bugün

bir kere özgün olmayın arkadaşlar kesinlikle değmez. evet sözlük yazarlarının eniştelerinin soyadı diye bir başlık açarsanız ilgi görebilirsiniz. ayrıca çok bilmiş yazarlar entrylerinizi okuyormu diye düşünmeyin. gülücük

(bkz: #38412822) durum maalesef ortada. kardeşimiz de anlaşılamayan insanlar listesinde artık yer alıyor hayırlı olsun.

edit: cumali ceber izlemeye zorlanan emekli bir albay gibi hissediyorum sağolun var olun.
Ruhsuzum ben...
saat 9'da olan derse saat 8:50'de uyandım ve gitmezsem kalacağım bu dersten, şu an derse yetişebilmem için nerden helikopter ayarlayabilirim diye düşünüyorum.
Sadece Beş dakika daha.
koşmak istemeyen yarış atı gibi.
vallahi ben de bilmiyorum.
koskoca bir yıldır ertelediğim iki büyük kararımı tam iki ay sonra hayatımda uygulamaya başlıyorum, normalde beni çok mutlu edecek bir şey bu ama;
okuldan bi arkadaşım yoğun bakımda, birisini ne kadar az tanırsan tanı hayatına bir şekilde dahil olmuş biri ölümle yüzyüzeyken hiçbir mutluluğu yaşayamazsın.
dualarım seninle bugün kadın.
görsel
görsel
görsel
heyecanlı.
sinirli.
görsel
Uzaya gitmek aşkı ile dolmuş haldeyim.
düşüş yaşıyorum sevgili sözlük düşüyorum.
görsel
görsel
https://youtu.be/pfD_nOG-8fg
Asla mutlu olamayacağını bildiği halde, hayatta kalmaya devam eden.. 'bu gereksiz çaba neden'
An itibarı ile ben temsili görsel yalnız üzerimde jean ceket var, kalan her şey birebir aynı..
görsel
Koca bayram tatili bitiyor şaka maka...
oldukça kararsız.
uykum var uyumak istemiyorum.
görsel
Mutluyum allah bozmasın.
canım sıkılıyor.

görsel

sıkıntıdan ayynen bu şekilde tepinmek istiyorum.