bugün

(bkz: düz duvarların dile gelmesi) şeklinde sonuçlara yol açabilecek üçlüdür.insanı garip davranışlara teşvik edebiliyor.
(bkz: laptopla koşarken entry girmek) aynı anda alınması durumunda enerji patlaması an meselesidir.
(bkz: evde yalnızken denemeyin)

saniyelik edito : asıl yalnız deneyin pardon sözlük , bu üçlüyle yakınınızda biri olmaması daha iyidir...

(bkz: evde yalnız deneyin)
yanınızdaysa, sevgilinize yazık.. değilse, elinize, gözünüze, kotanıza dursun!..
kontrolsüz güç, güç değildir dedirtir bu üçlü. uçak yakıtı gibidir, maksimum performans görülür libido tavan yapar.
(bkz: enerji patlaması)
(bkz: kışkırtır)
ezik muzun ezilip bu üçlünün havanda dövülmesi, akabinde hepsinin balla karıştırılıp yenmesi durumunda 6000 metre koşulabildiği isviçreli bilimadamlarınca da test edilip, onaylanmıştır.
düz duvara tırmanma sebebi. enerji patlaması.
yaninda bir de votka varsa miss.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
dikkat edin, aşırı dozda kullanırsanız partneriniz hayatını kaybedebilir. hani derler ya belini kırana kadar s.kmek diye.

bence denemeyin siz, mazallah bi sakatlık çıkar.
mahşerin 3 afrodizyağı.
fındıkla badem ceviz, severek yediğimiz üç arkadaş yemiştir,her tadan özlemiştir...*
bira-midye dolma-patates kızartmasını tercih ettiğim üçlüdür.
(bkz: atom)
yanlarına bal da koyarsanız usain bolt ile kapışırsınız.
sabahın köründe yenmemesi gereken üçlü... "kavun var yımışacıkk"
enerji patlamasına sebep olur. manyak enerji veriyorlar.
muhteşem üçlüdür. lakin bal unutulmuştur. bal da dartanyan dır. muhteşem üçlünün yanına bir de dartanyanı koyarsanız çükünüz dile gelir konuşur benden söylemesi. kah bülbül gibi şakır, kah cem yılmaz olur size espiriler yapar. karşılıklı tavla dahi oynayabilirsiniz. ama çok pis zar tutar. (bkz: kendimden biliyorum)

bunlar yalnızken başınıza gelebilecekler bütünü. bir de yanınızda herhangi bir canlı olduğunu farz edersek -dikkat edin kadın, insan demedim, soluk alıp verebilen bir şey dedim- vay haline efendim.
(bkz: düz duvara tırmanma dersleri)