bugün

dünyanın en zor versusudur.
insan nasıl birine daha iyi der ki. seçim yapmak çok zor.
Godfather'da olduğu gibi robert de niro al pacino'nun babasıdır yani robert kazandı hehe.
Bence vs alır gibime geliyor.
Al pacino kazanır. Robertte iyi hoş ama pacino daha iyi veriyor rolün hakkını.
De niro kesinlikle.
bronzx tale sonny chazz palminteri diyorum.
Al Pacino'nun tek geçilmesi gerektiği kanaatinde olduğum versustur... Pacino'nun kötü filmini hatırlayan var mı aranızda?
al pacino fırlama ve şekilcidir, de niro ise efendi ve oturaklı.

görsel
görsel
görsel
Al paçino kötü polistir Robert de niro ise iyi polis.
Marlon Brando alır.
zor bir versustur. fakat robert de niro bir kac adim ondedir.
büyük hesaplaşma (heat) adlı 1995 filminde başrollerini paylaştıkları efsanelerin en iyi filmlerindendir. ancak çok uzun bir film. al pacino usta bir numaradır her zaman.
aslında ikisi de abartıldıkları kadar iyi oyuncu değildirler. yeni nesilden bir c. bale ikisinin de eline verir.
Robert de niro godfather da hem vito corleoneyi hem marlon brandonun vito corleonesini canlandırdığı için de niro diyorum ama al pacino da ondan çok aşağıda degildir.
De Niro çok çok çok iyi bir aktördür.
Ama gönlümden geçen Pacino reyistir.Onun oyunculuğu da bana sorarsanız kendine hastır.imzadır.
Bu yüzden Pacinodur versusun galibi.
bu versus ömründe scarface izlememiş insanları bağlar sadece bana kalırsa

scarface'i izlemiş bir kişi için bu versus istanbul vs. yozgat versusundan daha saçma , daha manasız bir versustur *
Şahan gökbakar'ın ikisini de sollayacağı versus.
Onun kadar usta oyuncu görmedim.
ikisi de iyi oyuncudur. ikisi arasında bir seçim yapacak olursak ben al pacino nun filmlerini daha çok beğeniyorum.
iki efsane italyan kökenli aktörün pek doğru olmayan karşılaştırılmasıdır. neden doğru değil çünkü bu adamlar yarışmıyor. bi rolde al pacino döktürür öbüründe robert de niro. ben şahsen al pacino'yu daha çok severim. sinirli roller müthiş yakışıyor. özellikle bağırıp çağırırken tüyleri diken diken etme gibi bi yeteneği var. babam öyle bağırsa şerefsizim yapmadığım yaramazlık kalmaz mazoşist olurdum. ayrıca belki de al pacino'yu daha fazla takip ettiğimdendir ama efsaneleşen karakterlerde al pacino fark yaratır.

(bkz: tony montana)
(bkz: michael corleone)
(bkz: Lieutenant Colonel Frank Slade)
(bkz: carlito)
robert de niro nun önde olduğu karşılaştırmadır. hem tip * hem sempatiklik hem de oyunculuk bakımından al pacino dan çok daha üstün.
de niro silkertir efenim.
robert de niro bir çok eleştirmene göre gelmiş geçmiş en iyi aktördür. al pacino ise en iyi 10 listesine belki girebilir.
önce de niro diye düşündüğüm ama sonra vazgeçip al pacino'da karar kıldığım karşılaşma.

(bkz: the devil s advocate) favorim
(bkz: scarface)
(bkz: carlito s way)
(bkz: the godfather 2)
(bkz: scent of a woman) favorim 2
(bkz: serpico)
bitmeyecek tartışmadır ama gerçekten de birini diğerine tercih etmek zordur.
Tartışmasız de niro'nun alacağı kıyaslamadır.
De niro oynadığı role bürünmeyi çok doğal ve kolaymış gibi göstererek gerçekleştirir. Pacino'ysa "bakın bana. Neler yapıyorum. Alkışlayın ulan." Diye kastırıp durur.