bugün

entry'ler (2484)

bu millet şehadete susamış bir topluluktur

malin önde gideni söylemi.

recep tayyip erdoğan

wichser.

adana ya inecek ucagin gaziantep e inmesi

gaziantepli oldugum icin, benim icin rotasini degistirip gaziantepe inen ucaktir. saka saka, hava muhalefeti nedeniyle adana ya inemeyen pegasus ucagi gaziantep e inmisti. sonra tekrar gaziantep ten adanaya ucmustur. cok ilginc oldu yani. ayrica terbiyesiz hostesin tavirlarini hic unutamayacagim. thy de böylelerini bir saniye durdurmazlar.

nurhak

mahsuni serifin üzerine agit ve uzun hava yazdigi köy gibi ama sirinmi sirin kahramanmaras ilcesi. https://www.youtube.com/watch?v=Pt_O0gTc9tA

gaziantep

3 kisiye adres sordum 2 si suriyeli cikti, saka gibi ama gercek.

istanbul

bir icim sudur, rüyadir, tarihtir, dünyanin en güzel sehridir.

portekiz milli futbol takımı

sirf ronaldo nun 2016 finalinde sakatlanip o anki ruh hali sayesinde tuttugum takimdir. duygusalliga fazla yer vermeyen biri olarak söyleyebilirimki, ronaldo nice insani duygulandirip mutlu etmistir. ayrica bizim onurlu futbol takimimiz futbolculari sadece 2016 avrupa sampiyonasina katildigi icin 600 bin euro alirken, portekiz federasyonu kupayi kazanan futbolcularina 270 bin euro dagitmistir.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

ilk defa sevmedigim ronaldo icin bu kadar sevindim, hatta rüyama girdi. sakatlanisi, aglamasi, kenardan maci yönetmesi, tasi bile duygulandirirdi. tebrikler portekiz, tebrikler ronaldo.

mesut özil

bunun yüzünden neredeyse almanya elenecekti. su ana kadar 2016 avrupa sampiyonasinda iki penalti kacirdi.

2 temmuz 2016 almanya italya maçı

YRRK kafali mesut özil ikinci penaltisina kacirdi turnuvadaki.

12 haziran 2016 türkiye hırvatistan maçı

caner erkin, gökhan gönül gibi oyuncular oynadikca sansimizin azaldigini düsünüyorum. modric (real), rakitic (barca), mandzukic (juve) gibi oyunculari düsündükce, gökhan gönülün bu adamlara karsi ne yapabilecegini düsünmek bile istemiyorum. hirvatlarin tek handikapi bence bütün balkan takimlarinda oldugu gibi türklere karsi kompleksleri olmasi.

tayyip in abd den elinin boş dönmesi

rezillikte son nokta.bati dünyasinda ne kadar düstügümüzün kücüldügümüzün farkindami onun kücük beyinli secmenleri?

avrupa nın harikalar diyarı olmaması

niye kapicilar krali oldugu belli oldu basligi acanin, tam ibretlik paylasim yani.

allah yerine tanrı kelimesini kullanmak

eskidende kullaniliyordu.

hafif merkep

biraz esekmis.

4 5 g hüloooğğ

ya inanilmaz birsey. bu kadar salagin bol oldugu bir yere yakinda 5g de gelir. olum amerikada yok japonyada yok isvicrede yok, türkiyedemi var bu teknoloji? teknoloji alaninda her seyi disardan ithal eden uyuzlar ne zaman 4.5 g yapar oldu?

kürt sorununun atatürk yüzünden bu hale gelmesi

ah bu atatürk ne kadar gecirmisse bunlara. keske tam gecirseymis allahin beyinsizi, tarih yoksunu.

almanca

cermen dil ailesine mensup almanca bu ailenin en taninmisi olan ingilizce gibi dünyaya ayak uydurup ana özelliklerini kaybetmemistir. tabiki ingilizce ögrenen biri almancayi ögrenmeye baslayinca yok söyle zor yok böyle kaba deyip duruverir. almanca ögrenmek bir sanat ögrenmek gibi sabir ister ve de istek. kolayina kacayim derseniz simple english ögrenin gitsin.

erdowi erdowo erdogan

erdoganin üzerine yapilmis sarki. cok süper tavsiye ederim. `https://www.youtube.com/watch?v=FJaZY05CkQw`

4 5g

4g nin yerine gelecekmis. sanki türkiyede 4g var. ayrica hic bir yerde olmayan bir sey türkiyeye nasil gelecek? sanki teknoloji üretiyoruz da.