bugün

Şu an ki popularite açısından yeğen zengini ezer geçer.
aahhh çakıcı ah. Doksanlar böyle miydi?
Toplumun aslında hiç ihtiyacı olmayan, lakin bir şekilde toplum tarafından benimsenen hatta devletle zaman zaman çalışan şahsiyetlerin kıyaslanmasıdır.
sedat peker bir rizelidir.
Hangisi daha medyatik karar veremiyorum ama Türk siyasi hayatı bakımından sayın alaattin Çakıcı bir dönemin Türk bank olayında yer almasıyla siyasi tarihimize geçmiş bir figurdur.
(bkz: şanzelize alaattin)
çakıcı abimizi öyle her kişi ile kıyaslamak lazım. duruşunu hiç bir şekilde ne olursa olsun bozmamış esarete razı olmuş ama kimseye boyun eğmemiş adam gibi adam.
Alaattin Çakıcı'nın 5 tane Sedat Peker bir araya gelse açık ara alacağı versustur. Çakıcı ağabeydir, Peker daha reşit bile olmamışken bir döneme damgasını vurmuştur. Ayrıca Çakıcı'nın siyasi ağırlığı vardır, geçmişte bir çok siyasi ilişki kurmuştur. Peker'in tek siyasi birikimi AKP yandaşlığı...
ikisi de kötü insandır.
ikiside zamanında her türlüğü pisliği yapan(insan kaçıran,uyuşturucu satan)sözde bazı gruplar tarafından kahraman olarak görülen mafya insanları.Al birini vur ötekine.Sadece zarar veriyorlar ülkeye.
elbette ki çakıcı.. çakıcı adamdır adam..
çakıcı iyidir. sedat peker artık akp'ye yaranan eskide kalmıştır. ama en babası ve adam gibi adamı sedat şahindir. ancak günümüzde en etkin ve en büyük mafya liderleri sarallardır. sarallar en son sedat şahinin kayınvalidesini dahi öldürmüşlerdir.

not: avukatlıklarını kıyısından da olsa yapmış olduğumdan biliyorum.
kabadayı adam; haraç kesmez, racon bilir, şikeye bulaşmaz, ne yapacaksa tek başına yapar.
kabadayılık bunların neyine ?
ikisinin karsilasmayacagi bir vs.
(bkz: iki cani)
(bkz: al birini vur ötekine)
alaattin çakıcı çakıyı sokar.
devlete faydalarından çok zararları olmuş. millet bunlara baba reis deyip onlara özeniyor millete dayılanıp mafyacılık oynuyor. herkes şunu kabul etsin bu ülkede tek baba var o da Devlet.
Her işin bir yolu yordamı, her yolun adamı, her toplumun bir erbabı ustası reisi ve efendisi vardır. Hatta efendinin de efendisi, ustanın da ustası var. El elden üstündür. Bu hayatta her şey lazımdır. Muhtaç olursun, mecbur kalırsın. Hiç ummadığın anda beklemediğin yerde karşına çıkar, işini hallediverir. Sakın kimseyi horlama. Hakir görme. Zira " HARABAT EHLiNi HOR GÖRME ŞAKiR, DEFiNEYE MALiK NE ViRANELER VAR ".

Her şeyi devletten bekleme. Bazen bir generalin yapamadığını, bir onbaşı yapar, şaşar kalırsın. Güçlülerin yapamadığını, acizlere yaptıran allahu zül-celalin şanı pek yücedir.
çakıcı çakar geçer.
Bozkurt işareti yaparak milliyetçi sürü sağan iki şahsın versusudur,

Vs ye yazık, alın şunu aralarından.
Biri diğerinin lacivertidir.
Çakıcı'nın arkasında MHP, peker'in arkasında ise akp vardır.
Çakıcı hapiste, Peker ise dışardadır.
sedat peker'in alaaddin çakıcı ile karşı karşıya geldiğinde çakıcı'nın elini öpeceğini düşündüğümüzde adaletsiz olduğu ortaya çıkan versus.
biri botoksludur, diğeri doğaldır.
Alaattin zyker öteki zaten alaattinin içerde olması sayesinde rahat geziyor.
Kurtlar vadisi izlemiş tayfa için süleyman çakır alaattin çakıcıdır. Bu sebeple sempatik gelir. Diğerini tanımıyorum adını duydum.

Alaattin çakıcı kurtlar vadisinin bir bölümü nedeniyle açık mektup yazarak diziyi eleştirmişti ben öyle bir şey yapmadım yapmam diye.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar