bugün

1 mart 2009 tarihinde, birincisi olarak; ilk kez uludag sozluk birinci gazoz ligi adı altında uygulamaya geçirilmiş olan ligde, bir sonraki organisayon için bizde varız diyoruz ve lige katılacak tüm takımlara başarılar diliyoruz.

Formamız şu an için yoktur fakat forma numaralarımız vardır. *

Kaleci: Kekik de nane de (1)
Defans :
dr/wr : ufo goren masum koylu (8)
dl/wl : lets write (6)
dc : Satchafunkilus (4)
dc/gk : onr (22)
Ortasaha :
dm/m/dc: 100promil (7) (c)
mr/amr : nebkheperouri (5)
ml/aml : nobetci baykus (11)
mc/amc : tayfundubfire, (62)

Forvet :
amc/sc : apocalypse (9)
amc/sc : laureate (10)
amc/sc : sen bana bu diyemezsin (13)
Takım logomuz:
http://yfrog.com/mylogo6lj *
(bkz: you ll never drink alone)
ismiyle şimdiden ilgi toplayan usbgl takımı adaylarından...

en az 10 en fazla 15 kişi olmalısınız. hadi gayret.
(bkz: real mardin)
acilen kaleciye ihtiyacı olan takımdır, teklif fena değil aslında . maçtan önce iki bira maçtan sonra üç .
(bkz: maça çıkarmadan beş bira)
formasını giymek ve hiç çıkarmak istemeyeceğim takımdır. amblemiyle beni benden almıştır. bilbao olması apayrı bir heyecan yaratmıştır.
sözlüğün böyle bir takıma duyarsız kalması çok ilginçtir. daha ne istiyorsunuz abi anlamadım ki futbol hem de birası var maç öncesi maç sonrası. sözlük uyan lan !
simdiden gönüllerin şampiyonudur.
ankara civarında olsa yedek de olsa yer almak istediğim takım. gönüller bir.
* (bkz: bira da ver)
3,5 numara gözlükler olmasa 200 promille sol ayağımı konuşturacağım takım olurdu. çıkma lens ayarlamam lazım ya da.
(bkz: tüh tüh)
(bkz: cena betis)
(bkz: alkolik is not spain)
(bkz: alkolik bilbao yu alkolikte yenmek)
takımın transfer politikasından sorumlu 100promil'in maç başına 3 efes, gol başına 1 carlsberg teklifi ile ufo goren masum koylu takımın gündeme bomba gibi düşen transferidir.

bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra basına konuşma yapan ufo goren masum koylu şöyle konuştu:

"öncelikle gazoz liginin favori takımı olan alkolik bilbao'ya transfer olmam benim kariyerimin dönüm noktasıdır. ucunda bira var ise, gerisi teferruattır."

görsel
lets write ve ufo goren masum koylu Hayırlara vesile olması dilenen transferlerdir. Hala takımımızın buffonu ve drogbası eksiktir.
erken kayıt döneminden yararlanın *, başvurular devam ediyor. *
top koşturacak yazarlara ihtiyacı olan yeni takım...
içten patlamalı götten soğutmalı baykuşu da kadrosuna katmış olan kafası güzellerin takımı.
birayla kandırılmışların takımı. katılmayı isteyen ancak takımın adından çekinen alkol sevmez yazarlara şerbet, abazan olanlaraysa amcık hoşafı bizzat 100promil tarafından ikram edilecekmiş. bizzat dediysem o kadar bizzat değil lan. kapısı herkese açık takım maşallah.
sayın basın mensupları değerli sözlük yazarları Nobetci baykusu da kadromuza katmış bulunmaktayız. Tranferlerimiz devam edecektir. Bizi izlemeye devam edin. *
kadrosuna beni de dahil etmiş takımdır.

(bkz: seksi fotoğraflar için tıklayınız)
(bkz: athletic binboa)*
takım kadrosunun keşlerden oluşması sebebiyle tel tel dökülmemek için düz koşulara başlamıştır. ben bir mutfağa koşup bira kapıp geleyim canlar.
maç aralarında limon yeme ritüeline tekila shot da katarak fenomen olacak takım.
sağ açığını kapadım bu arada.
saygılar.
çok dişli bir rakibe sahip olmuştur an itibariyle. takımın kurucusu ise tam bi sikanldeldir. (bkz: fenasi kerim)