bugün

bahsedilen eski olusumdan tanıdıgım, dream theater fanı olan yazar.*
an itabariyle copy paste teknolojisini kullanarak bize yıllar itibariyle onemli olayları sunmaktadır.
1934
1935
1936
1937

2006 ya kadar gelecek heralde *
sözlüğün hastasıyım copy paste in ustasıyım mottolu yazar.
kendisine sözlük formatının 1. maddesinin e şıkkını hatırlatmak istediğim yazar.

1- e) Entry tamamen yazara ait olmalıdır ya da alıntı ise kaynak gösterilmelidir. copy+paste yapılmış olan entry kaynak gösterilerek yayınlanabilir. sürekli copy paste yapan yazar da silinir.
Aslında iyi niyetli bir çabayla entrylerini giren yazar bu kadar yüklenilmesini doğru bulmuyorum $ahsen.
affı kabul edilen yazardır.*
kevin in ikazlarıyla dikkatimi çekmiş, henüz tanışma fırsatı bulamadığım yazardır, hoş gelmiş..
yamuluyorsam kendisinden düzeltmesini istediğim sanırım netsözlük uçurulmuş userlerinden
yılları baz almasıyla yaptığı şey kopyala yapıştırdan ibaret olsa da sözlükte olması gereken şey olduğu için , sözlüğe faydalı yazar olduğunu düşündüğüm , doğduğum yılda benim gibi bir şahsiyeti eklememesi üzerine gücendiğim arkadaş. * * * *
copy paste yapsada kaynak gösterdiği ve girdiği bilgilerin gerekli olması dolayısıyle kendisine kızılmasına bir anlam veremediğim yazar.
gecenin bir yarısı hemşehrisi çıktığım körfez.
kendisinin de belirttiği gibi hemşeri,okuldaş ve meslaktaş.ayrıca sohbeti hoş ve ortak anı paydamız olan,şöyle bir bakınca kültürel birikimi üst düzeyde yazar arkadaşım.*
beni deşifre etmesini affetmeyerek açıklıyorum ki kendisi genç parti kocaeli il gençlik kollarıbaşkanıdır.görüşlerimiz ayrılsa da kalplerimiz bir olan siyaset insanı.tamam siyaseten ayrı kutuplardayız ama hayat hikayesi tesadüflerle dolu.**
gelmesıyle tarıhı devrım yaratmıs kevının sayesınde tanısmıs oldugum ıyıkı de tanımısım dedıgım yazar arkadasımdır.
Kendisine ünisi hakkında bilgi almak için özel mesaj attıgım ve de kipkibar*biçimde cevap aldıgım sözlük yazarıdır.Daha sonra msnde beni aydınlatmıştır**.Kocaeli üni'sine geleceksem en büyük etkenlerden birisi kendisidir.
sabahın bu saatinde online olan 3 yazardan biri.
diğeri için (bkz: majikdaimon)
msn zirvesinde kim olduğunu çözemediğim uuser.
bana ortam gülü diyerek beni şaşkınLıkLar içersinde bırakan...aLLahtan "kaldırım gülü" demedi dediğim muhabbeti saran , ortam papatyası * *
(bkz: 2036/@arude50)
24 kasim anadolu lisesinin guzide ogrencilerinden idi. sonra kocaeli universitesi uluslar arasi iliskiler bolumunu kazanip bolumunde okumaya basladi. buyuyunce diplomat olacak hayirlisi ile. yolu acik olsun kardesimin. bu arada sozlukteki yeni yazarlardan biri. kendisine hos geldin diyoruz.
polisiye-gerilim kitapları hakkında girdiği süper entry'lerle dikkatimi çeken başarılı yazar.
an itibariyle açtığım başlıklar altına girdiği entrylerle dikkatimi çekmiş, msn zirvesinde tanışıp kaynaştığım yazar arkadaşım. * * * *
ateşle yaklaşmayın bu yazara. yaz akşamlarında can sıkıntısından patlarken bir anda karanlığın için çıkagelip taklitleriyle yaran, baktığı kahve fallarında ne dese illaki çıkan, kendisinin nostradamus'la akrabalığı olduğuna inandığım, uluslar arası çalışan hiperaktif esmer bombadır kendileri. yakışıklı, karizmatik, geleceği parlak, 2036da devlet başkanı olacak olan yani baya kıskanılası bir adamdır. kardeştir. candır.
yazdmış olduğum bir entrynin ardından * henüz dün tanışmış olduğum *, uluslararası ilişkiler hakkında bilgi alışverişinde bulunup özellikle bu bölüm hakkında beni aydınlatan, gün geçtikçe daha da çok şey paylaşacağımızı düşündüğüm kaliteli yazar. kendisinin de dediği gibi birlikte çok işler yapacağız.
genç parti kocaeli gençlik kollarını kurma görevini yerine getirmek için bu sıralar çalışmakta olan yazar.