmasanız bile bu kirletmeniz için engel mi?
bide benim en son hatirladigim kirlenen taraf biz değildik ki. yani kadın orospu oluyodu kirlenen oydu. artık biz mi kirleniyoz, ne ictim ben acaba yine.

- annnnnnneeeeeee.
mümkünatı olmayan olaydır. Oğlan diyor ya ? zaten oğlanın tercihi bellidir.
bisiklet sürerken bir kadının üzerine düşenler bu kapsamın dışında olmalı.