bugün

aciz. siz kimsiniz ki, atatürk gibi bir dahi, sevginize muhtac olsun? hatta sevmeyin lan, sizin gibiler atatürk ü severse, yaziklar olsun derim. atatürk sizin o kirli sevginize muhtac olmayacak kadar büyük bir insandi. fazla söze ne gerek.
http://www.youtube.com/watch?v=III1iUEeNY4
ataturkte yasasa seni sevmezdi denilesi kızdır.
türkiye cumhuriyetinde kimse kimseyi sevmek gibi bir zorunlulukta değildir. isteyen istediğini sever istediğini sevmez. kimse kimseyi birini sevmiyor diye aşağılayamaz. isteyen istediği gibi düşünür.

asıl aciz olan insanları düşüncelerinden dolayı küçük görenlerdir.

düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerken kendi görüşünü söylemiş türbanlıdır.
boş insanlar tarafından hakaretlere maruz kalan,

düşüncelerini açıklamak, özgür düşünmek gibi bir gaflette(!) bulunmuş insandır.

ayrıca atatürk olmasaydı babanı bilmezdin gibi ilkokul geyikleri ile aşağılanmaya çalışılır.
kimse kimseyi sevmek ve hatta zorlama bir saygı duymak zorunda değildir. hatta kişi humeyni'yi de sevebilir. zaten böyle bir çöl bedevisinin ağzından bu tip lafların çıkması da kimseyi şaşırtmamalı.
başına bir iş gelmeyecekse hümeyni'yi bile sevebilir. söz lan başına bi' iş gelmeyecek gel beni de sev. *
türkiye cumhuriyeti kimsenin tapulu malı olmadıgı gibi vatandaşlık kimsenin seçebileceği bir şey değildir.

birini vatandan kovmak kimsenin haddine de değildir.

bugün biri çıkıp sen şeriatçısın git irana derse yarın da öbürü çıkar sen laiksin defol git fransaya der.

onun için önemli olan herkesin haddini ve terbiyesini bilip insanları kendi vatanından kovmaya sürmeye çalışmamasıdır.

fikrine katılmadığım ancak fikrini söyleme hakkı sonuna kadar olması gereken türbanlıdır.
kendisine şu duygu yüklü, aşırı hisli şiir ile seslenmek istediğim kişidir.

avrupa kupasında ki hali unutma sakın
charlize theron'a dil uzatma sebebsiz
sen anandan yine çıkardın amma
marco materazzi kim bilemezdin şerefsiz

teyzen tevfik, bernabeu stadı, 1973

-ulan iğrendirdiniz kendinizden iyice be, hay kendinize yonttuğunuz özgürlük anlayışınıza da, sığ kafanıza da..
linkteki videoya göre tüm müslümanları sevmek zorunda olan türbanlıdır.

videoyu hazırlayan müslüman -eminim kendisi bir insanla tanışırken adından önce 'sa, ben müslüman' diyordur- görüntünün sağına soluna birçok şey yazmış. yazılanlardan birisi de bu -00.42-.

yani bu kızcağız atatürk'ü sevmeyebilir, bu demokrasi ve fikir özgürlüğüdür ve savunulmalıdır, savunmayanlar faşist hatta ergenekoncu olarak lanse edilebilir, amma velakin aynı kızcağız tüm müslümanları sevmek zorundadır. bu zorunluluk ise müslümanlığın güzel bir sevgi mesajıdır.

bedevi, senin neyine demokrasi, insan özgürlüğü ve fikir özgürlüğü. önce insan ol, doğru ve dürüst ol. gerisi zaten kolay.
düşünememektir. esareti özüyle kabul etmektir atatürk'ü sevmemek. atatürk sana özgürlüğünü vermiştir. sağdan soldan duyduğuyla şekillenmiştir beynin ki anlayamazsın. bütün dünyada saygı duyulan atatürk'e ne yazık ki sadece kendi vatanında "ben sevmiyorum" diyen çıkmaktadır ki, bu da en büyük nankörlük ve kendini bilmezliktir.
iran'da kirbac yememis, arabistanlarda taslanmamis, avrupalarda tecavuz edilmemis, afrikada sunnet edilmemis, amerikada sextape'i yayinlanmamis turbanli hatundur. dunyadan haberin yok, otur oturdugun yerde kiz! okey?*
bravo denilesi kişidir.

bir kendisine bakılır, bir de mustafa kemal atatürk'e bakılır, sonrasında ciddiye alınmaz, gülümsenip geçilir.

"bana ne"dir.

