bugün

altıncı nesil yazar. sabahın 6'sında ona hoş geldin demek istiyorum. hoş geldin bayku$ !
sözlüğün ben gibi gece neferlerinden olan nesildaş. hep beraber hoşgeldik.
adından da anlasıldıgı gibi sözlüğün gece nöbetçisi, baykuşudur nesildaşdır. biraz daha az içsindir ayrıca.

edit:ilerleyen zamanlarda görülmüşdür ki gerçekten nöbetçidir, baykuştur. eksik olmaya.
#5297738 altıncı nesil trollcük.
sözlük'te troll değilse de trollcük olmanın bu kadar ucuz olmasına üzülmüş, suya sabuna dokunmayan bir iki cümlelik entrylerin yazarı.
bugün sohbetine ortak olduğum güzide insan, okunulası yazar. **
bir insan-ı harika kişisidir. kendisi sözlük kariyerindeki ilk zirvesine 30 mayıs itibari ile iştirak etmiştir. bundan sonraki zirvelere katılıp, katılmaması memnun olup olmadığı konusunda daha net bir şeyler söyleyebilmemiz adına aydınlatıcı olacaktır.
engin tecrübelere sahip yazar.

beni de yeni yetme ilan etmiştir. abi deşifre etmeseydin keşke, bir gizem payı bıraksaydın.*
Görmüş geçirmiş, anlayan ve anlatan entelektüel adamdır. Yazmak konusunda birbirimizi anlayıp, aynı cümlelerle kendimizi anlamayanlara anlatmaya çalıştığımız o kısa sürede, düşünen ve kendini geliştiren bir adam olduğunu çaktırmıştır hafiften. Nice nice zirvelere efem..
ilk intibanın son derece iyi olduğu, ılımlı bir insan, fakat şu da var: ılımlı olmamak gerek!
istanbul şişelerde balık olsak zirvesi nde içtiyse , elini sıktığımı hatırlamayan yazar, sağlık olsun ebi .
güzel entryler giren, kafası güzel olan, güzelden anlayan, güzelinden ayarlar veren, güzide bir yazar. *
(#5502583)
mucit.
gülmenin adresi. moral depom, dost gibi dost. geç tanıdığıma pişman olduğum yazar kişisi. çok şey yazılır ona dair ama o güzel nükteleri aklıma geldi şu anda, krizim tuttu yine. en iyisi ben kaçar!
(bayağı iyi yazdım sanırım, bir yemek ısmarlarsın herhalde, boru değilsin ya)
altıncı nesil boru yazar.
(#5297738) kaç defa domaldığı 70 milyon tarafından merak edilen yazardır.
kendini 70 milyon zanneden çoklu kişilik bozukluğundan* muzdarip yazarlar tarafından kaç kez domaldığı merak edilen yazar.
http://www.tdk.gov.tr/TR/...47CDE&Kelime=domalmak
(bkz: ayar vermek için başlık kollayan yazar)
pazar sabahın köründe ekmek almaya gittiğimde bakkalın bana söylediği söz.(bu arada bakkal diyince kızıyor market sahibinin sölediği söz)
su sozlukte once tartistigim, sonra guzel guzel konusmaya basladigim sayili ve de unutkanligima kurban gitmis guzel insanlardan.

dogum gunu kutlu, kendi mutlu, yeni yasi ugurlu olsun. *
üç aylarda doğmuş mübarek insan.
iyi bir yazar, iyi bir radyo sol dinleyicisi. güzel düşüncelerin, hayat bulduğu insanlardan. doğum günü hediyesi olarak mehmet celal'den "yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek" parçasını isteyecek kadar mütevazidir kendisi efendim.*
sözlüğe geldiğimde sağolsun beni ilk karşılayan ve ilk artımı veren yazar. geç de olsa iade-i ziyaret yapıp bi hoş bulduk diyeyim dedim.
gördüğünün kanarya olduğunu anlayamayan ve de dalga geçen, testesteron oranı yuksek yaşam formu.
5297738 namaz kılanlara iftira ederken, kendisinin de başkalarına domaldığını ikrar etmiş,lakin hala kimlere domaldığını açıklamamıştır.