bugün

boyu kısadır bu yüzden egosunu kas yaparak toplamaya çalışıyodur. Zenginse buyuk itimalle cimridir. Ahlaklıysa bazen cekilmez olabilir elalem ne der diye yasiyodur sevgisini gosterme problemi yasar mesela sokakta elele tutusmaz sevgisini baskılar. Kulturluyse ask hayatinda ikinci planda olabilir ve onemsenmeyebilirsiniz. Zekiysede kimsenin vazgecilmez oldugunu biliyodur ve size sadece gidecegi yere kadar eslik ediyodur. Kisaca bana baska kombinasyonlarla gelin.
yok artık lebron james erkeğidir.
herşey iyi güzel deyip sonundada kaslıyı okuyunca akıla birden bire gay arkadaşların aradığı türe ister istemez girebildiğinden başlığı açana şüpheyle yaklaşmamı gerektiricek başlık olmuş.kaldıki vardır böyle erkeklerde ama onlarda gay oluyor ya !.he hiçmi yok oda vardır tabikide canım.iskandinav ülkelerinde ve amerikada sürüsüne bereket. bari yok demeyelimde ayıp olmasın.
Boyle bir erkek varsa erkek oldugum halde ayarlamaya cakisirim. Sakalansaka
(bkz: ahlaklı dediğinde dindarı kasteden şakirtötesi kız)
(bkz: inançsız insanların ahlaksız olması sorunsalı)
aynı evrende yaşamadığımız insandır.
yatakta da ahlalkı olacaksa kadınını mutlu edemeyen erkek olabilir.
çoğu türk kızının "müsaitseniz akşam annemgiller seni istemeye gelecek bebeem" demek istediği erkektir.
zengin ise zaten başka bir özellik aranmaz.
varsa kısadır. kısa eğilse robottur kadınlar bir araya gelmiş el emeği göz nuru diyerekten yapmış üzerine de dantel sermişlerdir.

(bkz: yakında müzelerde)
(bkz: Sweet dreams)
çoğu kızın içten içe istediği fakat ''o bize bakmaz'' dediği erkektir. kim kaybetmiştir de türk kızı bulsun?
ahlaklı zengin kültürlü zeki biçimli vücutlu kızla çıkıyordur.
böyle birini aramadan önce insanın kendisine bakması lazım önce.
Bir çirkin tarafı vardır muhakkak! Yoksa insan olmaz. Sinema karekteri gibi...
olmayan erkektir.
saydım -matematiğim fena halde iyidir, güvenirim kendisine- ve şu sonuca ulaştım; altı tane niteleme sıfatı almış "erkek" kelimesidir. muhtemelen, ilkokulda türkçe öğretmenlerinin sıfat/sıfat tamlaması konularında verdiği örneklerden biridir.
Ahlak- evet
Zengin- hayır
Kültür- evet
Zeki- evet
Kas- hayır
Yakışıklı- hayır
Erkek- evet

işinize gelirse. *
anasının amı. nerde öyle erkek. varsada numara yapıyordu.. inanmayın kızım.. sizi alana kadar ailenize yağyı çeker,eve geç gelince de senin ananı bilmem ne ediyim koca götlü karı memlekette başka karı yok gibi seni aldım,seni alanda çıkmaz benden başka,seni kim napsın! ..gibisinden laflar işitmek mümkündür.. (bkz: yan komşu)
yok öyle birşey...

onun yerine serefsizimbenimaklimagelmisti verelim size çok süper!

2 günde kanser eder valla harika.
http://muzipcuce.com/imag.../15122011_130852_6916.jpg
sözlük yazarıdır. hbbiadır. şükür elhamdülilah. dinmiz amin.
olesi olsa erkekler bile gay olur .
varsa gelsin beni de siksin dediğim erkek tipidir. not: erkeksporluyum.
ten rengi belli olmayan erkektir. sarışın olduğunu düşünelim ve tutulmaz bu tip diyelim.*
search... eror!!