bugün

oğlum oğlak burcu 31 olsa çekilmez. varsa dünyaya çocuk getirme planlarınız yılbaşı gecesi başlayın çalışmaya en kötü akrep olur.
Olmadi.
merhametli lakin mıy mıy adamdır eşimden biliyorum ..
Senin gibi benim gibi insandır şüphesiz.. burçlara göre insanları genellemek bana saçma geliyor..
görsel
Benimdir. Mutsuzum.
Al bunu vur ikizler erkeğine. iıhh kaçın bunlardan.
Düşman başına.

Alıngan, geveze, kendini beğenmiş ve en nihayetinde loser bir erkektir.
Duygusal, merhametli, saygılı sessiz sakin fakat bir o kadar da üzgün kırılgan yapıya sahip bir erkektir.

Evet bu benim.
babamdır efendim, peygamber gibi, pamuk şekeri gibi adamdır. allah ömrünü uzun etsin.
Arkadaşlar sadece şunu söyliycem: telefonda ağlarken kustu. Evet kus tu!
romantiktir, güzel sever.
gerçekten ilgilerini çeken bir kızı 15 sene boyunca sıkılmadan uzaktan izleyebilirler. varın siz düşünün duygu dünyalarının derinliğini. buradan neptünlü hayranıma selamlarımı iletiyorum. her ne kadar okuma ve selamı alma ihtimali düşük olsa da.
Acayip değişiklerdir, bende dahil.
hayalperest duygusal sadece kendi için yaşar kendisi için ölür ilişkinin ilk 3 ayı şahşahlı geçirir bulutun üstüne koyar ve oradan kaçar sizi tek başina bırakır bir daha ne ilgi ne sevgi görürsünüz gururludur çünkü kendinden başka kimseyi sevmez tutamayacağı sözler verip karşındakini pohpohlar sonra kendine bağımlı yapar bir şeyleri hep kendisinin yaptığını düşünür sevilmediğini dile getirir durur eğer soğuduysa canınızı yakmak için elinden geleni yapar kendi babasına bile küfür eder gözümün önünde sürekli ağlamak ister bu kadar duygusallıkta erkekte itici yapıyor. bütün her şeyi kafasinda kuruntu yapar. bir şey söylediğinde leb demeden lebleyi anlamaz illa ayrıntılı açıklaması olacak. gözün dalar bir şey mi var yine onu mu düşünüyorsun der. kuruntulara başlar. onunla birlikte olursanız bütün arkadaşlarınızi hayatınızdan çıkarrmanız gerekir. kız arkadaşınlarina bile zaten içim ısınmamıştı deyip küfreder. çocuk gördüğünde küfür eder. insan gördüğünde küfür eder. sonrada ben herkese karşı soğuğum ben böyleyip ama bir tek sana içim ısındı derken yalan söylüyordur çünkü narsistler başkasını içten sevemez. hatta başkasını sevemez. evet bu burçlar sevdiği zaman sizi göklere çiksrabilir ama bugün sever yarın soğur çabuk değisen ruh yapılarına sahip olduğundan son derece arkanıza bakmadan kaçılması tavsiye edilir. arkanıza bıçağı saplar ama çıkarmaz o orada kalır. siz o şekilde yaşamaya devam edersiniz. asla da geri dönmez gururludur. oysaki aşkta gurur olmaz.ama onlar hiçbir zaman aşık olmamış ve güvenmemişlerdir zaten.
ağlayan erkek olması muhtemel. balık ve kova
Ukala, kendini beğenmiş, bir de duygusal derler , neresi duygusal bunların. Tek kişi üzerinden değerlendirme yaptığımdan haksızlık etmek istemem.
Karrı gibidir.
Top olabilirler.

Not: kişi kendinden bilir işi.
Karı gibi erkektir.
hala erkek olduklarına inananlar var. Gizli gizli ped kullanıyorlarmış diye duydum. Reklamını gördüm molped iyiymiş beyler. Ultra emici ultra rahatlık. Pardon beyler dedim.

Not: açık eksileyerek trip atmalarıyla ünlüler.
Cinsiyetçi bir yaklaşımla söylemiyorum ama kızlar kadar duygusaldırlar inanamazsınız. Kararlarını duygularıyla aldıkları için genelde burunları boktan çıkmaz.
Sorumsuzluk abidesi.
Bu salak kelimeyi kullanmak istemezdim ama gerçekten vurduruyordur.
fazla minnos, fazla pitircik, fazla alingan oluyorlar. bana gore degiller uyusamiyoruz.
Tanıdıklarım hep duygusaldı ve çok akıllıydılar. Aklı başında, espirili, anlayışlı güzel insanlardır. Üzmeyin onları.