"kime ne"dir.

sevmemeye devam etsindir, demokratik hakkını kullanırken baş ağrıtmasındır.
acınılası ama aşağılanmaması gereken kızdır. bunu söyleyen bir kızı aşağılamaya bile gerek yoktur. mümkünse doğrular anlatılır, anlarsa aferin denilip alnından öpülür, anlamazsa tekme tokat girişilir.***
(bkz: hatırı kalmasın ne olur sev)
hintlidir.
haberler iyi. kız pişmanmış ve atatürk'ü artık çok ama çoook seviyormuş.

not: ohhh be o da seviyor artık atamızı, artık gönül rahatlığıyla uyuyun hadi. *
(bkz: iyi geceler sözlük)
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse atatürk ü sevmiyorum)
(bkz: uludag sözlük ün kalitesi)
şimdi arkadaşlar yazmayım diyorum ama yazma zorunluluğu hissediyorum.

baştan başlayayım. bu saçmalığı sizler çıkardınız. (siz derken bir çok yazar arkadaşı tenzih ediyorum) mesela ben laik im ben cumhuriyetçiyim, ben atatürkçüyüm diyen birileri çıkıyor. yok başörtüsü gericilik, yobazlık vs demek diye atıp tutuyor. hepiniz biliyorsunuz 3-5 tane kadın atatürkçülük, laiklik adı altında türbana saydırıyor. sorsanız onlara dünyada atatürkü en çok seven insan kendisidir. yine atatürkçülük adı altında olur olmaz şeylere yasak getiriliyor. yine atatürkün arkasına sığınılıyor.

şimdi yazar arkadaşlar siz kendinizi bilgisiz bir insan olarak görün. televizyondan izliyorsunuz; kadının biri çıkıyor, ben atatürkçüyüm laik im, türkiye deki türbanlı kızları hazmedemiyorum, türkiyede ki ezan seslerini hazmedemiyorum derse; ne olur_?
o kişinin bilinçaltında atatürk ün kötü bir insan olduğunu düşünür. oysa ki mehmet akif ersoy yazmamışmıydı: bu ezanlar ki sahadetleri dinin temeli ve atatürk istememişmiydi mehmet akif ersoyun istiklal marşını yazmasını.
atatürk değil miydi_? yanındakilerine dünyada gelmiş geçmiş en büyük insanı sorduğunda; hz muhammed dir diyen.
ama iş öyle bir noktaya geldi ki atatürk ü din düşmanı olarak göstermek isteyen zihniyetlerle karşı karşıyayız.

sizce fatih altaylı nın amacı neydi orda bu soruyu sorarken. tabiki böyle bir cevap bekliyordu. peki niye o kızları çıkardı yayına_?

en basitinden kendi sözlüğümüzden örnek verelim. burada atatürkçüyüm diye geçinip ona buna saldıran, dine kutsal değerlere hakaret eden yazarların olduğunu tahmin etmek o kadar da güç olmasa gerek. sonrada çıkıyor atatürkü benim kadar kimse sevemez diyor. peki soruyorum sen atatürkü seviyorsun da o görseydi severmiydi seni_?

şimdi bir de şunu düşünün...

atatürk yaşasaydı...

sizce durum bu kadar vahim olurmuydu.
kadınlar ikiye ayrılırmıydı.(türbanlılar ve türbansızlar)
üniversitelerde yasaklar olurmuydu.
insanlar düşünce suçundan mahkum olurmuydu.
en kötüsü pkk olurmuydu.

benim yanıtım hayır olmazdı.

ama günümüzde sanki emirleri atatürkten alıyormuş gibi davranan insanlar var.
ben atatürkçüyüm diyerek; videodaki kız gibilerine atatürkü kötüleyen insanlar var.
ben atatürkçüyüm diyerek türkiyeyi bölmek isteyen insanlar var.

dediğim gibi arkadaşlar yazmak istediğim o kadar çok şey var ki...
ama şununla özetletim...
o televizyonda, internette vs. de gördüğümüz kendini aydın sanan insanlar, atatürkü kötüleyenlerin ta kendisidir. yukarıda ki gibi gençlerin beyinlerini yıkamaktadırlar. ben şundan eminim gerçek atatürkü tanısaydı videodaki arkadaşlar onlardan daha çok severlerdi...
"o sevmeyecek tabi, benmi sevmeyeceğim" diye haykırmama sebep olan türbanlı.
10 hemcinsiyle birlikte yaladığı şeyh mokarını sevendir.
geçmişine bakmayıp, bugün bu kadar rahat yaşayabilmesinin nedenini araştırmamış sayılı cahillerdendir. muhattap olunmamalıdır. acınasıdır.
Atatürk'ü tanımayan, bilmeyendir.
Farkında değildir ki, eğer o olmasaydı bugün hala şeyhülislamın fetvalarıyla, padişahın sözüyle belki de başka bir devletin bayrağı altında yaşıyor olacaktı ve bu cümleyi kurma hakkı bile olmayacaktı.
sevmek zorunda olmasa bile saygı duymak zorundadır. eğer bu ülkede serbestçe yaşıyorsa , ülkenin adı türkiye ise ve bu ülkenin toprakları şehit kanıyla kazanılmışsa hem atatürke hem de o şehitlere saygı duymak zorundadır. yoksa birilerinin rahatsız olduğu bir cümle var ya onu yiyebilir : sevmiyorsan defol git!*
türbanını yanlış yere bağlamış olan türbanlıdır. o türbanın yeri ağzıdır.
atatürk'ü sevmiyorum diyen türbansızdan farksızdır.