bugün

(bkz: kevin nash)
diğer yazarlar tarafından hakkında birşey yazılmayan şefkat ve ilgiye ihtiyacı olan 2. nesil bir yazar.
topic insanı.
(bkz: insan modeli)
ZEKI BIR O KADARDA MUTEVAZI YAZAR ARKADAS.
ayıp ettin, daha onceden soyleseydin keske daha once yazardım dediğim yazar. *
"bana entry girin" diye dakikalardır kendini parçalayan uuser. *
msn zirvesi sayesinde 2 tane daha entry kapmayı başardım.nice zirvelere nice entry lere...
20 temmuz 2006 en çok online yazar kampanyasını baslatmıs ve bir takım yazar tarafından destek gormediği gözlenmiş yazar arkadasımız.bu sebepten dolayı basarısız sonuclanmış bi zirve olarak tarihteki yerini almıştır.ne diyeyim; olur boyle vakalar turk polisi nah yakalar.lakin üzülmesine gerek yok biz desteklemeye devam edeceğiz kendisini.*
(bkz: istek uzerine entry girmek)
işletme okuyorum ayağına çok iyi dolandırıcılık yapan şahıs.30 milyona kara kalem çalışmanızı yapar.10 milyona da size msn için yama programı gönderir.evlerden ırak...
edit : 10 dvd kemal sunal filmlerini de 40 milyona satıyormuş...insan değil bu başka bir şey...
15. entrysi ben olayım isteyen yazardır. ne derler, geç de olsa hoşgelmiş.
güzel bir insan
msn messengerındaki resmine gerçekten benziyormuş dediğim yazardır.
patronumuzun oğluna çok benziyormuş dediğim, neşeli yazardır, ayrıca ısrarla o olduğunu da iddia ettiğinden, sabah işe geç kalırsak kovdurmakla tehdit edip zirveden erken ayrılmamıza sebep olmuştur..*
bursa sinema zirvesi 2 de görüşme fırsatı bulduğum etrafa erken gelin işe demek suretiyle tehditler savuran asabi sözlük yazarı.**
kafası balon gibi olan yazar**
çok kıymetli olan 363. entryimi kendisine sakladığım yazardır. bu cümle durumu pek kurtarmasa da hakketten 362 entry yazıp da birini kevina yazmamış olmam O'nun için büyük talihsizlik büyük bir olay ve büyük birşeydir. çok uzaktan akraba çok yakından da arkadaşım olur kendisi. bu ikisini karıştırınca kuzenim diyesim gelir. hayat boyu görüşmek zorunda olduğum için sevindiğim yazar.*
başlık parselleyici madde.

(bkz: oss 2012)
(bkz: 2020 avrupa futbol sampiyonasi)
(bkz: kevin spacey)
şu an 2000. entrysini girmiş yazardır. nice 2000lere...
çarşı iznine çıktığında uykusuz dergisini bulabileceği bir yerde askerlik yapmasını dilediğim nacizane en sevdiğim krocuğum.*
tamı tamına 7 gün çaylak olmuş yazar. endişeyle izliyoruz.
suratsiz, sevimsiz arti futbolcu olmasi bakimindan tumer metin e benzettigim cizgi film karakteri.

(bkz: kickers)
giriş resimlerinde çıkan koçun sahibi.
2 ağustos'ta ısparta egirdir dag komando okulu 'na teslim olacak komando yedek subay yazar kardeşiniz. teskereye 12 ay...
edit büdüt: kısa beklerken uzun komando çıkınca akıl kalmadı tabi. 12 ayustos efenim o.