bugün

tiner ceken baska bir besiktasli daha.
Çok ciddiye alıyorsunuz sizde ama Adı üstünde troll. Çok takmayın reisi.
(bkz: aydinoglu 23)

bekliyoruz babako. o gün de gelecek. hahahaa havaya girdim lan.
Asla ama asla ahlak dışı entry girmeyen yazar.

Hangi yazımda tacizi tecavüzü savundum. Ben tamamen rızası bulunan seks ilişkilerinden bahsederim.

Beni sevmeyen kadar seven yazarda çok Sözlükte. Sevmiyorsan yazma benim açtığım başlığa amk. Laga luga etmeyin. işinize bakın lan. Evet.
Malın teki amk. Sevenler hangi akla hizmet ediyo çözemedim.
Yaratıcılık 0 zeka 0.
Tam bir avrupa malı trol.
sözlüğe geldiğinde hafif bir mehter marşı kulaklara çalınıyor. desturrr ya allah,

http://www.youtube.com/watch?v=Ulg1ahV552g
görsel
görsel

yazarıdır.
10.su taş ve sopalarla çıkacak olan yazar.
Windows 10 gibi bir yazar sürekli değişik bir versiyonu çıkıyor.
benim çok sevdiğim başka bir yazar, troll ama çoğu zaman sözlüğün eğlenceli olmasını sağlayan trollerden.
donuza alınca kafanız rahatlıyor evet.
Orasını burasını falan açan kızlara düşkün olan yazar. En son iphone 6 ole birlikte 6. Serisi çıkmıştı daha iphone 8'e gelmeden bunun 9. Serisi çıktı vay arkadaş.
ironi sever olsa da bazen tadını kaçırdığı olabilen yazar kişisi. Tanımıyorum, ama dediğim gibi; Sempatik gelen entryleri de var itici gelen de. Hesabı iki kişi kullandıklarını düşünmekteyim......
kaliteli bir yazardır.

(bkz: aydinoglu serisi)
pek sevemediğim yazar.
(bkz: aydinoglu 15 temmuz demokrasi) edition ile yazın gelmesini beklediğimiz yazar.
troll yapmaya çalışan ancak beceremeyen bir yazar. eskiden ne troller gördü bu sözlük. şimdi derler 11. nesilsin ne diyon sen. derim lan tribik 6. nesiliz biz deriz kalır öyle. bak bu mal çok iyimiş yine agresifleştirdi ona buna bulaşasım var.

aynen coni.

görsel
3 gün içinde silik yemesine verilen oran 1,10'dur.

şaka maka sözlüğün bir yüzü oldu bu yazar. geliyor önünü alamıyoruz. *

iyi yazan bir yazar.
Ya kardeşim bu ne nefret bu ne kin ? Bu kadar düşman olmayın bana. Ama normal. Ben olsam böyle entryler giren birini bende sevmezdim.

Ama unutmayın. Aydinoglu size ışık saçar. Beni bulan, bana uyan karanlıkta kalmaz. Saygılarımla. Aydinoglu. Evet.
troll çabasından ötürü donuza eklemekten keyif aldığım yazar. hayrını görsün.
kaynar su başlığına
ağzı yakan bir sudur yazmış bir yazarımızdır.

nutkum tutuldu.
bu gül girdiğin o bilgi içerikli entrylerin için.

görsel
lan iphone 7 de kaldı herif 9 a geçmiş bravo birader dediğim yazar.

resmen showa döktü olayı.
Lisanslı ve esaslı troll reyiz.