bugün

Burger king'in müşterilerini kaçırmak için kullandığı garip slogan. insanın aklına nedense hemen cehennemi getirir.
ramazanda oruç tutmayıp içki içenler ve aleme devam edenlere gönderilen cehennem sloganı
burger king in hamburgerlerine dair attırdığı slogan..ve altındaki şu dip not ^^ORUÇLU DEĞiL MiSiN O HALDE ATEŞ SENi ÇAĞIRIYOR!^^
gunahkar kimselere cehennemin derinliklerinden gelecek bip kuple söz öbegi.
(bkz: cehennemin girişindeki yazılar)
türkiye de kullanılan burger king sloganı. abd de ve ingiltere de have it your way
amerikan cakmasi bi laf iste
http://img169.imageshack.us/img169/6420/15qf3.jpg
(bkz: cehennemin girisinde yazan soz/@koko)
garipseyeceğim bir durum. şu anda çalıştığım işe gireli bir buçuk sene oluyor, ateş diye bir eleman var, aynı serviste de yaklaşık bir iki ay yolculuk yaptık ama hiç öyle muhabbettimiz olmadı, biraz gerzek mi desek, yoksa mal muhabbetli mi desek yani ısınamadım adama, eğer ki beni çağırıyorsa garipserim açıkçası.
burger king in alevler içinde pişirdiği hamburgerleri pazarlamaya çalıştığı slogan!bir diger obezite dostu için;işte bunu seviyorum
- ateş seni çağırıyor senkron abi
- beklesin biraz, işim var şimdi
ne zaman aklima gelse karnimi aciktiran laf
cehennemin resmi soundtracki.
oruç tutmuyor musun?
ateş seni çağırıyor!
telefonla siparis vermek icin her arandiginda butun operatorlerin mesgul olmasi yuzunden dakikalarca kulaga dayatilan sacma sarkimsi sey
ateş ne kadar çağırırsa çağırsın beni gitmek isticeğim son yer
burger king'in güzelim menülerini çağrıştıran söz öbeği. hele bir de cingılı vardırki .. yemek yerken bu sözleri duymak zevk verici olabilir.
burger king'in yaraticiliktan uzak slogani.
kapitalizm uşakları
(bkz: olum beni cagiriyor)
hey genç sana diyorum hadi tüket, bir sürü hamburger, buz gibi kola ve pizza var hadi tüket. ve sonra git çılgınlar gibi seviş hayatını yaşa. bu anlamdadır. sadece tüket.
- ateş seni cagriyor?
- abi tankeri park edeyim yayan gelirim hemen.
- o kadar zamanimiz yok cabuk adam seni bekliyor.
- yahu tankerle gidersem patlarsam yanarsin moduna gireriz.
- nasil yahu.
- abi yanici madde tasiyorum havaya ucariz. hem ates beni cagirmiyor mu? nasil gidersem giderim sasna ne...
- seni ceteye öneren herifin babasinin sarap canagina sicayim ayriyetten senin bu anlayisini tebrik edeyim. beni kuryelikten soguttunuz ulan.
genetik mirasla atalarından mecusiliği miras almış olması muhtemel, lokasyon stratejilerinden bihaber aptal bir reklamcının sıçma cümlesi.
(bkz: cep telefonunun calacagim diye fake atmasi)
güncel Önemli Başlıklar