bugün

entry'ler (6566)

pulitzer ödülleri

görsel

ayda öztoprak

bora öztoprak ve çiçek dilligilin cinsiyet değiştiren oğullarının yeni ismi.

arda öztoprak

(bkz: Ayda öztoprak)

ideoloji

nereye baktığınızı değil, nereden baktığınızı ifade eder.

doktor ben de yazdim

(bkz: omroncomron)

ebru baki nin sürekli konuğunun sözlerini kesmesi

ismail saymaz ile aralarında cinsel gerilim var gibi geldi bana.

vahdettin e hain diyenleri susturacak tarihi belge

Atatürk, padişahla vedalaşma sırasında padişah, elini bir tarih kitabına basarak birtakım cümleler sıralar:
- paşa paşa, şimdiye kadar devlete birçok hizmetler ettin. bunların hepsi artık bu kitaba girmiştir. bunları unutma. asıl şimdi yapacağın hizmet hepsinden mühim olabilir. paşa! devleti kurtarabilirsin...

tevfik fikret

görsel

halife abdülmecid

görsel

yisrael katz

görsel

yisrael katz in imamoğlu ve yavaş ı tebrik etmesi

Radikal islam'ın prangalarından kurtulmuş, modern ve gelişmiş bir Türk devleti kuran Kemal Atatürk ile Hamaslı katilleri ve tecavüzcüleri kucaklayan ve Türkiye'yi karanlık yerlere sürükleyen Erdogan arasında ne kadar büyük bir fark var. Demiş israil Dışişleri bakanı.

navigasyonu türkler bulsaydı olacaklar

Bizim millet navigasyonu sadece ortamda kadın sesi olsun diye açıyor. ondan sonra da hatunu siklemiyorlar.

işte bu yüzden navigasyonlar piyasaya emekli albay sesi ile sürülmeli.

narendra modi

Müslüman düşmanı hintli.

sultan abdülaziz ile avrupa yı gezmek

Osmanlı hükümdarı Sultan Abdülaziz'in Londra ziyareti (1867) anısına yaptırılan bir madalyon

görsel

hatay benim vazgecilmez meselemdir

görsel

vadedilmiş topraklar

Bizde sadece hatayı alıyor

görsel

demokrasi türkiye nin neyine sorunsalı

cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. sadece seçim yaptığını zanneder. cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir!

üniversite sınavına geç kalabilen zihniyet

Sınava sütyensiz gidecek kafadadır

https://x.com/infiniiity8...o1ssAFDsdfMKHDrw&s=09

umut sarıkaya

görsel

brezilya ulusal kongre binası

Yapıda üç ana fonksiyon yer almaktadır. Kubbenin olduğu bölgede Federal Senato'nun toplandığı salon yer alırken, ters kubbede ise Temsilciler Meclisi'nin toplandığı salon yer almaktadır. ikiz kulelerde ise meclis üyeleri ve bürokratların ofisleri yer almaktadır.