bugün

11. nesil bir yazar. hoş gelmiş...
Dişi yazar. Alisverisi sevmeyen kiza girdigi Entrysinden anladik. Alisverisi sevmedigi icin Harun abi de cikabilir pek guvenmiyorum.
Yepisyeni bir yazar. inşallah Travestidir.
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
benimle eğlenir misin?
üç beş bir şey.
--spoiler--
ayrıca şey öyle bir şeydir ki, hiçbir şeyle bitişik yazılmayan bir şeydir.
--spoiler--
formatı kavrayamamış harun kişisi. pardon hatun olacak.
çoğu şeyi kavrayamayan sözlük yazarı.
(#27417077) Sözlüğe hatunlu!! Nick Alıp gelip dünden beri 3 kere profil resmini değiştirip bana özgüvenden bahseden kezbaniçe.
Kendisi o özgüveni nerden aldıysa çok Merak ediyorum o tiple resmini profil yapıcak kadar ne yaşadıysa kendisine bi plaket bide kese kağıdı hediye etmek istiyorum.
Allahtan türkan şoray ile iclal aydın ın karışımıymış onları görmesek inanıcaz.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Formatı da bilmeyen yazar ya da bizimle kafa buluyor. Tam bir umutsuz vaka yaa!!
nick altına kusulmuş bir yazar. bu nefret neden ? birbirimizi sevelim çünkü hayat sevince güzel..
bir de nicki bende tantuniyi çağrıştırıyor. olsa da yesek.
sözlükteki abazaları etkilemek için burun deliğinin resmini profil yapmış ablamız. burun deliğinden tahrik olan bir sürü yazarın olduğunu da göstermiştir ve sözlükten soğutmuştur. entryleri de oldukça vasat.
ruh ikizim. oda açık sözlü.*
kendisi hakkında burun deliği temalı fotoğrafını profil resmi yapmış demiştim. sözlerimden etkilenip profil resmini kaldırmış. çok vasat bir psikolojiye sahip yazar. girdiği her 2 entryden birisi cinsellikle ilgili. yeni fotoğraf da olmamış değiştir çabuk.
harun abiii nerelerdeydin.
(bkz: libido etkisi)
Feyk olabilir mi?
https://www.youtube.com/watch?v=Bm63aPV-nd4
https://www.youtube.com/watch?v=Ud-lXJSkN4w
hoşgelmiş yazar.

umarım sözlüğe takılmak için geliyordur. dünyası burası olmaz inşallah.
(bkz: antinkuntinharun)
Hatay'lıymış. Muhtemelen araptır.

Mesaj yoluyla bana ahlaksız teklifte bulunmuş, ben de biraz üstüne gidince trollüğü mrollüğü bir kenara bırakıp, köy yerinde tuvalet görmüş ilyas salman misali koşarak kaçmıştır.

Not : Şahsın harun abi olduğu ve profesyonel bir şekilde rol yaptığı kanaatindeyim.
Acaba mezonefroz borusu mu var yoksa paramezonefroz borusu mu var diye düşüncelere daldıran yazar.
Dün gece orkid başlıgında karşılaştıgım hatundur götüme orkid yapışmıştı diye feryad ediyordu.

Edit: O entryi bulacagım arkadaşlar bir saniye.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar