bugün

Ben de öyleyim ama çaktırmıyoruz işte yoksa hayatımızı sikiyorlar.
Çok olursan düşüşte çok olur.
Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza.
Arkadaşlar keşke ben de çok aşık olsam böyle it gibi sevsem, sadece birini görse gözüm, deli olsam onun için. Ama bakın burası cokomelli istediğim şey ilgiden gelen aşk değil yani "ay o onu beğenmiş o da onu beğenmiş hadi sevgili olsunlar" değil böyle birini uzaktan uzaktan izleyip önce platonik takılsam sonra da karşılık alsam. Niye platoniklik istiyorum biliyor musunuz? Tadı çok ayrı oluyor acı zevk veriyor deliyim ben. ha tabi sonuçta o da beni sevsin.
Ne anlatıyorum ben ya ajshshshs.
Sen bihter ziyagilsin aptallık etme.*
Ne güzel işte. Insan her zaman aşık olamıyor. Karşılığı varsa güzel olur. Yoksa acı çekersin ama ölmezsin. Olur öyle şeyler. Ama nacizane tavsiyem o kisiye fazla belli etme.
titre ve kendine gel !
Sende öldüreceksin, kim öldürmedi ki sevdiğini ?
Ne güzel

Dinleme sen onları arkadaşım
Doyasıya yaşa aşkını söyle, hisset, seviş ve sev

Belki sonu kötü biter belki de bitmez günden güne büyüyerek güzelleşir bilemezsin ki.

Aşk güzel şey be .
Hahahaha bu hikayede yanan sen olacaksın o zaman. Asla çok seven tarafta olmamaya dikkat edin, ya da neyse ya hesapsız kitapsız yaşayın ben yaşayamıyorum siz yaşayın.
Bu bir taraf meselesi değildir arkadaşlar. Kısmet...
4s kuralının geçerli olmadığı tek bir tekil örnek bile yok. şimdiden geçmiş olsun.
Aptal işi birader geçince anlarsın.
küçük bir itiraftır. ama o bana aşık değil, bende en yakın arkadaşıyla sevişeceğim bu hafta.
Aşık olduğun biri varsa baktığın duvarda onu görürsün bir de arkadaşıyla ne sevişmesi hırbo şeklinde cevap verilebilir.
Keşke ben olsaydım.
ben de.

entry burda.
ama ben nazlı'ya aşığım.
görsel