bugün

melankolik takılmaktan başka bir çareniz yoktur. iş işten geçmiştir.
(bkz: piyanist)* *
dibe vurmadan yükselemezsin. çektiğin acının hakkını ver sonrası zaten malum, zaman...
işe yaramayan tavsiyelerdir zaten dinlemeye de gerek yoktur.madem oldunuz aşık oturun baba baba çekin aşk acınızı. yıllar sonra geçincede hatırlayıp gülersiniz işte ne güzel.
tavsiyeler işe yarasaydı aşk acısı çekenler şu an ağlıyor olmazdı.
hiç bir işe yaramayacak olan tavsiyelerdir aslında; ama zamana bırakmak, zamanın en iyi ilaç olabileceğine inanmak işe yarayabilir. kelin merhemi olsa başına sürerdi, orası ayrı.*
(bkz: prozac)
(bkz: xanax)
hiç bir tavsiyeye uymamalarıdır.
1 : " sen rüzgarın savurduğu bir toz bulutusun, bu gün bana esersin yarın ellere " sözünü telefonunun açılış cümlesi olarak yaz. nokia 3310 modelinde bile bu imkan sunulmakta.
bak, sevgilin başka birinden sana geldi. yani başka biriylede öpüştü, başka birinide düşündü, onunla da evlenme hayalleri kurdu. ve senden sonra da bunları yapacak. o yüzden takma. ( acım daha çok arttı diorsan diğer maddeleri oku, yok anladım diyorsan hayırlı olsun )

2 : en önemlisi kafada bitirmek. zaten kafanda bitiremezsen, bu iş olmaz. şu güzel beynini bunun için kullanırsan mutlu olucaksın.

3 : bir şekilde bitiremediysen, peşinden koşma. bu ona yaklaşmanı değil, onun senden uzaklaşmasını sağlıyacaktır. belki koşmazsan, o sana döner.
hem gurursuz biri olmak, hiç de hoş değil.

4 : bitiremedim,peşinden de koşmadım ama bana dönmedi acım hala devam ediyor diyorsan ; merak etme insanoğlu öyle bir organizmaki herşeye alışıyor. birgün mutlaka yokluğuna alışacaksın.

5 : Çivi çiviyi söker unutma.

saygılar.
aşk acısı, o ölümden beter olan acıyı yaşayanlara bıraksalar ölüm en güzel çözümdür ama değil arkadaş!
ondan önce gülüyor muydun?
demek ki şimdi de gülebilirsin.
size tavsiyem bir hayvan edinin, o içinizde doğan sevgi boşluğunu doldurmak için etkili bir yöntem.
denedim biliyorum.
sevginizi size bakan bir çift göze, dört adet patiye vermek ilk başta garip gelebilir ama en azından karşılığını almak bile rahatlatıyor insanı.
benden söylemesi, uygulaması size kalmış.
(bkz: fuck yourself)*
ölün.

ciddi söylüyorum daha kolaydır. en azından bir kerede atlatırsınız.
montla sıçın, geçer. *
acı çektirene yavşamak.
31 çekmenin çok iyi olduğunu duydum.

not: bu ciddi bir entydir.
gereksiz ve aşırı alkol tüketimine girmeyin. zaten ortalama 11 saat sonra ayılacağınız için herşey yeniden başlıyacaktır. bari fiziksel sağlığı koruyun. kim ne derse desin zaman en iyi ilaçtır. ne kadar dirensenizde günler birbirini peşini bırakmadan akıp gitmektedir.
kisa vadeli cözüm olarak: raki.
orta vadeli cözüm olarak: arkadaslar ile takilip, kafayi bosaltmak.
uzun vadeli cözüm olarak: namaz ve dua.

denenmistir. gayet etkileyici sonuclari vardir.
aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabip
kılma derman kim helakim zehr-i dermanındadır.

dizelerinde fuzuli "bana derman hazırlama, asıl senin merhemlerin benim ölümümü hazırlar zira aşk acısı biterse sevgiliden uzaklaşmış olurum. oysa aşk öyle bir kudret ki, ancak acılar içinde lezzet, elem içinde mutluluk olunca gerçekliğine erilir." der. *
onunla ilgili herşeyi evden atın veya yakın...

oturduğu çekyatı atın..

çay içtiği kupayı parçalayın...

yazıştığınız pcyi değiştirin..

beğendiği ve hep üzerinizde görmek istediği kıyafetleri fakirlere verin..

beraber gittiğiniz yerleri tekrar kankalarınızla gidip acı hatıraları tatlısıyla değiştirin..

her akşam çikolata yiyin..

cnbc_e deki dizilerin müdavimi olun..
inan bana acılar olmasaydı, her şey çekilmez ve hiç yaşanmamış olurdu. Yaşadığın için mutlu olmalısın ve bol bol gülmelisin sadece gül hem de kahkahalarla... Bir tavsiyeye ihtiyacın yok, bir teselliye de, içmeye de, sabahlara kadar damar müziklere de...
acı çekmek iyidir...

öyle ki, insan acı çekmeden yaşadığının farkına varamaz...

yaşadığının farkına varan kişi ölüyor demektir...

yaşamı hissederek ölmek, yaşamadan çürüyüp gitmekten iyidir...

kalbinizi hissettiğiniz sürece iyi durumdayızdır, bu duygunun kıymetini bilelim...
aşk acın varsa illaki kavuşmakmı lazım kavuştuğun an oacı lezzetleri bitirirsin
bitirmeki yeni safhalara geçesin. birşey anlamadın. bekleyenim olsada razıyım kavuşmasam [bir şarkı sözü].
umut sarıkaya'nın tavsiyesi için :
http://galeri.uludagsozlu...m/28/montla-sic_51601.jpg
burdaki yazılanları dinleme. en yakın psikoloğa git.
olsun bolummm sana başka kız mı yok..