bugün

Birisi karısına kiralık göndermiştir.
Alaattin çakıcı, sedat pekere karı ağızlı demiştir. Haklı olduğunu son bir senede gördük.
normal bir ülkede sokakta suratına bile bakılmayacak ama türkiye gibi geri kalmış 3.sınıf ülkelerde allah muamelesi yapılan, 3-5 tane vasıfsız tipi milliyetçilik-vatan-bayrak masalı ile kandırıp yanına çekerek mafyacılık oynayan 2 tiptir.
Ikisi de mafyadır ve mafya ülkeye zarar verir.
botokslarımız savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsınız bayım.
ikisi de mafya. ikisi de insan öldürmekten, tehdit etmekten, kaba kuvvetten para kazanmış insanlar.

ikisi de şereften nasibi almamış asarım keserim kafasında insanlar. it iti boğsun artık.
Kurt ile it arasında kıyaslama söz konusu değildir.
hamam oğlanı vs top.
ikisi de göt. biri büyük göt diğeri küçük göt. tek fark bu.
Yesinler birbirini banane.
2 si aynı terazide tartılamaz.
Alaattin çakıcı'nın ceketini koysa alacağı versus.
Çakıcı kendi işini yapar, Sedat onun bunun işini yapar.
Çakıcı alayına rest çeker, Sedat içeriden çıkmak için Tayyip'e yanlar.
Alaattin başta r.t.e olmak üzere; Bahçeli, putin, netanyahu gibi isimleri açık açık tehdit eden mektuplar kaleme alır, Sedat sırtını Tayyip'e dayar.
Alaattin Başbakan Tansu çiller'in kocasına dahi suikast düzenlemeye kalkar, Sedat anca işportacı pilavcı falan döver.

Alaattin çakıcı Türkiye'deki son mafya, son kabadayıdır.
Benim anlam veremediğim bu adamların yüzlerce binlerce adamı olabilir gayet normal ama bir kurşunluk canları var bu kadar ilahlastirmanin bir anlamı yok.
Ne sikime yarıyor ki bu insanlar. Yani bu kadar konuşmaya bu kadar büyütmeye ne gerek var.

Boş.
Kurtlar vadisi izlemiş tayfa için süleyman çakır alaattin çakıcıdır. Bu sebeple sempatik gelir. Diğerini tanımıyorum adını duydum.

Alaattin çakıcı kurtlar vadisinin bir bölümü nedeniyle açık mektup yazarak diziyi eleştirmişti ben öyle bir şey yapmadım yapmam diye.
Alaattin zyker öteki zaten alaattinin içerde olması sayesinde rahat geziyor.
biri botoksludur, diğeri doğaldır.
sedat peker'in alaaddin çakıcı ile karşı karşıya geldiğinde çakıcı'nın elini öpeceğini düşündüğümüzde adaletsiz olduğu ortaya çıkan versus.
Çakıcı'nın arkasında MHP, peker'in arkasında ise akp vardır.
Çakıcı hapiste, Peker ise dışardadır.
Biri diğerinin lacivertidir.
Bozkurt işareti yaparak milliyetçi sürü sağan iki şahsın versusudur,

Vs ye yazık, alın şunu aralarından.
çakıcı çakar geçer.
Her işin bir yolu yordamı, her yolun adamı, her toplumun bir erbabı ustası reisi ve efendisi vardır. Hatta efendinin de efendisi, ustanın da ustası var. El elden üstündür. Bu hayatta her şey lazımdır. Muhtaç olursun, mecbur kalırsın. Hiç ummadığın anda beklemediğin yerde karşına çıkar, işini hallediverir. Sakın kimseyi horlama. Hakir görme. Zira " HARABAT EHLiNi HOR GÖRME ŞAKiR, DEFiNEYE MALiK NE ViRANELER VAR ".

Her şeyi devletten bekleme. Bazen bir generalin yapamadığını, bir onbaşı yapar, şaşar kalırsın. Güçlülerin yapamadığını, acizlere yaptıran allahu zül-celalin şanı pek yücedir.
devlete faydalarından çok zararları olmuş. millet bunlara baba reis deyip onlara özeniyor millete dayılanıp mafyacılık oynuyor. herkes şunu kabul etsin bu ülkede tek baba var o da Devlet.
alaattin çakıcı çakıyı sokar.