bugün

gece gece radio aftermath'de seans yapan yazar. playlist'im sağlam diyordu, cidden de öyle gözüküyo şimdiden. tavsiye edilir.
asiti kaçmış kola ve morfin ikilisiyle bir şekilde iletişime geçen kişilerin akibetine kendisi de uğramıştır. 3. göz, 6. his, içgörü konularında ilerleme kaydetmiştir. *
çoktandır haber alamadığım gurbet dostu. *
bu akşam dinleyicilerine olan saygısından ötürü, gaza gelmenin de verdiği çoşkuyla trenini kaçırmış, istek parçalarımı da çalarak radyosuna bağlanmamı sağlamış, pek yakında uzun saçlı olacak yazar

edit: an itibariyle evanescence çalıp tüm havamı kaçırmış akabinde de lanetlerim sonucunda yayını cortlamıitır. *
Electro House tarzında pryda ya ait çok deli bir parça.
güzel yayın yapan , takdir ettiğim , çok uzaklardaki yazar.
sınavlara girip girip bünyeyi nadasa bırakan yazar."nerede bu adam? yazarı.
(bkz: yeryüzünde olmasına sevindik)
bir bayramı daha gurbette geçirmiş dost.
muhabbetini özlemiş olduğumu farkettiğim, neden bu kadar vakit konuşamadık ki yazarı. kafa uuser. muhabbetimiz daim olsun insanı.
zevkli adam, radyo da ne calicagini biliyor, dinleyiciyi sikmiyor. bundan sonra her yayininda yanindayim.
özledim lan vallahi özledim. birayı da bırakmış zaten. gel bir bira içelim be ya da biz gelelim sana en iyisi. yerini yurdunu görelim.

tanım: büyük kaz ustası. bir kaz yoluşu vardır tadından yinmez.
geeh bili bili derken kendinden geçen, satırı sırf oyun olsun diye eline alabilen yoksa karıncayı bile incitmeyen adam. incitmiyor dedikse, belini incitmiyor yoksa karıncanın kaçışı yok.
radyocu bu adam. işini layıkıyla yapmak için sınava girmez, cebindeki son kuruşu harcar yine dinleyicisini sükuna uğratmaz. zaten birayı bırakmış, yüzümü incelmiş yavrumun avurtları çökmüş. sen gel istanbul'a ben sana 45 tane 5 litrelik efes fıçı kestirecem.
adama almanya, geliyoruz, bira! dedik hemen sustu. lan yemicez olm seni sarhoş olup, gelcez bira içircez,, biraz sokakta arschlooocch diye bağırırız o kadar. nedir yani hemen ketum ketum cevaplar.

tanım: misafirperverliğiyle göz yaşartmış, "iriver'a ben bir sen iki ko!" yazarı.
neredeyse bütün rap şarkılarda geçen kelimedir. özellikle eminem ve 50cent çok kullanırlar. aftermathh shadyy gibi. *
aftermath dr. dre'nin muzik şirketiydi, eminem de albumleri patlatıp parayı bulunca aftermath'e ortak oldu, adı da shady-aftermath oldu bu şirketin.
(bkz: nerdesin ya)
birinci yılın kutlu olsun insanı.çok uzaklarda kendisi şu an.şafak tuttum sana ankaraya gelişini bekliyorum dört gözle yazarı. sağlam müzik zevki olan ender insanlardan. hep burda kal e mi insanı..
iLK ZiRVEMDE TANIŞTIĞIM ALMANYA YOLCUSU...
şu sıralar nescafe üçü bir arada reklamında oynuyormuş. üç kişiymişler reklamda.
bir müzik yapım şirketi..
genelde rap'çilerle çalışıyor..
eminem ve 50cent şarkılarında "shady, aftermath" diye bahsederler..
http://www.aftermathmusic.com/index2.html
hazım sorunu olmayan , aksine hazımsızlık çekenlere karşı vidanjör görevi görmesi için süper müzik zevkiyle donatılmış olan ilim irfan pötürgeçidir . * *
yaz tatil planlarını altüst edendir. çalış yavrum sen. büyüyünce dr octopus olacak.
gayet heavy metalci bir bünyeye sahip olan, gruplar hakkında yazdığı biyografi ve diğer çevirileri takdire ve takibe değer yazar.