bugün

Elini aç mevlaya ve dua et. Allah'tan umut kesilmez.
internetten buldukları hep psikolojisi bozuk kişilermiş. sanki arkadaş ortamındakiler düzgün haykü.
iş yerinden, sözlükten, sosyal medyadan.
eğer ultra yakışıklı ve zengin değilsen sosyal medya dışında mümkün olabileceğini zannetmiyorum. tabi görüp beğendiğin biriyle gidip konuşabilecek özgüvene sahipsen durumlar değişir.
Çayın 5 tl oduğu yerde.
iş ortamından. şöyle ki... iş yerimde bir kız vardı. Tipim değil, zaten sevgilili. Başka bir şehire atılınca ben, kuzenini önerdi. Gidip tanıştım ve evlendim. Ulan çok hızlı gelişmiş gerçekten...
(bkz: internet)
Nasip işi olduğu söyleniyor ama ben çok inanmıyorum.

Bulmak isteyen belasını da buluyor mevlasını da.
arayan kendisi bulur.sevgili dahil bir şey bulmak sahip olmak için kimseye muhtaç olmayın.
gözüme kestireyim yeter.
ister karşımda canlı kanlı olsun,
ister başka bir yerde.

alırım ben onu.
(bkz: sosyal medya)
Sap sap takılır kızın biriyle konuşsa sapık damgası yer en sonunda umutsuzluğa kapılır.
Tik tok aç kızlara yürü.
Sosyal medyadan bulur. Ben hep sosyal medyadan buldum.
Sosyal medyada kızlar gerçek hayatta gördükleri ilginin beş yüz katını gördükleri için, attığınız mesajları görmeyebilirler. Ancak sosyal medyadan kovalamak daha mantıklıdır......reddedilip rezil olma durumunda ertesi gün sosyal ortamınızda karşılaşmayacaksınız.
Ego tatmini için ortamınızdaki diğer kızlara olayı anlatamayacak . Onlara da ayrıca rezil olmayacaksınız..
Eloria gel senin ile sirf hayrina 1-2 hafta sevgili olayim gercekten.. yer iceriz gezer tozariz, cok uzuluyorum bu halini gorunce..
bir şekilde bulunuyor ama nasıl bilmiyorum.
sosyal mecralardan bulabilir. o da biraz ağzı laf yapıyorsa.
hayır işi yapan bir etkinliğe katılın gönüllü olarak, ortam olarak buradan başlayabilirisiniz.
Siz siz olun birinin ayarlaması ile biriyle birliktelik kurmayın. ilerleyen zamanlarda en ufak problemlerinizin ve sırlarınızın dedikodu konusu olmasına ya da olası ayrılık durumunda o arkadaş ortamının dağılmasına yol açabilirsiniz. illa ki arkadaş ortamından bulup güzel seviyelere gelen çiftler olmuştur ama hepimiz biliriz ki istisnalar kaideyi bozmaz güzel insanlar.
Nasıl bulunacağı konusu ise tamamen kaderinizin size çizdiği yol ile alakalı, nasip olan ve yaşanabilecek birşey var ise dağın başında dahi takılsanız nasibinize düşen sizi bulur eğer nasibiniz yoksa da nickimde olduğu gibi kız meslek lisesinde ki tek erkek'te olsanız olmaz. Bir de pek kasmamak lazım. illa sevgilim olsun diye hatalara düşmeyin. insanın hayatı boyunca yalnız kalmasi gereken evreler de olmalıdır güzel insanlar. Hoşça kalın.
Komik olmayın, bu yaşına kadar geldin hiç mi arkadaş ortamın olmadı senin ki karşında ki kişinin bir ortamı olmamasını istiyorsun. Boş hayalciler işi .
Herhangi bir ortama girmek bu kadar zor değil.
Hiçbir şey yok mu git halk eğitim kursuna yazıl.
Üniversiteyi bitirdiysen işin zor.
bulamaz.