bugün

entry'ler (390)

din sorgulanmaz

Olmayan olgudur.
Arkadaşlar siz big bang teorisine inanıyor da Allahın var olduğuna neden inanmıyorsunuz? Big bang sıfır hacim sıfır yoğunluktan oluşan patlama sonucu dünyanın ve evrenin olmasıdır. Bu tesadüfe ve evrim gibi tek hücreden gelip dönüştüğümüzü söyleyen saçma bir teoriye inanıp bir yaratıcıya inanmamakta ne bileyim. Zaten sorgularsanız biraz anlarsınız neyin nasıl olduğunu.

grup seks sonrası biz şimdi neyiz diye soran kız

Hangisinden hamile kaldığını bilmediği için hepsiyle evlenmesi muhtemel kızdır.

merhaba sanal arkadaşlarım nasılsınız

Soru cümlesidir.
Yalnızım canlarım siz nasılsınız?

arkadaşlar ben çok aşığım

Aşık olduğun biri varsa baktığın duvarda onu görürsün bir de arkadaşıyla ne sevişmesi hırbo şeklinde cevap verilebilir.

patlak kızı abdülhamidin yalnızlığına terk etmek

Erkeğinde patlak olup olmadığı sorunsalını akla getirir.
Namus zarda değil beyindedir, erkekte zar yok diye namusta mı yok?

swinger olayına girmiş karı koca

Midesizliktir. Nasıl kıskanmadan yapabiliyorlar anlamış değilim..

kürt olmak

seçemeyeceğimiz şeydir. bugün türk olarak doğanlar kürt doğmuş olsalardı bu başlığın altına yine bu şekilde entry girebilecekler miydi acaba?
Edit:Türküm.

eşcinsel çiftlerin evlat edinme hakları

fıtrata uygun olan kadın ve erkektir. fıtratın dışındaki her şey psikolojik açıdan çocuğu kötü etkiler. erkek-erkek veya kadın-kadın ebeveyni kaldıramaz. asla verilmemesi gereken haktır.

seri eksileyen ibne

gerçek hayatta sesi çıkmayan tiplerdir.

sabah birası

filtre kahvenin yanından geçemez.

ankara da kene kaynaklı ölüm

arkadaşlar çok yer kaplıyoruz biraz ölelim ki büyüklere yer açılsın.
(bkz: biyolojik silah)

survivor izleyen insan

eli boş, işi olmayan rahat insandır.

fetullahçı terör örgütü

içlerine girecek insanları küçüklükten ve kimsesiz seçerek seni biz bu yerlere getirdik gibi laflarla her istediğini yaptıran şerefsiz örgüttür. soruları çalıp milyonlarca insanın hakkına giren, aslında her haltları ta başından belli olanlardı.

bir türlü korona kapamamak

Dur şunu da çok isteyeyim bu da olmasın.
Arayan belasını da...
(bkz: tertemiz delirmek)

bakir olmayıp bakire kız istemek

Her boku yiyip ben huri istiyorum demek ne demek. Sen de uçkuruna sahip çıkacaksın madem arkadaşım.

erkekler niçin bekaret isterler

Kendi her haltı yiyip sonra ben bakire kadın isterim diyecek erkeklerse diktirmiş kadınlarla karşılaşmalarını hak ettiklerini düşündüğüm gruptur. Erkekte bakirse hakkı var efendim. Kimse kimseyi kendi de yaptığı şeyle yargılayamaz.

eski eşinin mahrem videolarını paylaşan ayı

içindeki eksikliği kapatamayan bazı şeref yoksunu insaniyetsiz heriflerin, diğer insanların üzerine basarak ego tatmini çabasından ibaret bir durum. Tecavüz olayları da daha kendini gerçekleştirememiş, içlerinde çürük müsvettelerden oluşuyor.

bir yıl içinde tanışıp nişanlanıp evlenen insanlar

Pek sevgili yazarlarımız, insanları evlenmeden tanıyamıyorsunuz zaten. Fazla düşünmeden evlenin gitsin yahu.

değmezmiş denilen an

değeceğini düşünüp yaptığımız şeylerin o insana fazla gelmesi durumunda ortaya çıkan sözlerdir. değiyor ama be sevgide hüzünde olgunlaştırıyor insanı.

artık aşık olamayacakmış gibi hissetmek

biri gelir herşeyinizi ona bağlarsınız. gerekirse babanızın annenizin yerine koyarsınız. hiç bitmeyecek sanırsınız. en sevdiğinizden en büyük darbeyi alırsınız ve senelerce "hiç aşık olamayacak" gibi hissedersiniz. ummadığınız anda birisi çıkar karşınıza. gülüşü güzel gelir, gözleri huzur verir. bir bakmışsınız yelkenleriniz suya inmiş, çoktan abayı yakmışsınız. merak etmeyin oluyorsunuz. insanoğlu işte her hissi yeniden yaşayabiliyor.