bugün

hoş gelmiş yeni yazar.

hey gidi hey, daha dün yaptığı trollükler hala aklımızda. aydinoglu 22 ile yazdıkları, çok insanı örselemişti. hazmedememiştik düşüncelerini. tam özleyecek gibi olmuştuk ki, usta bu hasrete son verdi.

hoş geldin aydinoglu 23. "sözlük modası geçene kadar bizimle kal" diyeceğim ama tam diyecekken aydinoglu 24 ile gelirsin diye korkuyorum. yardır.
Daha dün 9. Serisinde yazıyordu lan zaman ne çabuk geçiyor 23. Serisi çıkmış yada 9'dan sonra kaç geldiğini şaşırmış.
aydinoglu 9un da silik yemesiyle kavuşmamıza az kalan yazar.

5. gün şafağında doğuya bakıp götü kollayacaz babako.

görsel
hedef 2023. hasiktir yoksa tayyip sen misin lan?
bağzı mihraklar tarafından sözlükle kavuşması engellenen dev yazar.

aga onaylayın su ayinoglu 14'ü. bak daha gelecek, silinecek, bi daha gelecek, bi daha silinecek bi daha, bi daha...

üşüyoruz babako!
(bkz: aydinoglu 15 temmuz demokrasi)

Gelmeden gelmemelidir
aydinoglu 17nin gelişiyle kavuşmaya bir adım daha yaklaştık sözlükçene.

koca yürekli dev adam, bekliyoruz. gel de sinirlerimizin amına koy babako!
Dış mihraklardan sonunda izin çıkmasıyla gelmiş yazar. Ama silik yeyince 2023 yılını beklemek zorundayız.
Cok değil 57 gün önce bu başlığı açtığımda aydinoglu 9 ile yazıyordu.

2 aydan kısa surede 23e kadar getirdi işi.

Metro turizm gibisin amk. Hos geldin koca yürekli dev. Ahahahss. Ölmez sağ kalırsak 3-4 bini görecez zaar.
23 tane hesabı var 1 adam etmiyor.
bu ne hız yiğidim...
Durdurulamayan yazar. Başlık ileri görüşlü bir yazar tarafından bir ay önce açılmış. Şu an kaç oldu gerçekten bilmiyorum! En son 18 falandı. Bu dram evlerden ırak olsun. Ne çektin be aydinoglu?
Geçen seferki iddiamı kazanmıştım. Yine diyorum ki haftaya çarşambaya kadar silik.

Kendisiyle alıp veremediğim yok; sadece istatistikler bunu söylüyor.
aydinoglu 31 ve 69'u sabırsızlıkla beklememize sebep olan yazar. efsane olacak bu ikisi, bak buraya yazıyorum.
serinin "yirmi dördüncüsünü" beklememize yol açan nicktir. ben sözlükten biraz daha aceleci olduğumdan 25 i beklemeye başladım bile.

ulan istatistiklerde son uçurulan yazarlara bakıyorsun 22 yazıyor sabahına 23 entiri giriyor. hakikatten azmine hayran kalmaya başladım *
incisözlüpün tutsikiyancek i gibi bir şey sanıyorum. O 130 hesabı geçmişti silik yiye yiye.
(bkz: aydinoglu na filo indirimi yapılsın kampanyası)
Işık hızına yaklaştı diyolar doğru mu?
on birinci nesil silik.

aydinoglu 24 haftaya piyasada.
kendisine has alâmetler ile ortaya çıkan ve çıkacak olan yazardır.