bugün

Sadece "evet" diyerek geçilecek başlık.

Sözlük formatı gereği ve başlık nerede muhabbetini de görmemek için açıklama-tanım yapılmalıdır.

Evet, bakmak zorundayız.
Kadın veya erkek olalım, bakıyoruz diye ne lezbiyen ne amsalak (kusura bakmayın, bu tanımın kibarcası yok) ne de sapık oluruz.

Tamamen davranış bilimleri ve ruhsal tepkime açısından duygu, arzu, merak, istek, güzelliğe karşı tepkime (aynı zamanda tam tersi nefret iğrenme komik bulma vs) gibi insani bir refleks sonucu senin yırtmacına sırt dekoltene, açık olmasa bile taytın ortaya çıkardığı kalçana dar t-shirt ile memene bakarız.

Hele ki konunun ahlâk ile hiç alakası yok.
Kadın veya erkek olun, kapalı veya açık birinin götüne memesine bakmak tıpkı köpek gören kedinin tüylerini kabartması gibi gayet normal bir durumdur.

Unutmadan; bakmak derken tabi ki heyecanlı bir filmin final sahnesini, maç seyrederken beraberliğe giden bir karşılaşmanın son dakikasında kale önünde yaşanan karambolü, yolda araba sürerken önünüzde olan kazadan kaçmak için manevra yapma gibi konsantre olmuş ağzını açıp dakikalarca odaklanma kast edilmiyor.

Velhasıl-ı kelâm; evet, bakmak zorundayız kezbancığım.
Olmayan zorunluluktur. Zaten zorunlulukları sevmeyen biri olarak bu mecburiyete de katlanamam.

Ama bakarım. ilgimi çeker. Dekolte tadında olduğu sürece güzel bir şey. Öyle hayvan gibi olmasa da gözlerimle süzer ve ypluma devam ederim. Bunun için de kimseye hesap vermem. Göz benim, varsa günah benim, oluştuysa Tutku benim.
Her zaman fiziği güzel diye bakılmıyor bunu anlayamıyor bazı engelleri olanlar. Genelde ne kadar iğrenç fiziğini sergiliyor baksana şuna denilir. Bazende tipe bak bu havada bunu giyinmiş mal bu ya da söyle de deniliyor. Bunu giyinmiş ama bakalım kombini uyumlu mu...
Nasıl ki kadınların istediği gibi giyinme hakkı varsa, erkeklerinde istedkkeri gibi bakma hakkı vardır.
sıkıntılı bir soru. muhattabı olduğunuz an problem var demektir.

ayrıca açık giyinmeden bakılası çok güzel kız arkadaşlar var. tebrik ediyorum buradan onları.

bakılmak, beğenilmek, farkedilmek herkes için güzeldir ama tabii ki saygı çerçevesinde. hayvanlığın alemi yok.
normal şehir içinde plajda gezer gibi her yerini sergilerse istem dışı dik dik bakarım. hiç kusura bakmasın görülmesini istemiyorsa ona göre giyinsin. edebin de bir sınırı var.
açık giyinmeyeceksin bacım. yok öyle dünya her tarafını aç kimse bakmasın sonra.
görsel
Libidona hakim olamiyorsan bla bla entry sicilmis yine. Önce sen libidona hakim ol da gotunu açma.

Bence en büyük sapik gotunu acandir çok net .
kesinlikle bakmak zorunda değilim. ama beğenirsem bakarım. bu da benim özgürlüğümdür.
Ben bakmıyorum.ufaklık rahat durmuyor.
kendisine güzel gözükmek için seksi giyinen kızların veryansın ettiği konudur.
özgüveni olmayan ve özgüven kazanmak için götünü göbeğini açan kadınlar ile aynı ülkede yaşıyoruz. biz bakmasak intihar edersiniz. bakıyoruz çünkü sizin özgüvensiz ve kendini beğenmiş tavırlarınız yüzünden yokluk çekiyoruz.
Yoo kim neden zorunda olsun ki?

Etini sergileyecek kadar basit bir canlının insan kılığında sokakta gezmesi ilginç oluyor tabi ki. Ondan bakıyorlar.

(bkz: ananın amı bu arada)
gökyüzü hoşuma gider bakarım, bir kuş bir ağaç veya bir meme.
Açık giyindi diye bakmak?? (Artık ne demekse) yıl olmuş 2021 millet Mars’a gitti biliyorsunuzdur insallah. Dalga geçtiğiniz iran, Türkiye’den daha iyi bu konularda.

iran, kuzey Kore yakın zamanda çok dalga geçildi ama Türkiye’nin haline bakarsak onlar bizden daha iyi konumda bence..
hayır. zorunda değilim. kimse bana bunu dayatamaz. ama isteyerek bakarım. ne var ki bunda? dekolte seninse, göz benim.
bakmak zorunda değilim ama canım isterse bakarım sanane. gözüme de mi karışıyorsun.
(bkz: Evet)
Ben bakmazsan, sen bakmazsan, onlar bakmazsa; nasıl çıkarız karanlıktan aydınlığa!

Hem bakmadığımız zaman da dekoltenizi çekiştiriyorsunuz. illa ki göz oraya kayıyor mecburen. Bakıldığı onaylandığında da "dinggg" sesi geliyor. swh

(bkz: laaan bırak)
Kendimi , tahrik olmayacak şekilde eğittiğim için hayır.
ahlak ile özgürlük arasındaki ince çizgiyi göremeyen, laiklik veya modernlik adı altında haram yollardan sevişen, kendilerini entel dantel sanan kız söylemleri.
genelde karşı taraf hedefe kitlenmiş gibi bakıyorsa böyle tepkilenir.
tabi ki evet...
bakmak zorunda değilim ama bakmak istiyorsam bakarım.